Без рубрики

Фіолетова фарба для волосся від Manic Panic і Schwarzkopf

23.09.2015

Про фарбах для волосся LIVE Colour XXL і Manic Panic

На кілька місяців я застрягла з мідним кольором волосся після останнього фарбування, і захотіла змінити його на сливово-фіолетовий. У супермакете вирішила купити фіолетову фарбу для волосся LIVE Colour XXL Hair Dyes від Schwarzkopf. З-за мого справжнього відтінку я боялася, що фарба не візьметься.

Фіолетова фарба для волосся від Manic Panic і Schwarzkopf
Мідний колір волосся

Я все роздумувала і металася між двох відтінків — ультрафіолетовий і містичний фіолетовий. Загалом, купила обидва і вирішила повернути пізніше той, який не використовую. Це все виявилося великою помилкою — ну не вмію я забарвлюватися нормально сама і підбирати фарбу. Я додумалася перемішати обидві фарби і пофарбуватися. В результаті вийшов огидний колір, якого я і намагалася уникнути — не робіть так! В темряві тон схожий на синяво-чорний! У гонитві за ідеальним кольором Ви може залишитися ні з чим! Вибирайте щось одне!

Фіолетова фарба для волосся від Manic Panic і Schwarzkopf
Результат фарбування використовуючи фіолетову фарбу для волосся LIVE Colour XXL

Натуральна фарба від Manic Panic (фіолетовий колір)

У банку ультрафіолетовий колір схожий на темно-синій з фіолетовим відливом і вкрапленням індиго, напевно, індиго і фіолетовий змішані разом у цій фарбі, а фіолетовий превалює. Я вирішила, що ультра означає, що колір повинен бути дуже яскравим (як ультрафіолетові неонові промені). Після фарбування виходить насичений фіолетовий колір, який після довгого часу перетворюється в крижаній блакитний.

Щоб отримати більш яскравий колір я змішую ультрафіолетовий відтінок з тоном «бузковий туман», завдяки цьому, коли колір починає тьмяніти він перетворюється в приємний ніжно-бузковий. У бузковому тумані дуже багато червоних тонів, а в ультрафіолеті — синіх. Так що при їх змішуванні виходить ідеальна комбінація, яка відмінно спрацьовує. З Manic Panic результат завжди передбачуваний.

Сподобався запис? Поділіться!

Пошук зачісок

Тип зачіски Довжина волосся Тип волосся

Короткий опис статті: фіолетова фарба для волосся, Фарбування волосся у фіолетовий колір. Як можна і не можна змішувати кольору і фарбуванні у фіолетовий. Про фарбах для волосся LIVE Colour XXL і Manic Panic. фіолетова фарба для волосся

Джерело: Фіолетова фарба для волосся від Manic Panic і Schwarzkopf

Про фарбах для волосся LIVE Colour XXL і Manic Panic На кілька місяців я застрягла з мідним кольором волосся після останнього фарбування, і захотіла змінити його на сливово-фіолетовий. У супермакете вирішила купити фіолетову фарбу для волосся LIVE Colour XXL Hair Dyes від Schwarzkopf.

Також ви можете прочитати