Барвник Ланза 5

02.02.2018

Відгуки, пости з міткою Lanza

Мої улюблені маски для краси волосся або мрії збуваються

Пост присвячую маскам, які радують / радували моє волосся. Зустрічайте моїх маленьких чарівників!

Барвник Ланза 5

У мене багато новин.

Зволожуй мене. повністю

Барвник Ланза 5

Самі розумієте, літо, сонце, вітер, море, басейн, хлорована і солона вода краще волоссям не роблять. Тому їх треба рятувати! Рятуюся я цими засобами, і відразу скажу, що відгуки будуть тільки позитивними.

Мій органічно-протеїнової-силіконовий догляд за волоссям

Не буду нічого вигадувати, а просто розповім вам сьогодні про мою відставку за волоссям. Я подивилася за сайтом і зрозуміла, що більший відсоток постів доводиться на відгуки про лаки і декоративної косметики, пости про волосся з’являються рідше. Чому? Що, невже дівчата нігті фарбують частіше, ніж миють голову? Або волосоманьяков в рази менше, ніж лакоманьяков? Гаразд, не заморочуватися, а просто прочитайте мій пост, якщо вже я написала його.

Якщо вам цікаво, прошу під кат.

Інструменти для волосся! Частина 1

Барвник Ланза 5

L&# 039; anza Glossifying Shampoo розгладжує шампунь для блиску волосся

відгук: Шампунь LANZA Glossifying Shampoo не містить сульфатів, як і всі шампуні з преміум лінії цієї марки, викладаю його і склад на прохання форумчан. Думала мої кучерики розпрямляться, а не тут то було. Не чекайте дива, кучерики від баранці не стануть гладкими ідеально прямими. Але блиску надав шампунь і зробив волосся більш податливими і слухняним. Плюс стала мити раз в 2-3 дня, раніше мила кожен день. Я задоволена цим. Склад так само як і всіх продуктів Ланза хороший, шампунь бессульфатний, кератинові амінокислоти і екстракти всяких рослин на початку списку складу, значить їх багато. Без кондиціонера бажано не використовувати, перевірено — ефект слабшає у багато разів. Хоча мій чоловік мив без кондиціонера, але він чоловік, а значить не показник 🙂 Кондиціонер дуже густий, як крем …

L&# 039; anza Кондиціонер-спрей з екстрактом фруктів Ноні Noni Fruit Detangler, L’anza Термоспрей для волосся (200мл) Thermal Defense Heat Styler, Лікувальна сироватка Lanza Neem Plant Silk Serum (100 мл)

відгук: Кондиціонер волосся зволожує, мені подобається. Знімає статику, термозахист 200 градусів (але я під праску не пробувала робити). Склад потужний, красивий, кератинові амінокислоти, екстракт рослин, фруктів, квітів, різні масла. У всіх коштів з синьою серії склад нереальний, у інших марок такого не бачила навіть близько. Пахне дуже смачно, як парфум можна використовувати. Волосся не ускладнює, робить м’якими, пересипаються в руках так класно. Вважаю, що потрібно використовувати тим, у кого сухе волосся. Те ж стосується всієї зволожуючою серії, на мою думку. Хоча у мене зараз волосся вже нормальні, а я все одно бризкав цим спреєм, тому що він пахне смачно, та й взагалі класний / Хоча у кого волосся нормальні або жирні можуть з цим спреєм жирна швидше, так як він сильно зволожує (моя думка) .

3) L’anza Термоспрей для волосся (200мл) Thermal Defense Heat Styler, на зображенні під номером 3 …

маски L&# 039; anza "Trauma Treatment" і "Moi Moi Hair Masque"

1) LANZA Інтенсивне лікування для фарбованого волосся Trauma Treatment.

опис: Революційна салонна процедура миттєвої дії для пофарбованих і пошкоджених волосся від L’anza (Ланза), в тому числі волосся з хімічною завивкою. Травмовані волосся відновлюються, система кератинового відновлення повністю відновлює втрачений лужним впливом кератин, ліпіди і вологу. Маска-флюїд ідеальна для підтримки красивими фарбованого волосся, збільшує час між фарбування. Спеціальні протеїнові мембрани проникаючи в кутикулу додатково «фіксують» косметичний пігмент фарбованого волосся. Колір надовго зберігає яскравість першого дня фарбування …

Зцілення волосся з L&# 039; anza

Барвник Ланза 5

Frederic Fekkai, Lanza і Kerastase в моїй ванні

Барвник Ланза 5Сьогодні я хотіла б познайомити Вас із засобами по догляду за моїми блондірованних, пошкодженими і сухими волоссям, які я використовую останні 5 місяців. Використовую довго, тому думка більш ніж обьетівное!

Волосся мої завжди були досить непоганими, але останній рік використовувала погану фарбу для волосся (освітлюючу професійну Естель! Не користуйтеся нею, блондинки, Естель-це зло для волосся! Особисто моя думка і думка професіоналів, до речі)! фарбувалася нею, тому що мені дуже подобався колір, довго не вимивався, холодний був, без жовтизни, тільки через місяців 12 зрозуміла, що волосся перетворюються в солому, раніше з іншими фарбами такого не було! Так що довелося їх реанімувати швидше і міняти забарвлення!

Всі продукти, які описую в цьому пості були придбані мною в США, ціни буду писати московські, вони практично в два рази дорожче, але так точніше буде!

По можливості додаю фото складу, сподіваюся кому стане в нагоді!

Джерело: барвник Ланза

Також ви можете прочитати