Без рубрики

Фарба для волосся LOREAL RECITAL PREFERENCE , «Сіра-сіра миша….

13.09.2015
Фарба для волосся LOREAL RECITAL PREFERENCE , «Сіра-сіра миша…. виходити будинку

Сіра-сіра миша. або якщо є час не виходити з будинку 8.1.!+фото

Почну напевно з того, що дуже вже мені сподобався колір на коробочці, та й набридло вимивати жовтизну з волосся. Вирішила купити. Їхала на дуже важливу зустріч в інше місто(приблизно 10 годин їзди) і часу в мене обмаль. Брали мене сумніви з приводу варто перед дорогою фарбувати волосся або краще зробити це потім, але коріння вже порядком поотростали. Та краще б я цього взагалі не робила. Колір волосся у мене був приблизно такий http://irecommend.ru/content/svetlo-ruso-pepelnyi-ili-prosto-sedoi-1010-pomogite-razobratsya-s-tsvetommnogo-foto (на цих фото 1,2, тільки коріння відросло ще більше).

Не скажу що фарбувати волосся було приємно, просто зазвичай, зробила все по інструкції. Завдала бальзам, висушила волосся і в дорогу. Колір 8.1. Копенгаген.

Увечері і вночі колір мені здався гарним, але вже вранці на вулиці я побачила свої СІРІ волосся. Ех, моєму розчаруванню не було меж. Так що якщо у вас світле волосся, то є дуже світло-русяве або білі або прояснені — не купуйте цю фарбу — БУДЕТЕ СІРОЮ МИШЕЮ.

Сірий змився після 6. миття голови. Волосся не зіпсувалися, але не думаю що це заслуга фарби, швидше маски від Віші. На сьогоднішній день колір волосся мені подобається, але я особисто не готова ходити сіркою, і не готова чекати тижнями коли піде небажаний сірий відтінок з волосся, так що собі більше цю фарбу не куплю.

Додаю фото:

1.-2 власне герой дня.

3-4. Ось вона я тим самим вранці.

5-11 Колір через 2 тижні.

Короткий опис статті: сіра фарба для волосся відгуки

Джерело: Фарба для волосся L’OREAL RECITAL PREFERENCE — «Сіра-сіра миша….або якщо є час не виходити з будинку 8.1.!+фото» | Відгуки покупців

Сіра-сіра миша. або якщо є час не виходити з будинку 8.1.!+фото Почну напевно з того, що дуже вже мені сподобався колір на коробочці, та й набридло вимивати жовтизну з волосся. Вирішила купити. Їхала на дуже важливу зустріч в інше місто(приблизно 10 годин їзди) і часу в мене обмаль.

Фарба для волосся LOREAL RECITAL PREFERENCE , «Сіра-сіра миша…. виходити будинку

Також ви можете прочитати