Без рубрики

Крем-фарба для волосся Nouvelle Hair Color, 100 мл: продаж, ціна у Харкові.

30.09.2015

Крем-фарба для волосся Nouvelle Hair Color, 100 мл

    Умови оплати і доставки Графік роботи Адресу та контакти

Крем-фарба для волосся Nouvelle Hair Color ,100 мл .

Стійка професійна крем-фарба для волосся Nouvelle є результатом новітніх науково-технічних досягнень компанії HSA в області виробництва косметики для волосся. Унікальна формула інгредієнтів, що входять до складу крем-фарби, у поєднанні з найчистішими ми, офарблюють пігментами забезпечує тривале і рівномірне фарбування волосся будь-яких, в тому числі і сивого, яскраві і насичені тони. Наявність в крем-фарби кондиціонуючих елементів і природних компонентів (таких як екстракти мальви, деревію, протеїни рису та ін) гарантує надійний захист і дбайливий догляд волоссю і шкірі голови під час і після процедури фарбування. Широка палітра кольорів в поєднанні з унікальною технологією посилення і коригування кольору з допомогою спеціальних відтінків інтенсифікаторів, роблять можливості колорування з допомогою крем-фарби Nouvelle необмеженими і дозволяють задовольнити будь-які запити самого вимогливого клієнта.

Унікальна формула інгредієнтів, що входять до складу фарби, у поєднанні з найчистішими ми, офарблюють пігментами забезпечує тривале і рівномірне фарбування волосся будь-яких, в тому числі і сивого, яскраві і насичені тони.

Наявність у фарбі кондиціонуючих елементів і природних компонентів (таких як екстракти мальви, деревію, протеїни рису та ін) гарантує надійний захист і дбайливий догляд волоссю і шкірі голови під час і після процедури фарбування.

Різноманітна палітра кольорів в поєднанні з унікальною технологією посилення кольору з допомогою спеціальних красокинтенсификаторов, а також наявність мікстонів роблять можливості колорування з допомогою фарби Nouvelle необмеженими і дозволяють задовольнити будь-які запити самого вимогливого клієнта.

Спосіб застосування:

78 базових відтінків співвідношення для змішування 1:1. 100 мл тюбик розрахований на два застосування.

Правила змішування:

Змішайте 1 частину крем фарби (50 мл = Ѕ тюбики) з 50 мл окисної емульсії 3%, 6%, 9% або 12%. Завдяки особливій формулі змішування відбувається легко і швидко. Суміш наноситься на немиті сухі волосся.

Для ультрасветлых тонів (900/901/902/903)

співвідношення — 1:1,5.

Змішайте 1 частину крем-фарби з 1,5 частинами окислювача 12% (50 мл фарби з 75 мл окислювача).

Світлі пасма (90.01/90.02/90.32 використовуються для фарбування знебарвленого і мелірованого волосся або пасм.

Співвідношення для змішування 1:1,5 (50 мл фарби з 75 мл окислювача).

Освітлюючий інтенсифікатора (000) збільшує освітлюючий ефект на 1 тон. Він змішується в рівних кількостях з ультрасветлыми тонами (25 мл ультрасветлой крем-фарби + 25 мл 000 + 75 мл окислювача), а також з будь-якими базовими кольорами для освітлення на один тон (25 мл базової крем-фарби + 25 000 мл + 50 мл окислювача).

Інтенсифікатори (034/044/065/066) особливі відтінки з високою відбивною здатністю використовуються для отримання більш інтенсивних відтінків золотистого, мідного, махагон і червоних кольорів. Змішайте до 15 мл інтенсифікатора з 50 мл крем-фарби + 50 мл окислювача 3%, 6%, 9% або 12% в залежності від бажаного результату.

Мікстони (001/003/006/007) жовтий, червоний, синій і фіолетовий призначені для того, щоб посилити, скорегувати або приглушити відтінки при фарбуванні. Мікстони додаються до крем-фарби Nouvelle в невеликих кількостях (одиниця виміру — см) залежно від бажаного результату. При цьому додатковий окислювач на мікстони не береться.

Процентний склад окислювача і час витримки

25 — 35 хв 3% Зафарбовування сивого волосся Фарбування тон в тон Фарбування в темні тони

30 — 40 хв 6% Зафарбовування сивого волосся Освітлення на 1 або 2 тони

40 — 45 хв 9% Зафарбовування сивого волосся Освітлення на 2 або 3 тони

45 — 50 хв 12% Освітлення на 4 тони і більше(при додаванні більшої кількості окислювача)

Застосовувати фарби необхідно згідно з інструкцією, вкладеної в упаковку.

Тільки для професійного використання!

Крем-фарба для волосся Nouvelle Hair Color, 100 мл: продаж, ціна у Харкові.

Крем-фарба для волосся Nouvelle Hair Color, 100 мл: продаж, ціна у Харкові.

Короткий опис статті: купити фарбу для волосся Крем-фарба для волосся Nouvelle Hair Color, 100 мл. Докладна інформація про товар/послугу і постачальника. Ціна і умови поставки Крем фарба для волосся Nouvelle Hair Color 100 мл, nouvelle, крем — фарба новель 100 мл, Nouvelle Touch стійка крем-фарба «, в Харкові, продаж, пропозиція, ціна

Джерело: Крем-фарба для волосся Nouvelle Hair Color, 100 мл: продаж, ціна у Харкові. фарби для волосся від "Metallid" — 50022603

Крем-фарба для волосся Nouvelle Hair Color, 100 мл Умови оплати і доставки Графік роботи Адресу та контакти Крем-фарба для волосся Nouvelle Hair Color ,100 мл . Стійка професійна крем-фарба для волосся Nouvelle є результатом новітніх науково-технічних досягнень компанії HSA в області виробництва косметики для волосся.

Також ви можете прочитати