Без рубрики

Колір волосся карамель Фото. Карамельний колір волосся . Все про

09.09.2015
Колір волосся карамель Фото. Карамельний колір волосся . Все про колір волосся

Колір карамель Фото

Карамельний колір волосся це багатий декадентський відтінок, який здавна вважається віддзеркаленням успіху і ідеально підходить для різних комбінацій одягу та зачіски. Фарбування карамельний колір волосся (фото нижче) створить тепло і красу для ваших локонів, підкреслюючи розкіш і елегантність.

Колір карамель

Карамель це багатий, м’який золотистий відтінок, який чудово доповнює будь-який колір волосся. В залежності від виробника фарби, цей колір може варіюватися від світло-золотистого або світло-коричневого до темно-русявого. Тут немає чітких меж, і те, що деякі називають карамельним кольором, інші назвуть ірисовим або молочним шоколадом, але в будь-якому випадку це якась солодка альтернатива.

Тому перед вибором відтінку, вам слід зіставити фарбу з вашим кольором шкіри, кольором очей і натуральним кольором волосся, а також з тим кольором, який ви вже пофарбовані. В цілому, однак, карамель це сміливий світло-коричневий або темно-русявий колір, який чудово поєднується з багатьма натуральними квітами.

Види кольору волосся карамель

Є три способи, щоб ефективно використовувати карамельний відтінок у фарбуванні волосся: це повна фарбування та мелірування темних чи світлих волосся.

Повне фарбування. Колір волосся карамель ідеально підходить для жінок з теплим тоном шкіри і темними очима. Занадто насичений колір, буде трохи пригнічувати, тому краще використовувати його для коротких або середніх волосся.

Мелірування темних волосся. Карамель це ідеальний відтінок для мелірування волосся темного кольору, так як надає їм багатий насичений колір. Найкраще карамельний колір працює з темними відтінками, що мають середній або світлий тон.

карамельний колір волосся

Мелірування світлих волосся. Так як карамель це насичений і багатий відтінок, то він може додати глибини вашого природного світлого кольору волосся. Особливо добре карамельний колір поєднується з теплими відтінками волосся, втім, він також підійде для блондинки з попелястим кольором волосся та іншими холодними кольорами.

При виборі фарби, як я вже сказала, важливо підібрати потрібний відтінок. Найкраще підійде карамель для теплого кольору обличчя і волосся або для брюнетки. Жінки з рудим волоссям повинні вибирати відтінок карамелі з мідним або апельсиновим відливом, а ось яскравий насичений карамельний колір волосся відмінно буде протиставлятися темним волоссям для створення більш природного вигляду.

Враховуючи всі вищеперелічені варіанти під колір карамель. фото яких представлені вище, майте на увазі, що карамельний відтінок вимагає особливого догляду. Тому якщо ви вибрали його, то використовуйте спеціальні шампуні для фарбованого волосся і кондиціонери, щоб зберегти колір. Удачі!

Короткий опис статті: фарба для волосся карамель Колір карамель. Кому підійде цей колір. Вибір фарби. Карамельний колір. Повне фарбування, мелірування темних і світлих волосся. Фото карамельний колір волосся,колір карамель фото

Джерело: Колір карамель Фото. Карамельний колір волосся | Все про волосся

Колір карамель Фото Карамельний колір волосся це багатий декадентський відтінок, який здавна вважається віддзеркаленням успіху і ідеально підходить для різних комбінацій одягу та зачіски. Фарбування карамельний колір волосся (фото нижче) створить тепло і красу для ваших локонів, підкреслюючи розкіш і елегантність.

Також ви можете прочитати