Коричнева фарба для волосся Оріфлейм

04.10.2015

Фарбуємо волосся TruColour від Оріфлейм відтінки коричневого

Коричнева фарба для волосся Оріфлейм
3 серпня 2013 Коричнева фарба для волосся Оріфлейм
Ольга

Коричнева фарба для волосся Оріфлейм

Вітаю Вас.

Знайомтеся з фарбою для волосся TruColour (Колір Експерт) від Оріфлейм коричневих відтінків.

В моді постійно будуть блискучі коричневі відтінки. Природний, вишуканий, стильний коричневий відтінок завжди буде трендом. Для правильного вибору відтінку потрібно визначити свій натуральний колір волосся і очей, а також тон шкіри. І тільки після цього вибирайте «теплий коричневий, сяючий або нейтральний відтінок, що підкреслює природну красу і чарівність.

Якщо у Вас тон шкіри оливковий або темний, то слід вибрати середній або інтенсивний відтінок з цієї серії. Можна також вибрати тон «Лісовий горіх».

Якщо у Вас «холодний» тон шкіри з рожевим або блакитним подтоном, то краще вибрати відтінок світло-коричневий або темно-коричневий без золотистого відливу.

Характеристика Колір фарби Експерт від Оріфлейм коричневих відтінків

Коричнева фарба для волосся Оріфлейм
3.0 Темно-коричневий

Якщо Ви хочете домогтися глибокого вражаючого темного, але не чорного кольору, то цей відтінок буде стильним вибором. Це теплий відтінок з шоколадним відтінком найбільше підійде дамам з натуральним волоссям від світло-коричневих до коричневих тонів.

6.0 Світло-Коричневий

Вважається вишуканим кольором на всі часи. Не дуже «теплий», і не надто «холодний», привабливий і м’який відтінок з ніжним сяйвом. Підходить пані з кольором натурального волосся від русявого до темно-коричневого. У цього жіночного відтінку ефектний блиск з карамельним відтінком.

5.0 Коричневий

Цей нейтральний колір підходить усім. Красивий, витончений відтінок з легким «теплим» подтоном зробить Ваші волосся природними, але такими розкішними. Чудово виглядає з натуральним кольором волосся від темно-русявого до темно-коричневого. Коричневий колір додасть волоссю насичений оксамитовий відтінок.

5.25 Інтенсивно-коричневий

Буде завжди актуальний цей спокусливий колір. Він здатний оживити тьмяний колір волосся і подарувати мерехтливе сяйво з шикарним відтінком червоного дерева і перламутровим відливом. Чудово підійде для дам з кольором натурального волосся від темно-русявого до темно-коричневого.

6.7 Лісовий горіх

Ніколи не вийде з моди цей сліпучий відтінок. Світло-коричневий колір просто полонить своїм теплом, насиченістю і енергією. Прекрасний вибір для тих, у кого натуральний колір волосся русявого до темно-коричневого. Цей відтінок додасть Вашому образу вишуканість.

Рекомендації по вибору відтінку

Коричнева фарба для волосся Оріфлейм
Для максимального ефекту природного кольору волосся рекомендується:

  • Не осветляйте волосся більш, ніж на 2 тони.
  • Виберіть «теплі» відтінки для отримання кольору з золотистим або рудуватим відливом.
  • Коричневі відтінки додадуть волоссю блиск і сяйво.
  • Використовуйте сироватку для додання блиску волоссю.
  • Для глибокого живлення волосся застосовуйте спеціальні засоби не рідше 1 рази на місяць.

Рекомендації по використанню

  • Візьміть достатню кількість фарби. Якщо волосся до плечей або нижче, або дуже жорсткі, потрібно мінімум дві упаковки фарби для волосся.
  • Для максимального збереження стійкості і яскравості кольору застосовуйте живильний шампунь і кондиціонер для фарбованого волосся.
  • Перед фарбуванням захистіть шкіру обличчя і шиї за допомогою спеціального пом’якшує кошти, наносячи його на шкіру уздовж лінії росту волосся.

Читайте також:

Замовити фарбу TruColour від Оріфлейм можна за чинним каталогу. Вибирайте відтінок і проводите Ваше замовлення за посиланням нижче.

Отримати знижку 18% можна після реєстрації в компанії Оріфлейм. Посилання для заповнення анкети нижче.

Короткий опис статті: відтінки фарби для волосся Завжди в моді будуть блискучі коричневі відтінки. Вже сам по собі є трендом природний, вишуканий, стильний коричневий відтінок. коричнева фарба для волосся від Оріфлейм

Джерело: Коричнева фарба для волосся Оріфлейм

Фарбуємо волосся TruColour від Оріфлейм відтінки коричневого 3 серпня 2013 Ольга Вітаю Вас. Знайомтеся з фарбою для волосся TruColour (Колір Експерт) від Оріфлейм коричневих відтінків. В моді постійно будуть блискучі коричневі відтінки.

Також ви можете прочитати