Без рубрики

Фарба для сивини: зафарбовувати сиве волосся Шварцкопф або Лореаль

25.09.2015

Фарба для сивини: зафарбовувати сиве волосся Шварцкопф або Лореаль — Відгук

У мене сиве волосся з 25 років. За останній рік ще трохи додалося сивини на моїй голові, чого, звичайно, я зовсім не рада. Раніше зафарбовувала волосся фарбою Естель, це російське косметичний засіб, але потім у ньому розчарувалася — що професійна, що звичайна лінія не давали стійкого і позитивного результату.

Настав час для нових експериментів і я купила для фарби для сивого волосся:

1. Шварцкопф Перфект Мус — Schwarzkopf Perfect Mousse — стійка фарба-мус без аммика, як написано на коробці, не тече, наноситься дійсно просто як шампунь, гарантує надійне зафарбовування сивини. інтенсивний колір і глибокий догляд за корінням, легке нанесення без патьоків, глянсовий блиск.

Фарба для сивини: зафарбовувати сиве волосся Шварцкопф або Лореаль

Особисто я купила для себе 465 — шоколадний каштан, хоча, звичайно, мій колір світліше і в майбутньому буду купувати більш світлі тони.

Процесом фарбування була задоволена — сподобалось, що є рукавички, і всі дуже цивільно, зручно. Мені сподобалися мої фарбоване волосся — виглядали дійсно дуже добре, коріння добре прокрасились, і фарба трималася приблизно 40 днів — більше місяця точно. Сиве волосся стали видні вже майже через 1,5 місяця після фарбування.

Я задоволена Шварцкопф повністю і зупиняю свій вибір на засобах їх на ньому в подальшому.

2. Лореаль Кастинг Крем Глос — L’Oreal Paris Casting Creme Gloss — Фарба-Догляд — Без аміаку — природний колір і переливчастий блиск — на коробці обіцяли колір, повний переливів, оптимальне зафарбовування сивини, інтенсивне харчування — волосся відновлені і м’які на дотик, з бджолиним маточним молочком.

Фарба для сивини: зафарбовувати сиве волосся Шварцкопф або Лореаль

У мене був номер 535 — Шоколад.

Ось незадоволена.

Ще при фарбуванні трохи напружило невеликий час фарбування. І тільки, коли читала інструкцію, побачиланапис, яка є тільки в інструкції. з-за якої б цю фарбу точно б не купило — гарантія зафарбовування сивого волосся 70%!

Воно і видно — вийшла з ванни, висушила волосся — і біля коріння так, зафарбовані, але явно на пару тонів більш світле волосся по всій довжині! Якість особисто мені не підійшло. Враження не дуже. Та й на інструкції є кілька не самих точних моментів — відразу пишуть, мовляв, одягніть рукавички, а на фото далі, де дівчинка видавлює крем з тюбика, у неї на руках рукавичок немає.

загалом, не я здружилася з Лореалем, паризьке якість особисто для мене виявилося гірше німецького. Лореально не рекомендую, якщо Ваша мета — зафарбувати сивину.

Шварцкопф саме для того, щоб позбутися від сивини хоча б на час, дуже навіть рекомендую — і собі, і Вам.

Короткий опис статті: лореаль фарба для волосся

Джерело: Фарба для сивини: зафарбовувати сиве волосся Шварцкопф або Лореаль — Відгук

Фарба для сивини: зафарбовувати сиве волосся Шварцкопф або Лореаль — Відгук У мене сиве волосся з 25 років. За останній рік ще трохи додалося сивини на моїй голові, чого, звичайно, я зовсім не рада. Раніше зафарбовувала волосся фарбою Естель, це російське косметичний засіб, але потім у ньому розчарувалася — що професійна, що звичайна лінія не давали стійкого і позитивного результату.

Також ви можете прочитати