Без рубрики

Beauty blog by Aleno4ka87 : Фарба для волосся Garnier Color naturals Глибоке харчування, насичений колір відтінки 7.

01.10.2015

п’ятниця, 9 травня 2014 р.
Фарба для волосся Garnier Color naturals «Глибоке харчування, насичений колір» відтінки 7.1 Вільха і 6.0 Лісовий горіх

Beauty blog by Aleno4ka87 : Фарба для волосся Garnier Color naturals Глибоке харчування, насичений колір відтінки 7.
Як-то набрид мені мій русявий колір, він у мене має природний чіткий відтінок 8.0 з зеленцоватым пігментом, який мене часом дратує, і тому я фарбую волосся))

В цей раз я вирішила з русявого кольору не йти, а лише поміняти відтінок на більш темний

(для довідки, русяве відтінки йдуть з 9.0 — світло-русявий, блонд, по 6.0 — темно-русявий)

і мені сподобалося, як потемніли волосся.

цю Маску я більше не знайшла, саме той відтінок, і я вирішила переглянути всі фарби, які стояли на поличці в магазині.

Мій погляд впав на фарбу Garnier Color naturals відтінку 7.1 — Вільха Відмінно, начебто як русявий, але з попелястим відливом. Мені підходить. Тільки однієї упаковки мені зазвичай не вистачає, волосся густе, а другої такої не було. Був варіант розбавити тоном 7.0 — Вільха або 6.0 — Лісовий горіх

Відмінно, 6.0 я ніколи не пробувала на собі, от і з’явилася така можливість. Благо, номери у цій фарби збігаються з таблицею перукарів, я приблизно вже розуміла, що у мене буде русо-коричневий колір, але не каштан або там шоколад, який я б не хотіла зараз на собі мати.

В упаковці знаходиться: тюбик фарби, оксид, рукавички, маска та інструкція — стандартний набір.

Тепер про фарбі — я фарбувалася самостійно, і це було просто нестерпно через запаху аміаку, який просто виїдав очі. Подекуди трохи пекло шкіру на початку, але не критично. Довго сидіти з нею не захотіла, щоб не стати сильно темної, на всякий випадок. З шкіри змивалася добре, швидко.

Дуже сподобалося відчуття на волоссі, ще при митті вони були гладенькі. Бальзам з фарби по запаху нагадує серію Фруктіс, мені здається, що це він там і був, на свої волосся я використовувала відразу 2 пакетика. Результат приголомшливий — волосся гладкі і шовковисте. Набагато краще, ніж були ДО, набагато, я тепер постійно їх чіпаю, навіть чоловікові даю помацати (а зазвичай я не дозволяю))) )

Покажу фото волосся до і після

Короткий опис статті: фарба для волосся гарньєр

Джерело: Beauty blog by Aleno4ka87 : Фарба для волосся Garnier Color naturals «Глибоке харчування, насичений колір» відтінки 7.1 Вільха і 6.0 Лісовий горіх

пятниця, 9 травня 2014 р. Фарба для волосся Garnier Color naturals «Глибоке харчування, насичений колір» відтінки 7.1 Вільха і 6.0 Лісовий горіх Як-то набрид мені мій русявий колір, він у мене має природний чіткий відтінок 8.0 з зеленцоватым пігментом, який мене часом дратує, і тому я фарбую волосся))

Також ви можете прочитати