Без рубрики

Фарба для волосся Estel відтінки

04.10.2015

Фарбуємо волосся: чим? «Estel» — фарба для волосся
«Estel» — фарба для волосся: вибираючи якість

Вся продукція цієї фірми проходить обов’язкову сертифікацію. Фарби випускаються за найсучаснішими технологіями, а процес відслідковується і ретельно контролюється на всіх етапах. «Estel» — фарба для волосся. в складі якої інгредієнти від провідних європейських фірм, а так само вітаміни для росту волосся. Французькі, німецькі, італійські та американські хіміки випускають свою продукцію, згідно з самим передовим європейським стандартам якості. Хочете створити сміливий і словременный образ, відчути себе красивою і бажаною — професійна фарба для волосся estel для вас! Важливо також, що виробник цієї фарби піклується не тільки про якість своєї продукції, але і про професійної підготовки перукарів.

Фарба для волосся Estel відтінки

Щоб цирульники росли над собою, для них фірмою проводяться конкурси та курси підвищення кваліфікації. «Estel» — фарба для волосся, що випускається в різних формах і у великій палітрі кольорів. Тому навіть сама примхлива панянка зможе підібрати собі фарбу за смаком. Більш того, в лінійці продукції цієї фірми є також фарби для брів і вій.

«Estel» — фарба для волосся: яку вибрати?

Якщо у вас трохи сивого волосся, або ви вирішили просто поміняти відтінок волосся, а не зафарбовувати сивину – виберіть полуперманентную фарбу цієї фірми. У складі цієї фарби немає аміаку, вона дає відмінний колір. Відтінки фарб цієї лінії виходять соковитими і живими. Пофарбувавши волосся фарбою того ж тону, отримаєте цікавий відтінок, волосся заблищать, стануть переливатися. Ця лінійка фарб хороша, щоб тонувати світле волосся. Така фарба дуже м’яко впливає на волосся, і шкіру голови.

Фарба для волосся Estel відтінки

Крем фарба для волосся estel лінії SENSE DE LUXE. також не містить аміак і при фарбуванні надає гарний блиск і глибину кольору. Така фарба досить економічна у використанні, її легко змішати. Продукт характеризується приємним запахом, а в складі цієї фарби містяться поживні та зволожуючі речовини. Фарба для волосся estel кольору… Сумніваєтеся, що підберете потрібний відтінок? Ви можете вибрати будь-який колір. У цій лінійці – п’ятдесят шість відтінків. Втім, незважаючи на велику кількість модних відтінків, не можна сказати, що тільки молоддю кохана «Estel» — фарба для волосся. Серед продуктів — фарба для рано посивілих панночок і дам елегантного віку. Глибокий колір, оригінальний відтінок, доглянуті волосся – все це отримають дорослі прихильниці цієї фарби для волосся. Для збереження отриманого ефекту, використовуйте estel шампунь для фарбованого волосся.

На вибір самим досвідченим покупцям запропоновані сорок три кольори. Фарби цієї лінії прості в приготуванні і нанесенні. Фарби цієї лінії також відрізняються приємним запахом, містять живильні і зволожуючі речовини, що дозволяють фарбувати волосся, не пошкоджуючи їх. Така фарба не принесе шкоди також і шкірі голови.

Продукція фірми » Estel підходить як для первинної, так і для вторинного фарбування. Однак, вибираючи колір, пам’ятайте, що тон, дуже відмінний від кольору вашого волосся, краще використовувати в перукарні. Тому, що перетворитися з брюнетки в блондинку в домашніх умовах – непросто. Особливо, якщо ви не хочете нашкодити своїм волоссю.

Короткий опис статті: фарба для волосся естель

Джерело: Estel фарба для волосся — відтінки

Фарбуємо волосся: чим? «Estel» — фарба для волосся «Estel» — фарба для волосся: вибираючи якість Вся продукція цієї фірми проходить обовязкову сертифікацію. Фарби випускаються за найсучаснішими технологіями, а процес відслідковується і ретельно контролюється на всіх етапах.

Також ви можете прочитати