Біла фарба для волосся: особливості використання

30.09.2015

Біла фарба для волосся: яка існує і як вибрати?

Не кожна жінка зважиться пофарбувати свою шевелюру в білий колір – це прерогатива сміливих, готових до експериментів дам і до того, що при цьому радикально зміниться і весь образ в цілому. Власниці такого кольору волосся легко скотитися в «вульгарність », якщо не ставитися до власної зовнішності більш відповідально і не стежити за собою.

Перш ніж зважитися на такий кардинальний крок, потрібно зважити всі «за » і «проти », а найголовніше – вибрати дійсно хорошу фарбу.

Зміст статті

Кому піде білий колір волосся

Біла фарба для волосся: особливості використання
Напевно кожен хоч раз помічав, що одним неймовірно йде зміна способу і білий відтінок волосся, що виглядає більш виграшно, ніж темний. А іншим, навпаки, освітлення не йде на користь, особливо якщо колір виглядає неприродно – віддає жовтизною або нагадує собою сніг, жодним чином не повторюючи природних відтінків стиглої пшениці або меду.

Вам слід звернути увагу на деякі нюанси, якщо ви зважилися на подібну зміну образу.

Ось деякі з них:

  • колір шкіри має вирішальне значення. Смуглянкам жодним чином не варто так експериментувати зі своєю зовнішністю. Білі локони підійдуть тільки власницям світлої порцелянової шкіри, настільки світлою, що через неї просвічують вени;
  • у природі рідко зустрічається поєднання світлої шевелюри і карих очей. Якщо у вас очі саме такого кольору, будьте готові до того, що з білими пасмами ви будете виглядати неприродно. А ось якщо ваша райдужка сірого або блакитного кольору, ви можете спробувати;
  • стан шкіри так само грає важливу роль. На білому тлі всі наявні недоліки і дефекти стануть більш явними, помітними і це не можна не враховувати;
  • форма обличчя накладає заборони на таке кардинальне зміна зовнішності. Дівчата з класичними рисами можуть дозволити собі багато чого з того, що заборонено власницям великого особи круглої або квадратної форми. Адже відомо, що білий колір здатний повнити, значить і особу він буде візуально розширювати, а це в даному випадку небажано.

Види білої фарби для волосся

Біла фарба для волосся: особливості використання
Треба сказати, що фарба такого відтінку може бути напівстійкою і стійкою. Перший тип здатний змінити початковий колір на кілька тонів, а ефект від їх застосування може тривати до 3-х місяців.

Їх негативний вплив на локони порівняно з перманентними барвниками не так велика, але все-таки повністю безпечними їх назвати не можна.

Якою фарбою можна пофарбуватися? З найбільш популярних марок можна виділити «Естель », «Шварцкопф », «Лореаль » та ін. В лінійці цих фарб для волосся є відтінок білий пісок. Такий склад не освітлює волосся, тому попередньо потрібно подбати про видалення природного пігменту.

Даний колер може стати порятунком для тих, хто вже намагався стати блондинкою, але в підсумку отримав не те, що хотів спочатку. Відтінок виходить сіруватим, злегка бежевим, але без вульгарною жовтизни або свого рудого пігменту.

Єдиний недолік – змивається буквально за місяць, а ті, хто миє голову щодня, розлучаються з кольором ще швидше. Однак, вийти з положення в цьому випадку можна, якщо використовувати відтіночний бальзам.

Ще одна фарба для волосся полустойкая – біле сонце. Як показує практика, не всім жінкам вдається отримати такий же відтінок, як у моделі, фото якої представлено на упаковці. Але якщо ви краситесь в перший раз і маєте вихідний колір волосся, не набагато відрізняється від бажаного, то легко отримати потрібний відтінок.

Плюс такого складу в тому, що він добре наноситься, не видає неприємного запаху, не палить і не пече шкіру голови. А результат просто вражає – волосся м’які і блищать.

Стійкі аналоги містять аміак і перекис водню. Їх відносять до агресивним, так як вони не просто проникають в структуру волосся, але і ушкоджують її. Ситуація ускладнюється із-за частих укладок і сушок шевелюри феном, але зате ці види фарб чудово зафарбовують сивину, швидко освітлюють локони і дозволяють отримати стійкий, насичений колір.

З цієї серії можна виділити фарбу для волосся біле золото, яка єдина, за словами користувачів, не дає некрасивою жовтизни. Який фарбою, а точніше якої фірми, можна пофарбувати свою шевелюру? Ця та ж «Лореаль » або «Гарньєр ». Відгуки про результати застосування різні, багато що залежить від початкового кольору локонів і експериментів, які передували процедурою.

Фізичні фарби

Біла фарба для волосся: особливості використання
Окремо варто виділити тимчасові барвники, не взаємодіють з кератином всередині волосини. Білої спрей фарбою для волосся можуть скористатися навіть пекучі брюнетки і виділити окремі пасма зачіски. Такі засоби змиваються звичайним шампунем і дозволяють реалізувати в життя всі свої ідеї та фантазії на короткий проміжок часу.

Відтінків білої фарби для волосся безліч. Виробники вказують на упаковці цифрове позначення, у якому перша цифра відображає глибину основного тону, друга основний відтінок, а третя допоміжний. Таким чином, якщо ваш колір волосся русявий, то вибирайте цифру на упаковці, яка позначає тон, близьке до вихідного.

У кожного виробника пропонований колір буде відрізнятися, тому визначайте потрібний відтінок заздалегідь по колірній палітрі. Що стосується професійної фарби для білих волосся, то купити її у вільному продажу непросто.

Краще звернутися в салон і довірити свою шевелюру справжньому фахівцеві. Так ви застрахуєте себе від невдач і отримаєте саме той відтінок, який хотіли. Успіхів!

Короткий опис статті: кольору фарби для волосся Біла фарба для волосся проникає в структуру волосся і руйнує її. Тому перед фарбуванням не зайвим буде порадитися з фахівцем, до того ж такий колір йде не всім волосся спрей пісок сонце золото відтінки професійна білий Види фарб

Джерело: Біла фарба для волосся: особливості використання

Біла фарба для волосся: яка існує і як вибрати? Не кожна жінка зважиться пофарбувати свою шевелюру в білий колір – це прерогатива сміливих, готових до експериментів дам і до того, що при цьому радикально зміниться і весь образ в цілому.

Також ви можете прочитати