Без рубрики

68 Пігмент що це таке? Використання пігменту в макіяжі

12.01.2018
68 Пігмент що це таке? Використання пігменту в макіяжі

Барвники що це

 • Links
 • Web-site
 • Vkontakte
 • Facebook
 • Twitter
 • November 2014

  В контексті макіяжу, пігменти виконують головну роль в будь-якому продукті, так як визначають його колір. Різне поєднання пігменту по відношенню до інших компонентів складу і до інших пігментів дає нам різну стійкість, різний відтінок і т.д., наприклад, все тональні речовини містять в собі мікс трьох пігментів — червоного, зеленого і жовтого, відміну ж кольору досягається за рахунок різних пропорцій того чи іншого пігменту.

  На сучасному косметичному ринку існує однойменний продукт "пігмент" — це сильно пігментований, а тому інтенсивний за кольором і ефекту сяйва (сатин, Шимер, метталік і т.д.) продукт, буває сухим — розсипчастим і пресованим, а також вологим — кремові продукти і зовсім рідкі. Ці продукти відрізняються більш високою ціною, так як, повторюся, містять дуже велику кількість чистого пігменту, а це найчастіше найдорожче в продукті, і отже дуже яскраві за кольором і досить економічні, що не дуже вигідно косметичним компаніям;) Назвали цей продукт "пігментом", Тому що це було коротше для вимови і простіше для розуміння, ніж "високопігментовані порошок / крем / флюїд і т.д., ось і прижилося на ринку%) Однак зазначу ще раз, що пігмент і "пігмент", Як косметичний продукт-різні речі.

  цей "пігмент" — багатофункціональний продукт, він добре поєднується з іншими продуктами для макіяжу, і таким чином можна отримати інший відтінок звичної помади! Пігменти можна використовувати самостійно в якості тіней, хайлайтер, рум’ян і т.д. — на що вистачить вашої фантазії і можливостей продукту;) З пігментами дуже зручно працювати, їх завжди можна розтушувати в пил або набити до дуже інтенсивного кольору. Сухі варіації пігменту можна наносити вологою пензлем для більшої інтенсивності. Знову таки, чим більше можливості для сухого пігменту "зачепитися", Тим яскравіший колір і сяйво ви отримуєте, а отже бази і кремові основи відмінні помічники при роботі з пігментами.

  Глітери для нігтів я теж бачила як ліплять, чомусь забувають що вони колючі як мінімум, і якщо потрапить в око. Напевно ці візажисти просто на короткій нозі з очними хірургами і досить забезпечені щоб після кожної зйомки оперувати очі моделі XDDD Так що це все моя заздрість XD

  Джерело: 68 — Пігмент — що це таке? Використання пігменту в макіяжі

68 Пігмент що це таке? Використання пігменту в макіяжі

Також ви можете прочитати