Без рубрики

Барвники ark survival evolved вікі fandom powered by wikia

13.12.2017
Барвники ark survival evolved вікі fandom powered by wikia

барвники

предмет

одноразовий

створюється в

зміст

опис Правити

Барвники ARK: Survival Evolved використовується, щоб зробити світ більш барвистим. Розфарбувати предмети, конструкції, в тому числі і будівельні, прапори, зброю, сідла, зброя і навіть істот (в тому числі себе і своїх товаришів по команді).

В даний час існує 25 різних барвників.

рецепти Правити

Для будь-якого рецепту вам знадобиться:

  • 1 заповнений Пляшка для води, Бурдюк або Фляга
  • 2 × вугілля або 1 × Порох або 1 × Селітра

Необхідна для крафта кількість ягід залежить від бажаного кольору (див. Таблицю нижче). Просто помістіть в казанок всі необхідні інгредієнти, розведіть вогонь і залиште барвник варитися. З кожної партії ви отримаєте 5 барвників.

Рада # 1: Якщо ви робите барвник, в рецепт якого входить кілька видів ягід (зелений, фіолетовий, рожевий, коричневий і т.д.), не ставте в казанок більше однієї порції води, інакше ви ризикуєте одержати не сам колір, а його складові. Наприклад, якщо ви вирішили зробити фіолетовий барвник, але поклали в казанок дві порції води, ви отримаєте 5 червоних і 5 синіх барвників, а не 5 фіолетових.

Рада # 2: не використовуйте селітру в якості основи для барвників, які потребують 2 × вугілля або 1 × Порох, інакше вийдуть барвники, які використовують селітру, а не потрібний вам. Наприклад, Коричневий барвник вимагає 2 × вугілля, але якщо ви використовуєте селітру, то вийде Блакитний барвник. Навіть змінивши порядок, де Селітра буде в кінці, ви не отримаєте потрібний колір. Зате Солома ідеально підходить для палива.

Використання Правити

Щоб пофарбувати ваші речі, броню, зброю і сідла, просто перетягніть барвник на елемент, який ви хочете пофарбувати. Предмети, які можуть бути пофарбовані, будуть виділені зеленим кольором. Після цього з’явиться меню фарбування, де ви можете вибрати деталь елемента, яку ви хочете пофарбувати. Кожна деталь вимагає 1 барвник.

Для фарбування своєї бази вам знадобиться Кисть або Фарборозпилювач.

Щоб використовувати кисть, перетягніть будь-який колір на неї. Потім натисніть пензликом на потрібну структуру і знову виберіть елемент, який ви хочете пофарбувати. Кисть містить 10 набоїв обраного кольору, так що ви можете пофарбувати більше однієї структури.

Для використання фарборозпилювача так само перетягніть будь-який колір на нього. Встаньте перед структурою, яку хочете пофарбувати, і натисніть ліву кнопку миші. Якщо тримати праву кнопку миші, а потім натиснути клавіші 1-6, ви можете вибрати, в який колір ви хочете пофарбувати область.

Джерело: Барвники, ARK: Survival Evolved вики, FANDOM powered by Wikia

Барвники ark survival evolved вікі fandom powered by wikia

Також ви можете прочитати