Без рубрики

Блондування знебарвлення освітлення

29.12.2017

будь в теме.ru

краса волосся, мода, стиль

нові записи

свіжі коментарі

  • Керівник Володимир до запису Нумерація барвників для волосся. Окислювачі і їх вплив на колір
  • Ольга до запису Нумерація барвників для волосся. Окислювачі і їх вплив на колір
  • Керівник Володимир до запису Нумерація барвників для волосся. Окислювачі і їх вплив на колір
  • Юлія до запису Нумерація барвників для волосся. Окислювачі і їх вплив на колір
  • Галина до запису Нумерація барвників для волосся. Окислювачі і їх вплив на колір

Щоб отримувати новини, заповніть форму нижче:

Блондування, знебарвлення, освітлення. Способи отримання світлого волосся.

Блондування знебарвлення освітлення

Не секрет, що процес фарбування волосся в світлі тони, є одним з найскладніших і трудомістких. Про це говорить і той факт, що більшість початківців майстрів перукарів намагаються не зв’язуватися з блондинками.

Отримати красивий відтінок блонд і при цьому зберегти належну якість волосся набагато важче, ніж довести їх до стану «мочалки». Тому дану процедуру краще довірити справжнім професіоналам.

Процес виготовлення професійних барвників для волосся не варто на місці і будь-який поважаючий себе виробник намагається використовувати свої останні інноваційні технології для створення якісних продуктів, що забезпечують неперевершений результат у фарбуванні волосся, зберігаючи їх якість. Однак світлий колір волосся досягається шляхом освітлення або знебарвлення (блондирования), які в принципі не є нешкідливими, такими як тонування або фарбування тон в тон.

освітлення &# 8212; це процедура отримання нового кольору світліше початкового хоча б на один тон.

знебарвлення або блондирование &# 8212; це найвища ступінь освітлення від 5 до 7 тонів. Застосовується як до натуральної так і пофарбованої базі і повністю руйнує пігмент, роблячи його прозорим. Може бути як самостійним процесом, так і підготовчим, в разі подальшого фарбування в бажаний колір.

меланін &# 8212; це натуральний пігмент, який міститься всередині стрижня волосся і формує його колір. Буває двох видів &# 8212; жовто-червоний і чорно-коричневий.

Колір волосся визначається видом меланіну, його кількістю і розміщенням. Кількість повітряних бульбашок також позначається на кольорі. У темних волоссі пігменту значно більше, а в світлих більше бульбашок повітря. Ступінь насиченості кольору визначається від 1 до 10 і дуже важлива при фарбуванні волосся.

Блондування знебарвлення освітленняЩоб правильно підібрати майбутній відтінок блонд і вибрати більш щадний спосіб його отримання, необхідно правильно визначити свій колір волосся. Для цього потрібно порівняти колір свого волосся із зразками забарвлених пасм в палітрі при природному освітленні (денне світло). Потім визначившись з бажаним кольором барвника, необхідно порахувати на скільки тонів будуть освітлюватися ваше волосся.

Якщо ваше волосся раніше не були пофарбовані і ступінь їх насиченості не нижче 6-го ряду, то тоді їх досить просто освітлити. У разі коли для отримання бажаного результату необхідно підняти ряд на пару рівнів (освітлити волосся на два тони), тоді можна скористатися будь-якими перманентними (аміачними) або полуперманентние (безаміачними) барвниками, вподобаного кольору з обраної палітри. Про різновиди фарб для волосся і основні правила роботи з ними, читати тут.

Якщо ваше волосся раніше вже забарвлювалися в яскраві або темні тони і т.д. , То світла фарба або барвники спеціальної осветляющей серії зможуть змінити тон тільки в прикореневій зоні, а колір по всій довжині залишиться незмінним.

Для освітлення волосся перманентними (аміачними) або полуперманентние (безаміачними) барвниками, вибираємо відтінки фарби світліше вашого волосся (глибина тону яких в палітрі відноситься до блондина) і змішуємо їх з 9% окислювачем в пропорції 1 до 1 або 1 до 1,5 в залежності від виробника. Даний оксид дозволяє отримувати новий колір на два тони світліше початкового. Якщо для отримання нового кольору досить освітлити волосся на один тон, то використовуємо 6% окислювач.

Для деяких перманентних барвників, що містять велику кількість аміаку за сучасними мірками (наприклад Schwarzkopf professional Igora), освітлення на один тон здійснюється за допомогою 3% оксиду, на два тони з використанням 6% і на три тони на 9% окислителе.

