Без рубрики

Барвники харчові 2

19.12.2017

барвники харчові

Барвники харчові 2

На сьогоднішній день, в різних галузях промисловості широко поширені барвники. Вони являють собою хімічні сполуки, які мають здатність сильного поглинання і перетворення енергії електромагнітного випромінювання в найближчих і видимих ​​інфрачервоних і ультрафіолетових областях для надання цієї здатності іншим тілам. бувають:

  • Штучні або синтетичні барвники.
  • Природні органічні барвники

Синтетичні отримують в лабораторіях шляхом синтезу. Природні органічні барвники — це натуральні барвники, які часто зустрічаються в природі. Їх походження може бути мінеральним, рослинним або тваринним. Також варто сказати, що деякі синтетичні хімічні барвники можуть бути ідентичні природним. Справа в тому, що в лабораторних умовах учені давно навчилися синтезувати багато видів природних речовин, часто зустрічаються в клітинах тварин, рослин, мінералах. Одним з таких прикладів може служити добавка Е160а, яка є типовим представником синтезованого органічного барвника бета-каротину. Також барвники поділяються на:

Барвники харчові 2Із самої назви зрозуміло, що водорозчинні це ті, які добре розчиняються у воді. Вони бувають: рідкі, сухі, харчові гелеві барвники та інші. Часто застосовуються в харчовій і косметичній промисловості (підходять для приготування мила, бомб для ванн та ін.). Також використовуються водорозчинні харчові барвники для мастики, купити оптом їх можна в ПКФ «НІЖЕГОРОДХІМПРОДУКТ».

Жиророзчинні харчові барвники розбавляються в малополярних і неполярних органічних розчинниках. Вони чудово підходять для фарбування побутових хімічних засобів (взуттєвих кремів, лаків, мастик). Також застосовуються жиророзчинні барвники для свічок, воску, пластмас, надають їм неповторний відтінок. Незамінні жиророзчинні барвники для парафіну, бензину, технічних жирів.

За своєю хімічною будовою відносяться до індулін, антрахінонових, азо-, арілметановим барвників. Найбільш важливими з них вважаються: барвник жиророзчинний червоний Ж, жовтий Ж і коричневий, жовтий К. Червоний Ж використовується для фарбування полиметилметакрилата і полістиролу. Жовтий До застосовується для бензинів. Водорозчинні та жиророзчинні барвники купити можна оптом в нашій компанії за цілком прийнятною ціною.

Існують і інші типи барвників: прямі, кубові, кислотні, активні, анілінові барвники і багато інших. Кислотні барвники найчастіше використовуються для фарбування паперу, деревини, шкіри, поліаміду, натурального шовку, хутра. Також це чудовий барвник для бетону. Прямі, кубові, анілінові барвники застосовуються переважно в текстильній промисловості. Найбільш стійкими є кубові і прямі, ніж аніліновий барвник. Купити всі представлені барвники оптом можна в ПКФ «НІЖЕГОРОДХІМПРОДУКТ».

Барвники харчові 2

Харчові барвники — це штучні або натуральні добавки, призначені для продуктів харчування. Надають продукту необхідний колір. Виробництво барвників ведеться з чітким дотриманням міжнародних норм.

Адже добавки не повинні приносити шкоди людському організму і бути абсолютно безпечними. Деякі барвники, які не відповідають стандартам, були заборонені в багатьох країнах.

Відповідно до загальної європейської класифікації вони мають наступну маркування: від Е100 до Е199. Е барвники починаються зі світлих відтінків і закінчуються темними.

Так, Е100- Е108 — це жовтий колір, а Е151- Е158 — коричневий, чорний. Найбільш популярними вважаються:

опис: Синтетичний барвник жовтого кольору, добре розчинний у воді. Довгий час він був заборонений у багатьох країнах Європи, проте пізніше директивою ЄС 94/36 / EC заборона була знята. Володіє чудовою термостійкість, працює в діапазоні рН від 3 до 8. Зберігатися барвник тартразин Е102 повинен в емальованому або скляному посуді з темними стінками, оскільки ця добавка не переносить сонячне світло.

застосування: Найбільш часто тартразин барвник використовується в харчовій і косметичній промисловості. Побачити його можна в кондитерських виробах, молочних продуктах і напоях жовтого кольору. Це можуть бути: різні йогурти, десерти, пюре, супи, морозиво, цукерки, желе і т.д. Також харчовий барвник тартразин застосовується у фармакологічній промисловості. Тартразин купити можна за цілком прийнятною ціною.

