Без рубрики

Барвники для цукерок і шоколаду купити недорого в інтернет-магазинів гурmart …

18.12.2017

Барвники для цукерок і шоколаду

Барвники для цукерок і шоколаду купити недорого в інтернет-магазинів гурmart ...

Барвники для цукерок і шоколаду купити недорого в інтернет-магазинів гурmart ...

Створені на основі природних силікатів, що застосовуються для фарбування ласощів (шоколаду, випічки, льодяників і марципану) в різні кольори з золотими, срібними та металізованими відтінками, барвники для цукерок і шоколаду мають насичений колір, при певному освітленні мінливий залежно від кута зору.

Солодкі штучки люблять все — і доросле населення, і малюки. Ні яке свято не зможе обійтися без накритого солодощами столу, кожна господиня намагається перевершити всіх своїх знайомих, витончений в своїх кулінарних творіннях.

Веселка, створена своїми руками

Барвники для цукерок і шоколаду як раз і створені для того, щоб кожен кулінар, даючи волю своїй буйній фантазії, зміг би відобразити її в своїх солодких шедеврах. Прості в застосуванні, ці «Красочкі» для десертів наносяться на вже готовий виріб за допомогою пензлика або розпилювача, надаючи готовому продукту неповторність перлового блиску. Безпосередньо перед самим використанням розведені водою або спиртом, барвники для цукерок і шоколаду володіють стійкістю до перепадів температурного режиму, до кислотних і лужних середовищ, ними можна підфарбовувати заготовки для прикраси тортів, тістечок та іншої випічки (мастики, креми, глазурі). Порада: для того, щоб в процесі роботи з барвниками не забруднити руки, займатися прикрасою кондитерських виробів краще в рукавичках.

Важко, звичайно, повірити, але без цієї вигадки кулінарів багато солодощі не змогли б потрапити на наш стіл — ми просто не звернули б на них увагу, такими б непоказними вони були. Єдине, про що завжди варто пам’ятати — барвники, як і всякі харчові добавки, мають обмежений термін придатності, не забувайте перевіряти його на упаковці.

Джерело: Барвники для цукерок і шоколаду купити недорого в інтернет-магазині ГурMart в Москві

Також ви можете прочитати