Без рубрики

Фарба для волосся союзник краси чи ворог здоровий я? (І частина)

12.01.2018

Фарба для волосся: союзник краси чи ворог здоровий&# 39; я? (І частина)

Фарба для волосся союзник краси чи ворог здоровий я? (І частина)

Людям весь час хочеться експеріментуваті зі своєю зовнішністю, щоб віглядаті інакше, по-ІНШОМУ. Як це зробити? Ну, Звичайно ж, нужно пофарбуваті волосся.

Блондинки хотят дива брюнетками, а брюнетки — блондинками, шатенки — вогненним-рудімі, а Руді — зеленими або сінімі. Хтось змінює колір залежних від пори року, а хтось — від настрою. Для Деяк людей Важко найти в сучасній палітрі фарб для волосся ті, Які смороду Ще не спробувалі, а деякі — додаються відтінкі до свого природного кольору, або зафарбовують Сивина. Благо, ЗАСОБІВ для експеріментів — хоч відбавляй.

Альо вінікає питання: а що ж вібрато з цього розмаїття назв, брендів, и поєднання хімічніх елементів?

Саме тут нужно буті дуже акуратно, оскількі неправильно підібрана фарба для волосся таїть у Собі непріємні сюрпризи.

Много жінок при віборі фарби довіряють рекламі, порадує подружок, красівій упаковці або фотографии на ній. Про так! Ще, Звичайно ж, звертають Рамус на Ціну: чим вона вищє — тім, Мовляв, якісніша и безпечніша фарба. Все це просто стереотипи: думка подружок может буті суб’єктивно, а ціна — накручена брендом, Гарньє коробочки, зручне фасування та кількістю реклами. У Першу Черга, нужно Дивитися на склад. Саме про нього и много ще про что ми поговоримо в Цій статті.

Перманентні фарби Використовують Частіше за інші, їх более чем других в магазинах, и смороду найстійкіші. Основним компонентом є перекис водних, Який знищує натуральний пігмент.

Наступний компонентом є аміак. ВІН має непріємній запах и допомагає фарбі глибші пронікаті в структуру волосся. Саме цею процес Проникнення руйнує волосся, позбавляючі его компонентів, что відповідають за еластичність. Воно становится сухим и більш кріхкім. Багаторазове аміачне фарбування дуже руйнує структуру волосся.

Фарба для волосся союзник краси чи ворог здоровий я? (І частина)Альо що ж делать, щоб захістіті своє волосся? Та й чи волосся только? Аджея деякі хімічні компоненти, Проникаюча крізь шкіру, могут нашкодіті здоров’ю Всього організму. Це ті компоненти, якіх нужно унікат, купуючі Фарба для волосся.

например, резорцин — компонент, Який может віклікаті алергічну реакцію и подразнення кожи, допомагає фарбі глибші пронікаті в волосся и буті більш стійкою. Можливо, Ви пам’ятаєте рекомендації з Радянський часів наносіті Фарба на Брудно волосся, а шкіру, что Межує з волоссями, Попередньо по периметру намазуваті жирним кремом або вазеліном? Це БУВ метод захисту самє від резорцину.

Кам’яновугільна смола (Coal Tar) — обволікає волосся, створюючі захисний шар. Проникаюча в кров, может порушуваті діяльність еритроцитів, зніжуючі місцевий імунітет, и негативно впліваті на нервово систему. Це Сильний Алерген.

Ацетат свинцю (Lead Acetate) — компонент, что збільшує стійкість фарби, но шкодить здоров’ю. Токсичний для нервової системи, печінкі и нірок. Канцероген.

«Який жах! — Скажете Ви. — Альо ж є альтернатива — безаміачні фарби для волосся ». Звичайно ж, є. Альо правда Полягає в тому, что если Якийсь компонент війняті, то на его місце нужно Вставити Інший компонент, Який віконував бі функцію первого.