опис: Синтетичний барвник червоно-коричневого або шоколадного кольору, добре розчинний у воді. Являє собою суміш вугільного дьогтю і азокрасителя. На сьогоднішній день, дана добавка дозволена лише в деяких країнах. Е 155 має чудову термостійкість, світлостійкість і може працювати в діапазоні рН від 3 до 8.

застосування: Використовують цю добавку в косметичній та харчовій промисловості. Зокрема барвник додають в багато кондитерські продукти (шоколадні бісквіти, кекси, зефір, печиво). Добавка дозволяє надати продуктам істинний шоколадний колір.

Е 104 жовтий хіноліновий

опис: Синтетичний барвник, який має лимонно-жовтий колір. Буває двох видів: розбавляється в спирті і в воді. Барвник е 104 має чудову стійкість до впливу температур і сонячного світла, працює в діапазоні рН від 3 до 8. Дозволено в багатьох країнах СНД.

застосування: Широко поширений в косметичній, хімічній, фармацевтичній, харчовій промисловості. Зокрема, добавка е 104 використовується при виробництві льодяників, жувальних гумок, драже. Також застосовують Е 104 при копченні риби. Додають барвник і в косметичну продукцію: лаки, блиски для губ, помади, фарби для волосся і багато іншого. У медицині його застосовують для фарбування ліків.

Е 151, PN діамантовий чорний

опис: Синтетичний барвник чорного кольору. У рідкому стані має фіолетово-синій відтінок. Найчастіше, Е 151 застосовується спільно з іншими барвниками (з Е102, Е123, Е110 та іншими) і дає різноманітні відтінки коричневого, зеленого. Дані барвники, ціна яких цілком прийнятна, дозволені в багатьох країнах, в тому числі Росії. Е 151 має чудову термостійкість, світлостійкість, може працювати в діапазоні рН від 3 до 8.

застосування: Добавка Е 151 широко поширена в косметичній та харчовій промисловості. Завдяки здатності Е 151 змішуватися з іншими барвниками, він може використовуватися в різноманітних продуктах харчування: драже, сирів, ковбас, молочних напоїв, рибних виробів, соусів, приправ, макаронних виробів, спиртного, картопляного пюре, дієтичних сумішей і ін.

опис: Синтетичний барвник, який має помаранчевий колір, добре розчинний у воді. Найчастіше його використовують для додання жовтого, шоколадного, карамельного, оранжевого відтінку. Володіє чудовою стійкістю до дії температур і сонячного світла, працює в діапазоні рН від 3 до 8. Чи є сульфовані версією канцерогенного барвника Судан I. Барвник е 110 дозволений в Євросоюзі, Україні, Росії.

застосування: Більшою мірою добавка Е110 використовується в харчовій галузі. Так, її обов’язково кладуть в сухі супи, пюре, сухарики, чіпси, соуси, йогурти, рибні консерви, різноманітні джеми і варення, морозиво, гарячий шоколад, мармелад, глазур і багато іншого. Е 110 харчова добавка має цілком прийнятну вартість.

опис: Синтетичний барвник синього кольору, добре розчинний у воді. Отримують його шляхом сплаву аміду натрію і фенілгліціна. Однак, існує і природне джерело — рослина індігоноскі, що росте в Америці, Африці, Індії. Барвник індигокармін Е132 має чудову термостійкість, світлостійкість і може працювати в діапазоні рН від 3 до 8. Виникає питання: індигокармін, де купити? Придбати його можна у всіх країнах, оскільки добавка не є забороненою.

застосування: Індигокармін, ціна якого цілком прийнятна, використовується в харчовій, косметичній, текстильній, фармацевтичній галузі та багатьох інших. Так, його часто додають в морозиво, безалкогольні напої, випічку, десерти, печиво. У фармацевтиці він застосовується для фарбування пігулок, капсул. У медичні тести включається індігокармін індикатор. У текстильній промисловості Е132 використовують для фарбування бавовни, шовку, вовни, в косметології для кондиціонерів для волосся. Барвник індигокармін купити досить просто через наш вебсайт.

Е 133, FCF блискучий синій

опис: Синтетичний барвник блискуче синього кольору, розчинний у воді. У рідкому стані має блакитний відтінок. Відрізняється чудовою стійкістю до дії температур. Видобувається барвник в ході органічного синтезу з кам’яновугільної смоли. Е 133 часто використовується спільно з іншими барвниками. У поєднанні з червоним дає фіолетовий відтінок, а в поєднанні з жовтим утворює зелений відтінок. Якщо виникає питання — де купити харчовий барвник Е 133, то дозволений він в країнах СНД і Євросоюзу.

