Без рубрики

Коричнева фарба для волосся, палітра . HAIR FRESH

13.09.2015

Коричнева фарба для волосся, палітра

Попередня стаття Наступна стаття

Багато жінок вважають за краще натуральні відтінки волосся, які виглядають гармонійно і природно. В цьому році натуральні кольори волосся в тренді і сьогодні ми б хотіли поговорити про коричневої фарби для волосся.

Коричнева фарба для волосся. це та ж каштанова або шоколадна фарба для волосся. Коричневий колір сьогодні дуже популярний і разом з тим, кожна жінка сприймає його по-різному. Так і з’явилася необхідність створювати десятки відтінків коричневого кольору фарби для волосся, щоб підібрати правильний відтінок, виходячи з персональних даних.

Отже, сьогодні поговоримо про відтінках коричневої фарби для волосся, а також наведемо приклади найпопулярніших фарб для волосся в коричневій палітрі відтінків.

Відтінки коричневого кольору волосся

Коричневий колір волосся, як і багато інші кольори, має безліч відтінків. Однак виробники косметичних засобів для волосся створюють настільки широку колірну гаму, що тут можна навіть заплутатися.

Коричнева фарба для волосся, палітра . HAIR FRESH

Світлий коричневий або молочний шоколад

Світло-коричневий відтінок волосся сьогодні дуже популярний, адже він створює сонячний і гармонійний образ сучасної модниці. Нерідко дівчата прагнуть зробити його більш яскравим і живим. Для цього використовують мелірування та колорування світлими фарбами або білим відтінком. У результаті виходить природний ефект вигорілих на сонці волосся, який виглядає дуже стильно. Відтінок молочний шоколад нічим не поступається світло-коричневого. Однак він більш однорідний і менш природний. Разом з тим, він приваблює не менше прихильниць, ніж світло-коричневий. Відтінок молочний шоколад виглядає дуже спокусливо, і до того ж, він ідеально підходить власницям світлої шкіри і карих очей!

Насичений коричневий, коричневий, шоколадний

Насичений коричневий відтінок волосся підходить власницям карих, блакитних очей і світлої шкіри. Цей колір волосся дуже часто зустрічається в природі, особливо у європейців. Коричневий колір волосся дуже легко отримати з допомогою стійких фарб для волосся. Вони формують природний образ і роблять його більш вираженим. Навіть власниці натурального каштанового кольору волосся дуже часто вдаються до фарбування, щоб зробити образ більш вираженим і красивим. Шоколадний відтінок волосся – більш спокусливий, адже він поєднує в собі насичені коричневі і темно-коричневі нотки. Багато модниці намагаються поєднати ці два відтінки в одне ціле за допомогою колорування волосся. Насправді, таке поєднання виглядає дуже стильно і красиво. А якщо додати до образу нотки пісочного кольору – то ще й ультрамодно.

Коричнева фарба для волосся, палітра . HAIR FRESH

Гіркий шоколад, темний каштан

Ще один відтінок коричневого кольору волосся – це гіркий шоколад або темно-коричневий колір. Виглядає він дуже насичено і має виражені коричневі ноти. Однак у колірній палітрі цей відтінок розташовується ближче до чорного. Разом з тим, він виглядає дуже натурально, чим і приваблює більшість модниць.

Такий відтінок фарби для волосся на полицях магазинів можна знайти під назвою: гіркий шоколад, чорний шоколад, темно-коричневий, темний каштан та ін.

А він підходить власницям смаглявою і світлої шкіри, карі та блакитних очей.

Модні поєднання

Багато сучасні модниці воліють експериментувати з традиційними відтінками. Наприклад, в цьому році модно поєднувати каштановий колір волосся і рудий відтінки. Карамельний колір волосся в парі з відтінком гіркий шоколад, формують незвичайний образ, який виглядає дуже натурально. Коричневий колір волосся можна поєднувати з відтінками бежевого і пшеничного, червоного і чорного.

Коричнева фарба для волосся, палітра . HAIR FRESH

Коричнева фарба для волосся

Існує безліч відтінків фарб для волосся. Пропонуємо вам найпопулярніші з них.

• L’oreal Paris, фарба – PRODIGY – відтінок 5.35 шоколадний

• L’oreal Paris, фарба — PRODIGY — відтінок — 5.0 каштановий

• L’oreal Paris, фарба — CASTING CREME GLOSS — відтінок 403 гіркий шоколад

• L’oreal Paris, фарба — CASTING CREME GLOSS — відтінок 400 каштановий

• L’oreal Paris, фарба – PREFERENCE – відтінок 6.23 світлий каштан

Короткий опис статті: фарба для волосся палітра Багато жінок вважають за краще натуральні відтінки волосся, які виглядають гармонійно і природно. В цьому році натуральні кольори волосся в тренді і сьогодні ми б Коричнева фарба для волосся,палітра

Джерело: Коричнева фарба для волосся, палітра | HAIR FRESH

Коричнева фарба для волосся, палітра Попередня стаття Наступна стаття Багато жінок вважають за краще натуральні відтінки волосся, які виглядають гармонійно і природно. В цьому році натуральні кольори волосся в тренді і сьогодні ми б хотіли поговорити про коричневої фарби для волосся.

Також ви можете прочитати