Без рубрики

Фарба для волосся гарньєр палітра

14.09.2015

Фарба для волосся гарньєр палітра

Фарба для волосся гарньєр палітра

Фарба для волосся гарньєр палітра

«Лабораторія Гарньєр Париж» — французька косметична фірма, заснована в 1904 році. Протягом десятків років вона виробляє різноманітний асортимент косметичних засобів, не останнє місце займають і фарби для волосся. В 1960 році відомий світовий бренд «Garnier» буквально здійснив революційний переворот, розробивши і випустивши в продаж фарбу для волосся «Бель Колор» («Garnier Belle Color»). Такою фарбою жінки могли фарбувати волосся відтепер в домашніх умовах. З тих пір фарба для волосся Garnier завоювала заслужену популярність, а фірма, її виробляє, стала одним із світових лідерів косметичної індустрії.

Палітра фарби для волосся Garnier будь серій досить різноманітна. Широкий вибір фарби для волосся Garnier представлений чотирма кольоровими гамами: руді, червоні, фіолетові, русяве, блонд, каштанові, чорні.

Фарби для волосся Garnier проходять ретельне лабораторне тестування. Щоб уникнути пошкодження волосся в процесі фарбування, до складу фарби для волосся Garnier введені додаткові натуральні інгредієнти. В комплект входить спеціальний крем з різними натуральними добавками для догляду за пошкодженим та фарбованим волоссям, завдяки якому волосся набувають природний блиск і шовковистість.

Сьогодні у продажу є наступні серії фарби для волосся Garnier :

— Колор Шайн — натуральний блиск

— 100% кольору — яскрава ультрастойкая забарвлення

— Бель Колор — природний колір

— Нутрис — глибокий сяючий колір

— Колор Нэчралс — насичений стійкий колір

Фарба для волосся garnier палітра

Фарба для волосся гарньєр палітра

Фарба для волосся гарньєр палітра

Палітра фарби Garnier Color and Shine

Фарба для волосся гарньєр палітра

Палітра фарби для волосся Garnier BELLE Color

Як підібрати фарбу для волосся Garnier?

Як і будь-які інші, фарби для волосся Garnier мають як своїх шанувальниць, так і жінок, незадоволених результатом їх використання. Зрозуміло, реакція шкіри голови і волосся на будь-яку р фарбу Garnier — річ суб’єктивна, бо незадовільний результат фарбування полягає зовсім не в поганому її якості, — можливо фарба Garnier неприйнятна саме для вас.

Купуючи фарбу для волосся Garnier. потрібно враховувати не тільки індивідуальну структуру волосся, але і те, чим вони були пофарбовані раніше. Як і будь-яку нову фарбу, яку ви ніколи ще не використовували, тим більше, якщо ви схильні до алергічних реакцій, фарбу Garnier обов’язково потрібно протестувати, як це радить анотація виробника.

Відгуки про фарбі Garnier

Фарба для волосся Garnier рідко викликає негативні відгуки. Частіше жінки підкреслюють, що цілком задоволені результатом, домігшись повного збігу з заявленим відтінком волосся. Рідше відтінок виходить зовсім не той, якого вони очікували. Подібні відгуки про фарбі Garnier викликані, різною структурою волосся, і, ймовірно, недотриманням інструкції по фарбуванню. Крім того, слід пам’ятати, що попереднє забарвлення хною може дати непередбачувані результати, тому важливо почекати не менше двох тижнів, перед використанням фарби Garnier. У питанні якості та структури волосся, думки єдині волосся після фарбування залишаються шовковистим і живими. Фарба для волосся Garnier повністю зафарбовують сивину, що є безсумнівним плюсом в її користь.

Короткий опис статті: фарба для волосся гарньєр Фарба для волосся Garnier Палітра

Джерело: Фарба для волосся гарньєр палітра

Фарба для волосся гарньєр палітра «Лабораторія Гарньєр Париж» — французька косметична фірма, заснована в 1904 році. Протягом десятків років вона виробляє різноманітний асортимент косметичних засобів, не останнє місце займають і фарби для волосся.

Також ви можете прочитати