Лікування волосся спалених. Що робити, якщо спалила волосся фарбою

30.09.2015
Лікування волосся спалених. Що робити, якщо спалила волосся фарбою спалених волосся

Лікування спалених волосся. Що робити, якщо спалила волосся фарбою?

Красиві доглянуте волосся завжди вважалися і вважаються окрасою кожної жінки. Прагнучи перебувати в центрі уваги, але, одночасно, намагаючись підкреслити індивідуальність і привабливість, шанувальниці моди змінюють свій образ, забарвлюючи і висвітлюючи волосся. Трапляється, що після фарбування жінка розуміє: «Спалила волосся фарбою, що робити?». Саме з цього, законодавиці моди постають перед питанням: як зберегти не тільки красу свого багатства – волосся, але і їх здоров’я, забезпечити їм гідний догляд і розкішний вигляд. Сяючі, об’ємні, випромінюють життєву силу волосся – це щоденний догляд і, при необхідності, своєчасне фарбування.

Види та властивості фарб

Вибір фарби залежить від бажання одержати той чи інший ефект. Засоби для фарбування волосся умовно можна розділити на 3 види:

1. Стійкі фарби

Перманентні фарби дуже сильно шкодять волоссю, так як в них міститься аміак порушує структуру волосяний кутикули, а перекис пересушує її. Вимивається природний пігмент волосся, а також їх жири і поживні речовини. Спалені, мляві волосся можуть стати результатом частого використання такого засобу.

Напівперманентні фарби є більш щадним варіантом. Вони не містять перекису водню, замість аміаку додають аміачні солі. Освітлити волосся такою фарбою неможливо. Можна стати трохи темніше або отримати свій тон. Такі засоби добре зафарбовують сивину.

Натуральні фарби (басма і хна) не завдають шкоди волоссю. Ці фарби виготовляються з натуральних барвників.

2. Полустойкие фарби

Хоча і не закрасят повністю сивину, але значно оживить колір волосся і додасть їм здоровий блиск і сяйво. Вони додадуть власним відтінку яскравості. За рахунок невеликого вмісту аміаку в складі і відсутності перекису водню, вони майже нешкідливі для волосся.

3. Відтінкові засоби

Не шкодять волоссю. Не проникають в структуру волосся, забарвлюють їх зверху. Після 5-6 разів миття голови змиваються повністю. Роблять їх тон темним або більш насиченим.

Поради щодо вибору фарби

Наважуючись на перше фарбування, звичайно краще порадитися з фахівцем, але є й загальновідомі «секрети»:

  1. зупинити вибір на відтінкових засобах або полустойких фарбах;
  2. колір волосся краще міняти, не перевищуючи два тони;
  3. тон вибирати ближче до відтінку, який був у дитинстві.

Дотримуючись цих правил, при невдалому фарбуванні не складно буде змінити отриманий небажаний колір.

  1. якщо ви не хочете кардинальних змін у зовнішності, то хорошим варіантом стане використання крем-фарби. Вона зробить волосся темніше або освітлить вже на два тони
  2. темний колір візуально старить, тому з плином часу варто вибирати все більш світлі відтінки;
  3. представлена на упаковці палітра кольорів не завжди ідеальна, частіше треба орієнтуватися на індивідуальність і особливості волосся (наявність сивини, стан – сухі, жирні, інтенсивність попереднього кольору).
  4. власниці довгих (більше 20 см) волосся потрібно більше фарби, тому краще купити дві упаковки (а ті жінки, які визначилися з відтінком, частіше беруть три упаковки, щоб вистачило на два застосування).

Невдале фарбування – появу посічених кінчиків, пересушеного тонких і ламких волосся вимагає негайного їх відновлення.

Відновлення спалених волосся
Перший етап відновлення спалених волосся — щадний догляд.

Мити волосся слід м’яким шампунем 2 або 3 рази в тиждень, і після кожного разу їх обробляти відновлює бальзамом. За дві – три хвилини шовковистість і м’якість не з’являться, тому витримка бальзаму повинна бути довшою і строго індивідуальною. Робиться це для того, щоб волосяні стрижні грунтовно наїлося поживними елементами зовні і зсередини. Засоби по відновленню змивати краще не повністю. Сушка рушником або феном виключена, акуратно промокнути і просушити на повітрі. Шкідливий вплив на спалені волосся мають такі фактори як пекуче сонце, вітер, мороз, тому перш ніж вийти на вулицю, потрібно потурбуватися про їх захист.

Через два тижні можна приступити до другого етапу відновлення.

Він полягає у відновленні волосся за допомогою спеціальних масок. Підібрати найкращу маску для кожного конкретного випадку допоможе досвідчений перукар. Всілякі маски для кожного типу волосся завжди є в спеціалізованих магазинах. Але можна приготувати їх і в звичайних домашніх умовах, використовуючи натуральні компоненти. Щотижневе (при необхідності 2-3 рази в тиждень) доглядання за волоссям за допомогою таких масок протягом трьох місяців зміцнить і додасть їм шовковисту гладкість.

Маски для відновлення спалених волосся

У випадку, якщо не вдається запобігти ламкість, випадання і повернути їм здоровий блиск і м’якість, доведеться зробити стрижку. Посічені кінчики зістригають до здорових волосся (4-5 см), тоді зачіска буде виглядати доглянутою і живий. Бальзами, маски, щоденний догляд – повернуть красу волосся. Але, щоб вони завжди були наповнені життєвою силою, залишалися блискучим і шовковистим, необхідно правильно за ними доглядати і підтримувати їх здоров’я.

Короткий опис статті: щадна фарба для волосся Спалила волосся фарбою, що робити

Джерело: Лікування спалених волосся. Що робити, якщо спалила волосся фарбою?

Лікування спалених волосся. Що робити, якщо спалила волосся фарбою? Красиві доглянуте волосся завжди вважалися і вважаються окрасою кожної жінки. Прагнучи перебувати в центрі уваги, але, одночасно, намагаючись підкреслити індивідуальність і привабливість, шанувальниці моди змінюють свій образ, забарвлюючи і висвітлюючи волосся.

Лікування волосся спалених. Що робити, якщо спалила волосся фарбою спалених волосся

Також ви можете прочитати