Без рубрики

Як фарбувати віск або парафін ніж фарбують свічки handmade

29.12.2017

Рада 1: Як фарбувати віск або парафін

Як фарбувати віск або парафін ніж фарбують свічки handmade

  • Як фарбувати віск або парафін
  • Як гадати на воску
  • Як cчістіть віск з килима

Забарвлення восковими крейдою

Ідеальний матеріал для забарвлення воску і парафіну — воскові крейди. Вони вже містять необхідні жиророзчинні барвники. Для роботи вам знадобляться ще 2 каструлі або спеціальне пристосування для водяній лазні. Каструлі повинні бути такими, щоб меншу можна було ручками зачепити за краї більшої. Воскова крейда потрібного кольору розітріть на дрібній тертці. Віск або парафін викладіть в меншу каструлю, а в більшу налийте води і доведіть до кипіння. Розплавте віск, додайте в отриману масу раскрошенную крейда і ретельно перемішайте. Потримайте віск або парафін на водяній бані, поки забарвлення не стане однорідною. Можуть залишитися згустки барвника, які краще видалити.

Забарвлення барвниками для воску

У господарських магазинах іноді можна зустріти анілінові фарби для воску. Вони підійдуть і для забарвлення парафіну. Такі фарби випускаються у вигляді таблеток або порошків. Спосіб фарбування мало чим відрізняється від попереднього. Таблетку потрібно ретельно потовкти, віск або парафін — розплавити на водяній бані. Засипте барвник, розмішайте, потримайте масу в розплавленому стані до отримання рівного відтінку. Таким же способом забарвлюють парафін за допомогою кольорового свічкового брухту, так що недогарки різнокольорових свічок не викидайте, вони можуть ще стати в нагоді. Правда, колір вийде трохи світліше початкового.

Забарвлення за допомогою природних матеріалів

Багато рослин містять природні барвники, придатні для фарбування воску. Наприклад, чорнобривці дають насичений жовтий колір, за допомогою пижма можна забарвити віск в різні відтінки зеленого, шкірка волоського горіха додасть вашому парафіну ніжний золотистий відтінок. На 1 кг парафіну або воску потрібно приблизно 4 склянки листя пижма або чорнобривців. Листя або квіти подрібнювати не потрібно. Їх досить помістити в мішечок з бавовняної або вовняної тканини (тобто такий, в якій не містяться штучні волокна, здатні розплавитися при підвищенні температури). У парафін потрібно додати трохи стеарину, в віск можна нічого не додавати. Розплавте парафін або віск на водяній бані. Занурте в масу мішечок з квітами або листям і спостерігайте за процесом, періодично помішуючи віск. Майте на увазі, що розплавлений віск кілька яскравіше застиглого готового виробу з нього.

Забарвлення готового виробу

Пофарбувати можна і відлита з воску або парафіну виріб. В цьому випадку краще використовувати воскові крейди. Розтлумачте крейда, щоб вийшов порошок, розтопіть на водяній бані. Додайте трохи воску або парафіну (в залежності від матеріалу вироби), перемішайте. Опустіть в фарбу готовий виріб і швидко дістаньте.

Джерело: Як фарбувати віск або парафін — чим фарбують свічки — Hand-made

Також ви можете прочитати