Без рубрики

Goldwell elumen елюмінірованіе волосся 2 форум на пристрастях

15.12.2017
Goldwell elumen елюмінірованіе волосся 2 форум на пристрастях

барвники голдвелл

АБО ЇЙ УЖЕ пофарбувати:

Щодо зворотного (Elumen на хімічну фарбу) нічого не відомо. Теж рекомендую уточнити.

Про те, що елюмен накладають на пофарбовану волосся, це точно.

Спасибі величезне, Рибіна, Лулу! Ви мене врятували

Фарбувати начебто можна через місяць уже..она майже змиється.

Як ви собі уявляєте використовувати її в домашніх умовах? мені здається цей процес непростим — тому і дорого, знову ж нові технології.

Фарбую ілюменом вже два роки, тоді навіть в Москві мало хто про цю фарбу чув, у нас в салоні вже була. Відмінність на мій погляд тільки в тому, що не псує волосся, тому для довгого волосся це просто порятунок. В іншому властивості так се — недовго тримається (особливо, якщо не користуватися спеціальним шампунем і бальзамом), і в красі нічого особливого немає — моє волосся так само блищать від будь-якої доброї фарби. Коріння я фарбую стійкою французької фарбою Кедра (якщо не плутаю, що вона французька). Загалом, хто сумнівається і хоче подивитися вживу — пропоную зустрітися в червні і подивитися Якраз буду фарбувати

А ось що для мене стало дійсно справжнім відкриттям — це препарати для волосся Філіпа Кінгслі (Philip Kingsley) — для кожного типу волосся можна підібрати 4 препарати (маска на сухе волосся, шампунь, бальзам і лосьйон на завершення — ношу в душ фітнес клубу цілу валізу для миття), ще є вітаміни — але не купувала. Дівчата, це настільки потрясний комплекс — Керастаз і Альтерна нервово курять в коридорі. Кращого я поки що не зустрічала. Тільки треба грамотно підібрати саме для свого типу волосся. Я для цього спеціально стиліста попросила.

2. Коріння треба обов’язково фарбувати спочатку звичайною фарбою, а потім вже елюменом?

3. Якщо так, то можна тоді фарбувати всю бошку (звичайною фарбою) елюменом? А то тут писали, що волосся безвазвратно зіпсуються.

4. Скільки зберігається яскравість кольору? І як часто миєте голову?

ось

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і гості: 4

Джерело: Goldwell Elumen — елюмінірованіе: Волосся — 2: Форум на Страсті

Також ви можете прочитати