Без рубрики

Фарба для волосся діамант палітра

14.09.2015

Фарба для волосся діамант палітра — Як правильно фарбувати волосся?!

Переваги: відмінний колір і стійкість

Недоліки: сильний запах аміаку

Так хотілося чарівну фарбу, щоб відзив на неї теж такий — чарівний при чарівний! І ви такі! Ось вона чудова казка, після якої моє волосся будуть прекрасного кольору, блиску фантастичного і гладкості невимовної.

Але фарба хоч і не погана, але не казкова, хоча я жах яка прискіплива)

Фарба для волосся діамант палітра

Айбико — це бренд індустрії краси. Індустрія краси — це офіційний дистриб’ютор KAARAL в Росію. Мережа цих магазинів є в Пітері та інших містах.

Тобто возили, возили вони різні продукти і вирішила — а чи не зробити нам свій бренд. І зробили. Продукція робиться на заводі в Італії на замовлення Росії.

Бренд націлений на європейський ринок, тому на упаковці є інформація англійською, французькою, італійською та російською мовами.

IBCo Diamante — є безаміачна і низкоаммиачная (заявлено менше 1,5% аміаку). Але що вони називають низкоаммиачной?

Наприклад, в каарал сенс низкоаммиачная фарба — це фарба, від якої практично не відчувається запаху аміаку, є тільки запах віддушки, запах дуже приємний і ні носа, ні очі не ріже (процентний вміст аміаку не вказують).

IBCo Diamante називає низкоаммиачной — фарбу, яка ніяк в це назва не вписується, судячи по запаху. Я користуюся кааралом вже 4 роки, і навіть перейшовши з каарала сенс на каарал бако, можу з упевненістю сказати, що від запаху їдких аміачних барвників я відвикла! З кааралом ніколи не будеш сидіти і затискати ніс, або думати що треба провітрити кімнату бо дихати нічим.

IBCo — пахне так, як пах Палет, коли я фарбувала маму 6 років тому.

Палітра кольорів досить натуральна, тобто навіть яскраві кольори залишаються цілком природними. Дуже в цій палітрі красиві блонди! Що-то даремно не сфоткала, буду в магазині обов’язково пофоткаю, потім сюди доповню

Фарба для волосся діамант палітра

Ще одна незручність у порівнянні з кааралом — достатньо рідкий оксид для такої густоти фарби. І у мене виникли проблеми при розмішуванні, було багато грудок, багато з яких мені так і не вдалося прибрати. розмішується дуже довго. Хоча подивившись нечисленні фото відгуків про цю фарбі, я такої проблеми не побачила (думаю справа ще і в тому, що в мене пензель рідкісна і заважати їй незручно) Але, в цілому, барвник виходить більш рідкий ніж каарал, тому про жах! — Я заляпала всю раковину. Це настільки незвично для мене, щоб щось кудись капало.

Фарбу спочатку я нанесла на корені, 15 хвилин витримала і розвела нову порцію, щоб нанести на всю довжину. Ще через 15 хвилин почала змивати. Спочатку намочила волосся пару секунд і потім 1-2 хвилинки эмульгировала фарбу на волоссі. По відчуттях наче миє волосся шампунем, так і піна така ж. Фарба від цього краще змивається. І взагалі іноді чую від перукарів у відповідь на чиїсь скарги про не дуже хорошому фарбуванні — питання «А ви добре перед смытием фарбу поэмульгировали? «

Я так ніколи не робила, ось вирішила спробувати. За відчуттями помітила поліпшення смытия.

Волосся дуже жорсткі після фарби.

Тут є нюанс, що багато в чому проф. продукти побудовані за таким принципом, що всі корисності в один флакон не пхають. Це харчі для майстрів, отже передбачається, що майстер, напевно, завдасть на волосся штучок 10 коштів і разом вони будуть давати шикарний результат. І IBCo, наприклад, є масло за 1900р, яке додається у фарбу, і повноцінна серія відразу після фарбування — шампунь, бальзам, маска.

При покупці фарби мені дали шампунь-стабілізатор кольору.

Це я все до того, що після смытия фарби волосся жахливо сухі і у мене після каарала, кутрина — такого ніколи не було. Але після шампуню стабілізатора кольору, і після маски оллін для блондинок волосся стають гладкими. І тут вже можна відзначити чудову гладкість, чудову гладкість, помітно що волосся фарбували і що саме фарба дала таку шовковистість.

Та ж сама історія, до речі, з глазуруванням каарал — якщо його добре не стабілізувати — шампунем, бальзамом — то ефект буде прямо протилежний тому, що я так завжди хвалю, волосся будуть сухі та жорсткі.

Варто наситити волосся більш кислотними засобами, як вони розгладжуються і далі це гладкість так і тримається, по мірі змивання засобу.

Блиск фарба дає. Але, мені здається, бако блищить краще і кольору інтенсивніше.

Щоб було зрозуміліше я б порівняла так:

-сенс — це багата палітра, делікатне фарбування, не сушить волосся. Але кольори в порівнянні з бако не такі цікаві. Навіть той же 5.0 в сенсі і в бако — вони різні! У бако він більш складні і цікавий.

-бако — більш цікавий колір і класний блиск, але в порівнянні з сенс сушить і це відчутно після шампуню і маски.

-айбико — за кольором щось середнє між сенс і бако, по блиску складно порівнювати коли стільки часу пройшло (. Незважаючи на те що волосся сухі посли смытия фарби, після всіх процедур — шампунь, маска — відмінна еластичність.

загалом мені сподобалося.

Колір у мене 5/07 Світлий шатен натуральний коричневий.

Фарба для волосся діамант палітра

Колір вийшов у палітрі. У чорний не йде, навіть якщо вам десь по фото здасться чорний — ні, волосся абсолютно прмолинейно вилитий — гіркий шоколад, прям точ в точ.

Фарба для волосся діамант палітра

Колір при штучному освітленні і на вулиці:

Фарба для волосся діамант палітра

Ціна фарби: 430р р за 100мл.

разом:

2 фарби (200мл), 2 оксиду і 1 шампунь обійшлося в 10мл ще залишилося.

Короткий опис статті: фарба для волосся палітра

Джерело: Фарба для волосся діамант палітра

Фарба для волосся діамант палітра — Як правильно фарбувати волосся?! Переваги: відмінний колір і стійкість Недоліки: сильний запах аміаку Так хотілося чарівну фарбу, щоб відзив на неї теж такий — чарівний при чарівний! І ви такі! Ось вона чудова казка, після якої моє волосся будуть прекрасного кольору, блиску фантастичного і гладкості невимовної.

Також ви можете прочитати