застосування: Використовується добавка в косметичній, харчовій, текстильній, хімічній і фармацевтичній промисловості. Так, Е 133 застосовують для фарбування деяких чистячих засобів, шовку, вовни. Також добавка кладеться при консервуванні багатьох фруктів і овочів. Використовується і при фарбуванні морозива, десертів, плавлених сирів, хлібобулочних виробів, макаронів. Застосовують Е 133 при виготовленні косметики.

Е 129, АС червоний чарівний

опис: Синтетичний барвник червоного відтінку, добре розчинний у воді. Виготовляється барвник Е129 з продуктів нафтопереробки. Відрізняється стійкістю до дії температур, може працювати в діапазоні рН від 3 до 8. Часто використовується спільно з іншими барвниками.

застосування: Е 129 харчова добавка використовується при виготовленні косметичних лікарських засобів, кондитерських виробів. Так, даний барвник можна зустріти в сухих сніданках, випічці, кисломолочних і м’ясних продуктах, спеціях, соусах. Також Е129 додають при виробництві пен для гоління, гелів, шампунів і декоративної косметики. Використовують його і під час виготовлення ліків.

Барвники харчові 2 кармуазин Е122

опис: Синтетичний барвник червоного кольору, добре розчинний у воді. Може мати відтінок від рожевого до бордового. Володіє чудовою стійкістю до дії температур і сонячного світла, працює в діапазоні рН від 3 до 8. Харчовий барвник кармуазин Е122 необхідний для відновлення кольору після різної обробки продуктів. У багатьох країнах ЄС Е 122 харчова добавка була заборонена, однак в Росії і Україні дозволена.

застосування: Кармуазин барвник Е 122 в більшій мірі використовується в кондитерській і косметичної промисловості. Він надає виробам червоний відтінок. Так, його застосовують для виготовлення мармеладу, соку, йогуртів, соусів, джемів, сиропів. Також добавка Е 122 використовується для фарбування декоративної косметики та парфумерної продукції.

опис: Синтетичний барвник червоно-полуничного кольору, добре розчинний у воді. Володіє чудовою стійкістю до дії світла і температур, працює в діапазоні рН від 3 до 8. Має тривалий термін зберігання. Часто використовується спільно з іншими барвниками.

застосування: Барвник яскраво-червоний понсо 4r може піддаватися будь-яких впливів: пастеризації, заморожування, охолодження, стерилізації. Саме тому його застосовують в харчовій промисловості. Так, він часто використовують для фарбування морепродуктів, ковбасних виробів, консервованих фруктів і ягід, хлібобулочної продукції, молочних десертів, безалкогольних напоїв. Також барвник понсо 4r застосовується в косметичній галузі при створенні гелів, рідкого мила, шампунів і т.д.

Барвники харчові 2

Всілякі суміші, наприклад, Ізабелла R010, Малина R300, Вишня R310, Тархун R120, Шоколад R240, Яблуко зелене R100 і інші. Суміші добре розчинні у воді, володіють чудовою стійкістю до дії температур і сонячного світла, працюють в діапазоні рН від 3 до 8.

Найчастіше використовуються в харчовій промисловості для фарбування всіляких безалкогольних напоїв, кондитерських виробів, кисло-молочної продукції та багато чого іншого. Купити харчові барвники можна в нашій компанії.

Також часто в харчовій, косметичній, фармацевтичній галузі використовуються лаки-барвники. Вони не розбавляються в воді, мають гарну світлостійкість, що не фарбують порожнину рота. Лаки-барвники рівномірно розподіляються в носії. Для зручності робляться суспензії в какао маслі, олії, цукровому сиропі, пропіленгліколь, гліцерин та інших. Якщо говорити докладніше, то їх застосовують для хлібобулочних, кондитерських, кисломолочних виробів. Також їх використовують при виробництві воскових фігур, свічок, мила та ін. Придбати дані лаки-барвники оптово в компанії "НІЖЕГОРОДХІМПРОДУКТ". Наша компанія здійснює прямі поставки від виробника та надає кращі умови для співпраці.

  • 17.10.2016 Застосування натрію лімоннокіслого
  • 14.10.2016 Види будівельних герметиків
  • 04.10.2016 Воскова сировина — 100% натуральний продукт!
  • 20.09.2016 Корисна інформація для клієнтів!
  • 24.08.2016 Пальмова олія та його багатий внутрішній світ

м Нижній Новгород, Мещерский бульвар, д. 11, приміщення 21.

Джерело: барвники харчові

Також ви можете прочитати