Без рубрики

Бетонний розчин для будівництва парканів укладання тротуарної плитки

12.01.2018
Бетонний розчин для будівництва парканів укладання тротуарної плитки

Як створити хороший бетонний розчин

Суміш бетонного розчину грає дуже важливу роль у створенні фундаменту або конструкцій з каменю і цегли. Ведеться будівництво огорож з бетонного розчину марки м-300. Розчин діє як сполучний матеріал, для будівельних кладок з каменю і цегли. Як правило, цементний розчин робиться з піску, води і цементу, в різних сумішах і сумах. Розчин діє за принципом клею і є стандартом в будівельних технологіях, які використовуються протягом сотень років.

Створення кращого цементного розчину, має на увазі відповідний баланс різних інгредієнтів. Стандартна цементна суміш, або розчин, використовують комбінацію цементу в пропорції з піском і вапном. Вода є закріплює інгредієнтом, який відповідає за змішування. Після, отриману суміш заливають в бетономішалку, яку можна орендувати в будівельному магазині. Коли ви закінчуєте приготування цементної суміші, в результаті, розчин повинен нагадати по консистенції арахісове масло.

Змішування великої кількості розчину

Змішування великої партії розчину вимагає використання бетономішалки на обов’язковій основі. Увімкніть цементну бетономішалку. Ви повинні влити дві третини води, необхідної для даного типу суміші, яку ви використовуєте. Пісок додається безпосередньо в воду всередині бетономішалки, на середній швидкості обороту. Пісок і тротуарна плитка повинні мати низький вміст глини, для отримання цементного розчину кращої якості. Коли пісок і вода змішаються, додайте цемент і залишилися пісок, воду і вапно. Бетономішалка повинна продовжувати обертання на середній швидкості близько п’яти хвилин. Знову варто зауважити, що для отримання потрібної консистенції, розчин повинен нагадувати арахісове масло.

Змішування малої кількості розчину без бетономішалки

Якщо вам необхідно невелику кількість цементного розчину, а також ви не маєте бетономішалкою, використовуйте ванну, для приготування розчину і мотику. Розсипте пісок в ванну (тачку), зробіть в ньому отвори, подібно дренажним. Заповніть отримані отвори цементом і покрийте вапном, а потім додайте воду, використовуючи лопату або мотику, перемішайте суміш. Продовжуйте заважати суміш до тих пір, поки цементний розчин не досягне стану арахісового масла.

Ви можете перевірити якість цементної суміші самостійно, щоб переконатися в її готовності. Ви можете використовувати лопату або мотику, щоб взяти частину цементної суміші та винести її із загальної маси, за борти тачки або ванни. Якщо цементний розчин стікає з мотики або лопати, назад в тачку, вам необхідно додати кілька піску, щоб підвищити міцність цементного розчину. Якщо немає, то цементний розчин знайшов потрібну міцність і готовий до використання. Зберігайте звіт про процес змішування розчину, щоб ви могли повторити цей процес наступного разу, без зайвого праці.

Додавання барвників

У місцевому будівельному магазині, ви можете знайти спеціалізовані барвники для цементного розчину, які додаються під час приготування останнього. Добре виглядають кольорові паркани для дачі. Вони необхідні для створення певного відтінку розчину. Це рішення може бути корисно в декоративних роботах всередині інтер’єру будинку, для того, щоб підкреслити загальний дизайн кімнати. Барвники слід додавати до цементу в той час, як той ще сухий. Змішувати їх необхідно перед додаванням інших інгредієнтів цементної суміші. Як тільки вам вдалося домогтися ретельного змішування цементної суміші та потрібної консистенції, ви зможете повторити цей процес завжди. Зберігайте сухі інгредієнти, такі як пісок, під брезентом, для того, щоб він був готовий до використання в будь-який момент, коли виникне необхідність.

Джерело: Бетонний розчин для будівництва парканів, укладання тротуарної плитки

Бетонний розчин для будівництва парканів укладання тротуарної плитки

Також ви можете прочитати