Барвник Ланза 3

02.02.2018

Відгуки

розділ "Відгуки та пропозиції" призначений для того, щоб Ви могли залишити ваші коментарі про нашу роботу, а ми — використовувати ваші відгуки для поліпшення якості послуг, що надаються.

Якщо Ви робили в нашому салоні хімічну або біо-завивку, стрижку або фарбування волосся, біо ламінування або відновлює процедуру, будь ласка, залиште Ваш відгук або пропозицію в цьому розділі.

Звертаємо вашу увагу, що основне призначення розділу — «Відгуки та пропозиції». Для отримання інформації про склад і вартість послуг, будь ласка, телефонуйте в наші салони за телефонами:

(495) 234-36-67, 234-36-75 (м. Аеропорт)

(495) 607-05-88, 607-01-85 (м. Сухаревська)

(495) 687-71-94 (м. Проспект Миру)

Дуже хотілося б подякувати майстра Анну в салоні на метро Аеропорт! Я не просто залишилася задоволена, а в захваті! Прийшла до неї з балояжем і з убитими кінцями волосся. Мені почистили колір, прибрали жовтизну, затонувати і в добавок зробили лікування волосся KISS. Вау! Якість волосся значно покращився. Я дуже рада цьому! Тепер буду ходити тільки до Анни. А так же буду радити її знайомим!

Добрий день, мене звати Аріна, я хотіла б дізнатися вартість і майстри роботи під номером 00900. У мене довгі і прямі волосся, хочу бути красунею як з даної фотографії

Добридень! Уже кілька років роблю біохімію м Аеропорт майстер 5 категорії, в 16году зробив стрижку, що довелося півроку відрощувати / у мене довга шия / і видно всі дефекти, в 17 році зробив хімію, яка через тиждень, крім спаленої чубчика, прямі волосся, виявився що то виправляти запропонувавши знову записатися до нього, але ТК, через кілька днів я їхала, то не змогла знову записуватися і чекати 2 тижні, тому хотілося б щоб ви порекомендували майстра м Олексіївська / у мене тонке волосся, роблю біохімію 2 рази в рік, нормального незазвездівшегося ма тера, якому платиш за його категорію, але не за стрижку і біохімію, від якої плакати хочеться. Просто хочеться знайти свого майстра, спасибі

Підкажіть, будь ласка, як називається такий вид / тип завивки, і які майстри роблять такі завивки, які виглядають як укладання?

Вікторія, здрастуйте! Тут ви швидко фото- укладання, зроблені на базі легкої завивки. Близький до цього ефект може бути і від карвінгу, але потрібно бачити Ваш тип волосся, щоб сказати чи можливо це в Вашому конкретному випадку. Рекомендуємо Вам приїхати на попередню безкоштовну консультацію до одного з наступних майстрів-Олена Запара, Ірина Ковган (Сухаревська), Альбіна, Ірина Єжова (Аеропорт).

Добрий день, у кого зробити завивку як на фото 03340?

Здрастуйте, Олено! Рекомендуємо Вам наступних майстрів —

— на Сухаревской- Ірина Ковган (стиліст, 3 цінова категорія), Оксана (топ — стиліст 4 цен.кат.), Олена Запара (топ-стиліст, технолог, 5 цен.кат.)

-на Олексіївській Олена Терьохіна (топ-стиліст, технолог, 6 цен.кат.)

-на Аеропрте- Альбіна (стиліст, 2 цен.кат.), Ірина Єжова (топ-стиліст, технолог, 6 цен.кат.)

Вчора робила в вашому салоні біо-завівку.После того як зробили була рада, всі понравілось.После майстра волосся були живими і кудрявимі.Но сьогодні з ранку прокинулася і ні кучерів, ні мягкості.Волоси розпрямилися, залишилися слабкі волни.На дотик це не волосся-це солома. Кучерів немає. За що я заплатила немалі гроші. Пробувала укласти стайлингом і феном з дифузором як радила мастер.Ужас.Нет моїх кудрей.Смотрітся НЕ ухоженно.Волоси сухіе.Мастер сама сподобалася, але зараз навіть в дзеркало дивитися не хочу! Дуже засмучена, викинула гроші за ефект «волосся після кісок», та ще й лежать ужасно.Ваш салон точно не пораджу і більше не прийду.

Ольга, здрастуйте! Вас повинні були попередити, що три дні після завивки волосся ні мити, ні піддавати будь-яким додатковій дії не рекомендується! Через 3 дні голову можна помити. Якість завитка виглядає тільки на вологих і чистих волоссі! Запишіться, будь ласка, до Вашого майстру і він перевірить стан завивки. Якщо з якоїсь причини завиток дійсно не взявся, ми зробимо безкоштовну корекцію завивки або повернення грошей. Чекаємо Вас!

Спасибо большое Ірині Ковган за приголомшливу завивку! Довго не наважувалася, але в підсумку дуже задоволена! Волосся завжди красиві, укладка займає 5 хвилин і то можна все з вечора зробити! І потім 3 дня навіть не думаю про волосся 🙂 рівно те, чого я хотіла! Спасибо большое салону на сухаревською! І за завивку, і за ставлення, і за те що змогли мене переконати, що все буде відмінно!

Привіт, підкажіть, чи можна зробити пробну завивку, щоб визначитися в подальшому, чи варто робити біозавивку на свої рідкісні і пряме волосся

Добридень! У мене кучеряве від природи волосся і багато років свого життя я страждала в пошуках майстра для них. Випадково на одному з форумів прочитала відгук дівчинки з кучерями про майстра Антона і його золотих руках. Вирішила спробувати.

Сьогодні була на стрижці у Антона. Сказати, що я задоволена — це нічого не сказати. Дуже-дуже-гіпер-супер. ))) Антон дійсно Професіонал, чудовий Майстер і просто чуйна людина.

Велике спасибі і тепер — тільки до Антону!

З повагою, Марія.

Привіт) Я була в минулому місяці в Оксани (працює в салоні в Даеву провулку у метро Сухаревська) на хімічну завивку, залишилася дуже задоволена результатом, все б так працювали) Вона сама по собі не дуже балакуча, робить все швидко, консультує коротко. Так що, кому ще потрібна хімічна завивка волосся або біо-завивка волосся, то сміливо можете до неї записуватися. Вона майстер не з дешевих, але воно того варте.

Додати відгук

Москва, 2009 — 2018

Права на матеріали, розміщені на сайті, належать Центру передових технологій фарбування та хімічної завивки волосся «Бьянка Люкс». Всі права захищені та охороняються законом.

Запрошуємо на БЕЗКОШТОВНИЙ семінар по модним технікам фарбування Ash-blond Metallic!

15 січня, 10.30, Москва, салон Бьянка-Люкс: Даев провулок, 2 (м. Сухаревська).

Джерело: барвник Ланза

Також ви можете прочитати