Без рубрики

Італійська професійна фарба для волосся: огляд популярних марок, FB.

18.09.2015

Італійська професійна фарба для волосся: огляд популярних марок

В телевізійній рекламі засобів по догляду за волоссям красива дівчина недбало струшує головою. Неймовірно гладка, повна здоров’я шевелюра романтично майорить. Шовковистий блиск і приголомшливо насичений колір волосся приковують увагу. Ах, скільки жінок заздрить їй, вважаючи все, що відбувається казкою.

Створити ідеальний образ без шкоди здоров’ю можливо. Відмінний помічник у цій справі — італійська професійна фарба для волосся. Успіх фарбування залежить від якості використовуваних матеріалів. Італійські технології зуміли поєднати все найкраще.

Барвники для волосся професійного призначення з Італії

Професійні італійські фарби якісні і стійкі. Вони добре зарекомендували себе і займають високі позиції в своїй галузі. Виробниками розробляються нові компоненти, які надають негативний вплив на волосся, покращуючи їх. Будь-які пошкодження при фарбуванні зводяться до мінімуму. Італійські фарби для волосся професійного призначення мають у складі аміак в малих дозах. Вони практично не містять шкідливих токсичних речовин.

На російському ринку фарб для волосся можна зустріти різноманітні бренди з Італії.

Італійська професійна фарба для волосся: огляд популярних марок, FB.
«Лисап Мілано»

Компанія «Лисап Мілано» існує вже понад півстоліття. Це всесвітньо відома марка. Інноваційні дослідження проводяться у власній науковій лабораторії. Усі фарби Lisap Milano містять натуральні компоненти. Вони призначені для професійного використання.

Асортимент фарб у «Лисап» досить багатий. Вироблена продукція характеризується малим вмістом аміаку. Вона зволожує волосся, робить їх блискучими.

Серія для фарбування LK представлена LK Creemcolor, LK Milennium та іншими продуктами. Італійська професійна крем-фарба для волосся LK Anti-Age розрахована на людей зрілого віку. Цей продукт здатний рівномірно фарбувати будь-які волосся завдяки хорошій взаємодії барвників з волоссям. Стійкість кольору зберігається до 6-8 тижнів.

Є фарби «Лисап», не містять аміаку. До них відносяться Escalation Easy і Escalation Easy ABSOLUTE 3. В останній різні шкідливі речовини замінені на щадні компоненти.

Escalation Now Color — унікальна фарба, обладнана інтелектом. Вона сама розпізнає тип волосся і їх стан, визначає ступінь проникнення в структуру волосся. Це найкраща професійна фарба для волосся, палітра якої представлена великою кількістю відтінків.

В асортименті «Лисап» представлені освітлювачі хорошої якості. Є чоловіча серія для фарбування волосся — Man Color.

Італійська професійна фарба для волосся: огляд популярних марок, FB.
«Селектив Профешнл»

Італійські майстри фірми Tricobiotos розробили серію фарб для волосся Selective Professional. Вона представлена Evo Oligomineral і Mild Color. Головна особливість цих фарб для волосся — безпомилковий результат за кольором. Технологія дозволяє отримувати тільки бажані відтінки, зводячи до мінімуму ймовірність непередбачуваного результату процедури. У цій серії представлені найкращі професійні фарби для волосся. Італія та інші країни оцінили їх якість по достоїнству. Фахівці полюбили «Селектив Профешнл» за 100% результат. Волосся після фарбування виглядають живими, мають здоровий блиск, тримають колір тривалий час.

«Альфапарф Мілано»

Серія Evolution of the color італійського бренду «Альфапарф Мілано» дає при фарбуванні відмінний результат. Вона відноситься до нового покоління барвників для волосся. Фарба має технологію посиленої інтенсивності кольору, мінімальний зміст аміаку, поєднує процедури фарбування та догляд за волоссям.

Італійська професійна фарба для волосся: огляд популярних марок, FB.
В лінії Color Wear можна підібрати кольори тон в тон або вибрати яскравий відтінок. Дана італійська професійна фарба для волосся заснована на компонентах рослинного походження. Унікальність цієї серії полягає в тому, що в якості барвників використовують натуральні пігменти рослин. Така безпечна фарба для волосся, має приємний запах, не викликає алергії.

«Барекс»

Крем-фарба Joc Color від італійської марки Barex налічує близько 70 відтінків. До її складу входять рослинні екстракти. Барвники делікатно фарбують волосся, не пошкоджують і не пересушують їх.

Італійська професійна фарба для волосся Barex Permesse збагачена маслом каріте та пептидами. Вона забезпечує зволоження і захист, має в своєму складі незначну кількість аміаку. Фарбування виходить стійким, колір волосся рівна і блискучий.

Італійська професійна фарба для волосся: огляд популярних марок, FB.
«Кемон»

Шикарний вигляд додасть волоссю італійський безаммиачный барвник Yo.Coloring марки Kemon. Унікальний продукт на основі йогурту перетворить процедуру задоволення. Італійські фарби для волосся цієї серії зволожують волосся, шкіру голови завдяки молочній кислоті, лактози і не заподіюють шкоди. З продукцією «Кемон» легко виконувати будь-які операції по фарбуванню волосся.

Ще одна неординарна напрямок бренду — крем-фарба Kemon Colorful. Вона дивує незвично яскравими квітами, руйнує класичні стереотипи. Палітра має 6 основних відтінків і 8 змішаних.

Італійська професійна фарба для волосся: огляд популярних марок, FB.
«Фрамези»

Засоби для фарбування волосся італійського бренду Framesi викликають особливий інтерес. Колекція представлена найрізноманітнішими сучасними технологіями. Італійська професійна фарба для волосся Framcolor 2001 збагачена амарантовою маслом, вітамінами. Фарбоване волосся відмінно виглядають, мають природний відтінок.

Продукція Framcolor Electic створена на основі новітніх розробок. Вона не тільки забарвлює волосся, але і ламінує їх. Ніжна формула доглядає за волоссям. У складі фарби сконцентрована велика кількість корисних речовин.

Короткий опис статті: італійська фарба для волосся Створити ідеальний образ без шкоди здоров’ю можливо. Відмінний помічник у цій справі – італійська професійна фарба для волосся. Успіх фарбування забезпечується високою якістю використовуваних матеріалів. італійська професійна фарба для волосся італійські фарби для волосся найкращі професійні фарби для волосся італія

Джерело: Італійська професійна фарба для волосся: огляд популярних марок — FB.uk

Італійська професійна фарба для волосся: огляд популярних марок В телевізійній рекламі засобів по догляду за волоссям красива дівчина недбало струшує головою. Неймовірно гладка, повна здоровя шевелюра романтично майорить.

Також ви можете прочитати