Процентний вміст перекису водню в оксидах можна змінювати самостійно. Наприклад щоб з 3% і 9% окислювача отримати 6%, необхідно змішати в рівних пропорціях. Розрахунок здійснюється так: 3 + 9 = 12 12/2 = 6% або з 3% і 12% можна отримати 7,5% 3 +12 = 15 15/2 = 7,5%, а з 6% і 12% виходить 9% 6 + 12 = 18 18/2 = 9% і т. д.

Відтінок фарби бажано підбирати холодний (з попелястим, або фіолетовим колірними нюансами), так як при освітленні він стане більш теплим, не таким як зразок в палітрі. А холодні колірні нюанси будуть трохи приглушати жовтуватий або рудуватий тон, який виходить після підняття ряду (в залежності від того наскільки темним був вихідний колір). Або до вибраному кольору фарби додати синій чи фіолетовий мікстон (фіолетовий нейтралізує жовтий, а синій &# 8212; помаранчевий).

мікстон &# 8212; це колірної коректор (чистий концентрат кольору), який застосовується для посилення яскравості обраного відтінку, коригування кольору (нейтралізації небажаних відтінків) або для створення нових більш насичених нюансів.

Зазвичай буває наступних кольорів: жовтий, зелений, синій, помаранчевий, червоний і фіолетовий . Розташовані в хроматическом колі один навпроти одного, є контрастними. При їх змішуванні відбувається нейтралізація одного кольору іншим.

Блондування знебарвлення освітлення

Мікстон додається в фарбу в малій кількості. Видавлюється в миску сантиметрами ( 2 см = 1 гр. фарби). У разі нейтралізації небажаних відтінків додається від 2 до 8 см (1 до 4 гр.) Мікстон на 60 гр. барвника, а в разі посилення нюансу його кількість можна збільшити. Змішуючи фарбу з оксидом кількість мікстон не враховуємо (якщо воно не перевищує 10 см). Чим вихідний колір світліше, тим менше потрібно додавати мікстон.

Правила обчислення необхідної кількості мікстон у різних виробників фарб для волосся можуть трохи відрізнятися (у якихось це правило «десяти» у інших «одинадцяти» або «п’ятнадцяти» і т.д.). Якщо виходити з правила «одинадцяти», до 10 ряду використання мікстон розраховується наступним чином: 11- X = кількість мікстон в сантиметрах на 30 гр. фарби.

Наприклад: вираховуємо скільки необхідно мікстон додати на 7 ряд 11 — 7 = 4 см. Звідси випливає на сьомий ряд потрібно додати 4 см мікстон на 30 гр. барвника.

А вище 10 ряду додаємо ще 1 см.

Наприклад: якщо на 10 ряд потрібно додати 1 см мікстон 11 — 10 = 1, то до одинадцятого + 1 см, виходить 2 см на 30 гр. фарби.

Якщо волосся які раніше не фарбувалися, а свій натуральний колір не нижче 6-го ряду та їх необхідно або достатньо освітлити на 3 &# 8212; 4 тони, то найкраще скористатися барвниками спеціальної осветляющей серії. Як правило це фарби 11-го, 12-го рівня, або можуть носити певний буквене позначення (наприклад SOS у Estel pofessional). ці фарби змішуються з 9% або 12% оксидом у співвідношенні 1 до 2 (На 60 гр. Фарби 120 гр. Оксиду), іноді 1 до 2,5 (Залежить від виробника). Дуже обережним треба бути при змішуванні барвника з 12% окислювачем і намагатися не зачіпати шкіру голови, наносячи фарбу тільки на довжину волосся, а найкраще і найбезпечніше обійтися 9% оксидом.

Якщо волосся раніше не були освітлені, то спочатку фарбу наносимо на довжину волосся, відступивши кілька сантиметрів від прикореневої зони, а потім вже на корені, так як реакція там буде протікати швидше через вплив тепла шкіри голови.

Якщо ж волосся були раніше прояснені, то наносимо дану фарбу тільки на відросло коріння, намагаючись не зачіпати вже світле волосся (щоб зайвий раз їх не пересушувати).

При роботі з барвниками спеціальної осветляющей серії необхідно запам’ятати, що даної фарби повинно бути в надлишку на волоссі, щоб отримати бажаний ефект (тобто не економимо фарбувальну суміш). Наносимо її тільки на НЕ миту голову. Час витримки фарб даної групи зазвичай становить не менше 40-45 мінут.Так само як і в першому способі отримання світлого волосся, намагаємося вибирати барвник холодних відтінків або можна використовувати мікстон.

При роботі з барвниками даної серії можна з легкістю отримати красиві відтінки блондин, навіть без подальшого тонування. Результат залежить від вашого натурального кольору волосся. Чим світліше своє волосся, тим більше високий ряд на виході в процесі фарбування і більш приємний відтінок блонд (без рудувато-жовтих півтонів). На темних ж волоссі відтінки будуть менш чистими, в кращому випадку медовими або рудуватим (іржавими).

