Без рубрики

Косметика і фарба для волосся Fara, «Фара.- Адреси, Розпродажі, дисконти, опт, Відгуки про бренд, Каталог (весна-літо 2015, осінь-зима 2015.

05.10.2015

Косметика і фарба для волосся Fara, «Фара.- Адреси, Розпродажі, дисконти, опт, Відгуки про бренд, Каталог (весна-літо 2015, осінь-зима 2015.

Косметика і фарба для волосся Fara — «Фара»

Торгова марка Fara є фарба для волосся, які відрізняються стійкістю, гарною якістю і невисокою вартістю. Виробничі майданчики з високотехнологічним обладнанням розташовані в Болгарії, а також в підмосковному Одинцово (компанія «Червона лінія»). Всі фарбувальні препарати «Фара» виготовляються з високоякісної сировини, у тому числі і біоактивних рослинних екстрактів. Особливістю бренду є співпраця з французькими косметологами, котрі брали участь у розробці унікального компонента Transcutol CG, який сприяє глибокому проникненню фарбувальних пігментів всередину волосяного стрижня і забезпечує здорове сяйво і тривалий захист.

Склад стійкою крем-фарби Fara Classic містить пшеничні протеїни, відновлюють структуру волосся, а також масла жожоба, екстракти вина і алое віра. Цей унікальний комплекс надає антистресовий вплив, зберігає здоров’я і молодість волосся. Фарба представлена у великій гамі різноманітних красивих відтінків. в тому числі і світлих. Серія NATURALCOLORS також заснована на м’яких доглядають компоненти, що зберігають структуру волосся і додають природний блиск. Барвники цієї серії і являє палітру природних світлих відтінків.

Для особливо дбайливого фарбування призначені барвники Soft Cream, не містять аміак, і в той же час забезпечують стійке (до 28-кратного змивання) фарбування. До їх складу входить масло мигдалю, яке зміцнює коріння волосся, зміцнює і відновлює їх структуру, володіє захисним дією. Для догляду за волоссям та одночасного надання їм красивого відтінку «Фара» пропонує різноманітні відтінкові бальзами, не містять ні аміак, ні перекис водню. До їх складу входить масло мигдалю, жожоба, екстракт алое. Бальзами Fara представлені великою палітрою яскравих і красивих відтінків, а їх регулярне застосування зробить волосся блискучим, шовковистим і блискучим.

Фарба «Фара» користується великим попитом на вітчизняному ринку, в основному завдяки досягненню ефекту від застосування дорогого барвника за набагато меншу ціну.

Короткий опис статті: фарба для волосся фара

Джерело: Косметика і фарба для волосся Fara — «Фара»- Адреси — Розпродажі, дисконти, опт — Відгуки про бренд — Каталог (весна-літо 2015, осінь-зима 2015/2016)

Косметика і фарба для волосся Fara — «Фара» Торгова марка Fara є фарба для волосся, які відрізняються стійкістю, гарною якістю і невисокою вартістю. Виробничі майданчики з високотехнологічним обладнанням розташовані в Болгарії, а також в підмосковному Одинцово (компанія «Червона лінія»).

Також ви можете прочитати