Напівперманентні (Напівстійкі) фарби — це фарби без вмісту аміаку. Аміак, в даного випадка, чинний на аміні — токсичні Речовини, шкідливі НЕ только для волосся, но и для Всього організму, и бензонат натрію, Який, Проникаюча в кров, впліває на місцевий імунітет, порушує функцію гемоглобіну и клітінне дихання. ЦІ хімічні Речовини ма ють властівість накопічуватіся на волосся на тривалий час — від декількох тіжнів до декількох років.

Яку ж Фарба для волосся вібрато, если Скрізь є шкідливі для здоров’я Речовини? Перманентний чи напівперманентну, аміак чи аміні з бензонат натрію?

Фарба для волосся союзник краси чи ворог здоровий я? (І частина)Перекис водних, аміак, резорцин, аміні входять до складу всех стійкіх фарб для волосся. Від цього нікуді НЕ дінешся. Відповідь знаходиться в індівідуальній переносімості препарату: Наскільки Ваша шкіра чутліва до тих чи других хімічніх елементів. Если з’являється подразнення, почервоніння, свербіж после! Застосування тієї чи Іншої фарби, то від неї нужно відмовітісь. Если в складі присутности кам’яновугільна смола або ацетат свинцю, таку Фарба краще НЕ купуваті.

У фарбі повінні буті Присутні УФ фільтри — компоненти, что обволікають волосся и захіщають его, уповільнюючі хімічні процеси, что відбуваються при фарбуванні. Бажано, щоб були Присутні рослинні Олії и рослинні жівільні компоненти: екстракти рослин, вітаміни групи В, масло зародків пшениці, оливкова олія.

Если ціх елементів немає в обраній Вами фарбі для волосся, то їх можна Додати туди самостійно, купивши в аптеці, де смороду продаються в ампулах. Вміст ампули можна влити прямо в Фарб, або використовуват як елемент догляд после фарбування. Если в результате процедури посікліся кінчікі волосся, то їх нужно зістрігті, а волосся регулярно, на ніч, обробляті оліямі.

Если застосовуваті фарби для волосся з розумом, дотрімуючісь інструкції и рекомендацій, а не стереотіпів и чужої думки, то ваше волосся буде здоровим и красивим.

Інші види фарб, а такоже рекомендації та деякі секрети относительно їх! Застосування будут розглянуті в наступній статті «Фарба для волосся: союзник краси або ворог здоров’я? (II частина) ».

Читаючи інші статті на сайті «Хмарка», Ві такоже зможете ознайомітіся з цікавою та корисне для Вас інформацією.

Нехай Придбані фарби для волосся не только змінять Вашу зовнішність, а й дарують Вам гарний настрій.

Сподобався товар? Поділіся з друзями!

Коментарі (0): Фарба для волосся: союзник краси чи ворог здоровий&# 39; я? (І частина)

  • 17Оселя
  • 6Текстіль
  • 18Цікаві факти
  • 24Косметічка
  • 4Ваш малюк
  • 3Здоров&# 39; я

  • Фарба для волосся союзник краси чи ворог здоровий я? (І частина)

Що ж є природною красою жінки? Ну, Звичайно ж, волосся. Так що там Говорити, Аджея и представник чоловічого населення в сучасности мире пріділяють своєму волоссями велику увагу. У Цій статті.

Маски для волосся — найпопулярніші косметичні рятівники сухої, пошкодженої та ослабленої шевелюри. Чи задумувалісь Ві хоч раз над тим, навіщо маска потрібна Вашому волоссями? Як вона Діє? Як часто ее.

Шкіра народженої дитинки Ще не вироби власного природного захисту від бактерій та других різноманітніх фізичних факторів, а тому дуже чутліво реагує на всі Зовнішні подразника. Тому, однією з найважлівішіх є.

Джерело: Фарба для волосся: союзник краси чи ворог здоровий — я? (І частина)

Також ви можете прочитати