Без рубрики

Фарбування сивого волосся, Колористика і перманент, Перукар, Каталог

19.09.2015

Фарбування сивого волосся, Колористика і перманент, Перукар, Каталог

Сивий волос — це повністю знебарвлений, абсолютно позбавлений натурального пігменту стрижень.

Повернути колір можна тільки за допомогою фарбування. але лусочки кутикули такого волоса підняті — в результаті він погано сприймають фарбу. З працею отриманий колір легко вимивається, адже молекули фарби мають невеликий розмір і легко проходять крізь відкриту «дверцята» кутикули.

Для розуміння специфіки фарбування сивини я хочу вам розповісти, як втрачається пігмент

 • корінь волосини знаходиться у фолікулі — спеціальному поглибленні в шкірі.

Поступово, у міру дорослішання, у фолікулі припиняють утворюватися меланоцити, які відповідають за виробництво колірного пігменту, і пасма сивіє.

Про фазах посивіння

Спочатку з’являється невелика кількість сивого волосся в різних частинах голови, і їх майже непомітно (25% сивини).

Далі їх кількість збільшується до половини всіх локонів, сиві волоски перемішуються з пигментированными. Таку сивину називають «сіль з перцем».

І заключна стадія — все волосся стає сивим.

Перш ніж розпочати фарбування, треба визначити відсоток сивого волосся. В залежності від цього показника обирається формула складання фарбувальної суміші.

Фарбування сивого волосся. Про обробці

Для вибагливих у фарбуванні сивого волосся застосовуються спеціальні технології.

Особливо важко фарбується «скляна» сивина, при якій лусочки кутикули щільно прилягають один до одного, гладка поверхня волосся («скляна»). В цьому випадку для розкриття лусочок застосовується процедура, звана протравою.

Про предпигментации

Якщо сиве волосся розташовуються нерівномірно, фарбування в один колір може дати нерівномірнийФарбування сивого волосся, Колористика і перманент, Перукар, Каталог
відтінок: кінці будуть темними, а коріння — мати більш світлий відтінок. Додатково одержаний колір з сивого коріння швидко змиється.

В цьому випадку потрібна особлива підготовча процедура, яка називається «предпігментація» — завчасна забарвлення ділянок з сивим волоссям перед основною обробкою. Під час цієї процедури сивий волос насичується пігментом.

Предпигментацию рекомендується робити:

 • за наявності локальної сивини (одиничних сивого пасм або контурів),
 • на сиві коріння,
 • для ділянок волосся з сивиною більше 80%.

Предпигментацию рекомендується виконувати барвником натурального відтінку або микстоном. Вибір засобу залежить від бажаного ефекту.

При цьому колір барвника повинен бути на тон світліше, ніж тон, який хочемо отримати. Можна пигментировать барвником бажаного кольору.

Формула пигментрования

Вибраний відтінок фарби для предпигментирования (1/2 тюбика) змішується з водою у співвідношенні 1:2.

Складена формула наноситься тільки на сиве волосся і витримується протягом 15 хвилин.

Друга частина барвника з’єднується з окислювачем 3% концентрації і наноситься зверху, від коренів до кінців, при цьому попередній розчин не змивається.

Про складання композиції для фарбування

 • Фарбування сивого волосся в інші кольори виробляємо з допомогою фарб натурального ряду, так як вони характеризуються найбільшими покривають властивостями.
 • Причому пігмент не додається, якщо сивого волосся менше 50%.
 • Червоні тони погано зафарбовують сивину, тому додавання пігменту натурального відтінку обов’язково, навіть якщо сивого волосся менше 50%. Потрібний червоний відтінок змішується з барвником натурального ряду в пропорції 1:1.
 • Або по-іншому — при фарбуванні у червонуваті тони фарбу змішуємо з золотистим микстоном.
 • При сивині «сіль з перцем» беремо колір на тон світліше. Причина в тому, що частина волосся ще містить певну кількість натурального пігменту, який змішається з штучним пігментом барвника і дасть більш темний колір.
 • Сивого волосся менше 30% — 2 частки фарби бажаного кольору змішуємо з однією частиною золотистого пігменту та 6% оксигентом.
 • Якщо сивини 30-60%, то бажаний колір фарби з’єднуємо з натуральним пігментом в пропорції 1:1 і додаємо 6% окислювач.
 • Сивого волосся 60-100% — співвідношення фарби і пігменту 1:3, окислювач — 6%. Шар фарби наносимо більше, ніж зазвичай.
 • Відросле коріння тонуються з використанням окислювача 1,5 або 3% концентрації.

Щетиниста суміш для волосся з розсіяною сивиною

Короткий опис статті: фарбування сивого волосся Особливості та прийоми фарбування сивого волосся. Протруювання, предпігментація, композиція для фарбування. фарбування сивого волосся

Джерело: Фарбування сивого волосся — Колористика і перманент — Перукар — Каталог статей — Зачіски і стрижки покроково

Сивий волос — це повністю знебарвлений, абсолютно позбавлений натурального пігменту стрижень. Повернути колір можна тільки за допомогою фарбування. але лусочки кутикули такого волоса підняті — в результаті він погано сприймають фарбу.

Також ви можете прочитати