Без рубрики

Фарба для волосся Сьес: палітра, огляд і ціна Syoss

10.09.2015

Фарба для волосся Syoss — палітра відтінків, огляд, ціна

Фарба для волосся фірми Сьес з’явилася на споживчому ринку відносно недавно, але вже стала досить популярною. Syoss – твір провідної світової компанії з виробництва косметичних засобів Schwarzkopf & Henkel.

Зміст

Особливості фарби Syoss

Більшість дівчат, які встигли випробувати на собі продукцію Сьес, підкреслюють те, що після фарбування волосся цим барвником спостерігаються тільки позитивні ефекти. Сама процедура досить проста, барвник дбайливо огортає кожний волосок, що позитивно позначається на результатах. Вони стають м’якими з красивим природним відливом.

Також величезний плюс даного барвника полягає в тому, що його компоненти не викликають алергічних проявів на шкірних ділянках голови. Дана фарба «обіцяє» рівномірне фарбування!

Ще одним плюсом є те, що після фарбування цим барвником відсутня проблема сплутаності локонів, що дозволяє легко розчісується. Це досягається завдяки тому, що вони залишаються не пересушеними. Шевелюра набуває красивий, доглянутий вигляд. Колір волосся виглядає насиченим і сяючим природним блиском. Відтінки панелі переважають натуральністю.

Фарба для волосся Сьес: палітра, огляд і ціна Syoss

Зовнішній вигляд упаковки

Локони набувають додатковий об’єм, але при цьому не втрачають своєї легкості, як це буває після застосування фарб інших фірм. Сьес – це фарба, яка зберігає свій первісний вигляд досить довгий час, навіть при частому митті голови. Якщо вам необхідно отримати професійний результат у домашніх умовах за невеликою ціною, то Syoss фарба – це те, що вам необхідно!

Як забарвлюватися з допомогою Сьес?

Фарба для волосся Сьес: палітра, огляд і ціна Syoss

При фарбуванні волосся дотримуйтесь інструкції

Процес приготування фарби Сьес не відрізняється від встановленого стандартного способу. Фарба наноситься спеціальним аплікатором тільки на невимитих і сухі волосся. Нагадаємо, що існує кілька способів фарбування волосся. Для першого фарбування необхідно фарбувати безпосередньо всю довжину волосся, а в подальшому підфарбовувати тільки область коренів. Приготовану строго по інструкції суміш необхідно наносити поступово, а не на все волосся відразу. Залишити густу суміш на волосся на 30 хвилин (вказано в інструкції), а якщо фарбувати тільки коріння, то на 20 хвилин. У другому випадку після 20 хвилин потрібно неметалевої гребінцем розподілити фарбу на всю довжину волосся і протримати ще 10 хвилин. Після цього в результаті вийде рівномірне фарбування. Після змиваємо ретельно волосся і застосовуємо бальзам для зміцнення кольору.

Компанія Schwarzkopf & Henkel особливо пишається своїм твором – Syoss. Насамперед, тому, що фарба підходить абсолютно для всіх типів волосся. Після її впливу вони перетворюються в слухняні, шикарні локони, навіть якщо до цього вони були ламкими, сухими і млявими. Адже в основі розробки цього барвника був закладений оздоровчий ефект.

Палітра фарб Syoss

Палітра фарби Сьес відносно невелика, але має всі необхідні відтінки. Пояснюється це девізом напряму – « професійний засіб, яка спеціально створена для непрофесіоналів». Всього палітра налічує трохи більше 30 відтінків. З вибором фарби легко визначитися, також досить легко її застосовувати. Співвідношення ціни і якості тут відповідне.

Так і є, для звичайного споживача ціна продукту цілком доступна, а з самою процедурою фарбування впорається навіть новачок у цій справі. Якість барвника визначається здоров’я волосся – а це основна вимога Schwarzkopf & Henkel. В процесі процедури фарбування вони залишаються не тільки життєво сильними, але і отримують захист від зовнішніх негативних факторів у майбутньому. Цьому сприяє вітамінний комплекс, який входить до складу засобу Сьес. Серед них:

  • протеїни пшениці;
  • ряд вітамінів групи В;
  • алое Віра.

Розробники Syoss потурбувалися про те, щоб очікуваний колір волосся точнісінько — один збігся з тим, який ви вибрали в наданій палітрі відтінків. Фарба Сьес має густу консистенцію, завдяки цьому не тече при нанесенні і рівно лягає на ваші волосся. Відтінки Syoss маркуються за допомогою звичайних цифр. Перша цифра позначає глибину тону, а друга позначає відтінкову гаму.

Фарба для волосся Сьес: палітра, огляд і ціна Syoss

Палітра кольорів

Необхідний відтінок легко вибрати, так як палітра бренду класифікується по декількох лініях:

  • Oleo Intense – це базові відтінки, до складу яких входять чисті олії, які підсилюють колір. Включає в себе 12 природних відтінків кольорів;
  • ProNature — натуральні відтінки фарби, що містять натуральні екстракти лікарських рослин і відрізняються низьким вмістом аміаку. Палітра включає 3 світлих, 3 темних і 3 червоних забарвлення, і до того ж 8 каштанових відтінків.
  • Mixing Colors – палітра, яка пропонує професійне фарбування волосся як в салоні, внаслідок змішування двох навмисно вибраних тонів. Сюди входить 4 світлих, 3 червоних, 2 темних і 7 каштанового кольору. Необхідно уточнити, що кожна пачка фарби містить цілих 2 тони. Перший – основний, який рівномірно фарбує ваші локони, другий – інтенсивний, який додає глибину і виразність кольору.

У кожній лінії для більш зручного вибору всі відтінки розбиваються на 4 категорії тонів: світлі, каштанові, червоні і темні.

Ціни на фарбу Сьес

Як і говорилося вище, фарба Syos – цілком доступний продукт для будь-якої дівчини. Ціна за одну коробку з фарбою варіюється в межах 250 – 300 рублів. Купити фарбу для волосся можна в будь-якому магазині косметики і навіть у супермаркеті. Продукт доступний для придбання і через спеціальні інтернет – магазини.

Короткий опис статті: syoss фарба для волосся Фарба для волосся Syoss, є однією з найбільш якісних торгових марок, схвалених спеціалістами. Її використовують багато відомих візажисти і стилісти. Фарба для волосся

Джерело: Фарба для волосся Сьес: палітра, огляд і ціна Syoss

Фарба для волосся Syoss — палітра відтінків, огляд, ціна Фарба для волосся фірми Сьес зявилася на споживчому ринку відносно недавно, але вже стала досить популярною. Syoss – твір провідної світової компанії з виробництва косметичних засобів Schwarzkopf & Henkel.

Також ви можете прочитати