Без рубрики

Як фарбувати одяг?

28.12.2017
Як фарбувати одяг?

Як фарбувати одяг?

Як фарбувати одяг?

Згодом одяг знебарвлюється. Однак це цілком можна виправити. Завжди можна освіжити втрачений колір за допомогою підручних засобів. Якщо вони стають зовсім неефективними, можна використовувати різні фарби для одягу, котрі представлені у великій різноманітності.

Способи освіження кольору одягу.

Під час полоскання яскравих червоних і синіх тканин в воду додають чайну ложку соди на літр води. Після такого засобу колір одягу придбає більшу яскравість.

Забарвлення чорних тканин складно зберегти. У воду для останнього полоскання потрібно додати дрібку солі. Відновити чорний колір можна, якщо використовувати тютюновий розчин. 15 г тютюну додають до літру кип’яченої води і кип’ятять. Такий засіб має настоятися. Після чого його проціджують. Одяг з чорної тканини стирають, полощуть і сушать, а після чистять щіткою, змоченою в розчині.

Якщо полощуть червоні і сині тканини, в воду додають оцет, якщо рожеві — нашатир.

Бежеву, кремову або коричневу одяг освіжають чайною заваркою. Річ потрібно випрати, прополоскати, а потім опустити в проціджений заварку.

Синьку використовують при полосканні блакитного шовку, а апельсинові кірки (підсушені і свіжі) освіжать жовті тканини.

Щоб речі линяли менше, в барвний розчин слід додати 3 столові ложки солі. Якщо потрібно підсинити річ, додають 3 ложки оцту.

Якщо наведені вище способи освіження кольору речей не годяться, просто скористайтеся фарбою для одягу, придбаного в магазині. Спосіб їх використання можна знайти в інструкції.

Джерело: Як фарбувати одяг?

Також ви можете прочитати