Фарба для волосся Лореаль безаміачна. Де купити? Відгуки та ціни

30.09.2015

Фарба для волосся Лореаль безаміачна. Де купити? Відгуки та ціни

Ні для кого не секрет, що фарба для волосся має властивість погіршувати їх стан, роблячи волосся більш сухими і ламкими. Однак, розвиток косметичної індустрії призвело до створення безпечних фарб для волосся, у складі яких немає аміаку, адже саме аміак руйнує структуру волосся. L’Oreal — один з лідерів серед виробників фарб для волосся, представляє своїм покупцям два найменування безаміачної фарби для волосся:L’oreal Casting Creme Gloss і L’Oreal Inoa

Безаміачні фарби для волосся L’oreal

Фарба для волосся L’oreal Casting Creme Gloss — перша безаміачна фарба від L’oreal. Незважаючи на відсутність у складі аміаку, L’oreal Casting Creme Gloss забезпечує 100% зафарбовування сивого волосся і стійкий колір природних відтінків. Збагачена бджолиним маточним молочком, фарба не тільки дарує волоссю новий колір, але і надає відновлюючу дію, живить і зміцнює структуру волосся. Відсутність аміаку також позитивно позначається на запах фарби L’oreal Casting Creme Gloss.

Широка кольорова палітра фарби для волосся L’oreal Casting Creme Gloss складається з 27 відтінків світло-русявого, русявого, каштанового, карамельного, червоного, сливового, шоколадного та чорного кольору. Щадна фарба для волосся L’oreal Casting Creme Gloss подарує вам не тільки переливається стійкий природний колір волосся, але і зробить волосся м’яким і шовковистим!

Революцією в сфері фарбування волосся можна назвати новинку від L’oreal, професійну фарбу для волосся L’Oreal Inoa. Назва Inoa походить від абревіатури словосполучення Innovation No Ammonia, що означає інноваційне фарбування без аміаку.

Особливість фарби L’Oreal Inoa полягає в технології під назвою Oil Delivery System (ODS), що надає фарбі масляну структуру, завдяки чому краще зберігається природний захисний шар волосся і оптимізується процес фарбування. Фарба для волосся L’Oreal Inoa зберігає здорову структуру волосся так, ніби вони зовсім не піддавалися жодній хімічній обробці, і в той же час сприяє відновленню пошкоджених волосся, повертаючи їм блиск і шовковистість.

Де купити фарбу для волосся L’oreal без аміаку

Щадні фарби для волосся L’oreal можна придбати в косметичних відділах супермаркетів, в мережевих магазинах парфумерії та косметики, в магазинах професійної косметики для перукарів або в інтернет-магазинах, наприклад в Yves-Rocher. Ціни на безаміачну фарбу для волосся L’oreal варіюють у межах 230-2000 рублів. Джерела зображень:sassisamblog.com, uploads.allvrn.ru

Короткий опис статті: безаміачні фарби для волосся Щадні фарби для волосся, безаміачна фарба для волосся L'Oreal, фарба для волосся L’Or al Casting Creme Gloss, фарба для волосся L'Oreal Inoa , де купити,

Джерело: Фарба для волосся Лореаль безаміачна. Де купити? Відгуки та ціни

Фарба для волосся Лореаль безаміачна. Де купити? Відгуки та ціни Ні для кого не секрет, що фарба для волосся має властивість погіршувати їх стан, роблячи волосся більш сухими і ламкими. Однак, розвиток косметичної індустрії призвело до створення безпечних фарб для волосся, у складі яких немає аміаку, адже саме аміак руйнує структуру волосся.

Також ви можете прочитати