Подальше тонування дозволить надати вже освітлена волоссю більш глибокий і бажаний відтінок. Однак до вибору колірних нюансів, необхідно поставитися з особливою увагою. Так як в процесі тонування освітлених і знебарвленого (блондірованних) волосся в попелястий або в натуральний ряд, з легкістю можна обзавестися зеленуватим відтінком.

попелястий колірної нюанс побудований на синьому пігменті, особливо його багато на 6-му і 7-му рівні, відповідно якщо його в чистому вигляді (9.1; 8.1; 7.1 і т.д.) нанести на жовтуваті (Вже освітлені або знебарвлені волосся), то болотний відтінок вам гарантований, якщо волосся білі, то такого ефекту вже не буде (вони стануть сірі (попелясті)). Натуральний же ряд сам по собі створений на зеленому пігменті. Тому найкраще змішувати колірні нюанси між собою або використовувати фіолетові, фіолетово-золотисті тони, при тонуванні небажаної жовтизни, отриманої в процесі освітлення або блондирования. Або заздалегідь змінювати результат за допомогою колірних коректорів (мікстон).

Тонування здійснюється при взаємодії барвників з активаторами і оксидами процентного вмісту від 1,5% до 3% в різних пропорціях змішування (В залежності від виробника), найчастіше 1 до 1 (1 до 1,5; 1 до 2).

Наступним способом отримання світлого волосся є знебарвлення (блондирование), який підходить як для раніше пофарбованих, так і для дуже темного волосся. Цей метод має найвищу ступенем освітлення (до 7 тонів). Здійснюється впливом на волосся за допомогою знебарвлюючих порошків (Блондоран) або осветляющих кремів.

Штучний пігмент з фарбованого волосся можна також прибрати за допомогою засобів для декапірованія, різними рідинами для змивання. Читати статтю «Змивка фарби для волосся».

У разі знебарвлення дуже темного волосся або червоних тонів, можна не розраховувати на отримання красивого відтінку блонд з першого разу. після знебарвлення у відкритій техніці, максимум що отримаєте &# 8212; апельсиновий колір. Морально треба бути готовим до неодноразового повторення процедури (2 -3 повторення або більше) і як наслідок, погіршення якості волосся. Найсильнішим буде перший вплив.

знебарвлюючі порошки і крему, як правило змішуються з оксидами у співвідношенні 1 до 2. процедуру блондирования, по можливості, проводити на окислювачах низького процентного вмісту 6% і 3%. Намагайтеся при знебарвленні волосся не використовувати оксид 9% (Або використовувати, якщо потрібно, з особливою обережністю, дотримуючись час витримки), А про існування 12% забудьте зовсім (не використовувати з порошками)

Якщо (в вашому конкретному випадку) вважаєте, що 3% буде занадто низький, а 6% високий, то знебарвлення можна здійснити на 4,5% оксиді, отримати який можете, змішавши третій і шостий в рівних пропорціях між собою.

Блондірующую суміш спочатку наносимо на довжину, а потім вже на корені. На прикореневу зону на більш низьких оксидах, так як вона швидше і сильніше освітлюється, через вплив тепла шкіри голови. У розведену блондірующую суміш, для більш м’якого впливу, можна трохи додати вміст ампул, які відновлюють волосся (зустрічаються у багатьох виробників професійної косметики).

Якщо ви хочете добитися найкращого ефекту переходу з темного волосся в світлі за одну процедуру знебарвлення, то найкраще зробити мелірування на фользі (Тобто в закритій техніці). Тим самим ви отримаєте не білий, але досить високий рівень відтінку блондин, який після тонування буде виглядати дуже добре.

Знебарвлюючи волосся за допомогою мелірування на фользі, можна зберегти якість найбільшої кількості волосся, якщо набір пасом здійснюється не по всій голові, а у фронтально-тім’яної і верхньо-потиличної зонах. Залежно від того, як будуть набрані пасма і від самої стрижки, можна отримати різні ефекти, такі як яскраво виражені пасма або принцип вуалі (візуально покрита світлим вся поверхня голови).

Якщо волосся не темні і не пофарбовані, то ви без праці отримаєте необхідну глибину тону блондин і у відкритій техніці знебарвлення (без фольги), за допомогою порошків і кремів, але в такому випадку краще і дбайливо скористатися освітлюючими фарбами.

Подальше тонування блондірованних волосся, здійснюється за тими самими правилами, що і при освітленні спеціальною серією барвників (розглянутих раніше).

Джерело: Блондування, знебарвлення, освітлення

Також ви можете прочитати