Без рубрики

Натуральні харчові барвники з натуральних продуктів

21.12.2017

Marmelade

Натуральні харчові барвники з натуральних продуктів

Не секрет, що будь-які харчові барвники шкідливі &# 8212; будь то хімічні або натуральні випускаються нашою промисловістю.

Хімічні барвники говорять самі за себе — це шкідливо.

Натуральні промислові барвники виходять з натуральних овочів і фруктів за допомогою зовсім ненатуральних реакцій і препаратів. А так як натуральний сік можна зберігати, в них додають ще й консерванти.

Саме тому дієтологи в один голос говорять, що барвники &# 8212; це шкідливо.

Але насичені фарби харчових продуктів можуть надати тільки такі барвники. Та й додавати їх треба лише кілька крапель. Багато хто схиляється до того, що у свята трохи можна. Тим більше за святковим столом ми вживаємо і ковбасу, і майонез, які не додають нам здоров’я.

Натуральні ж барвники з натуральних продуктів дають ніжний легкий колір. Їх можна додавати не в усі продукти (наприклад, цукрова мастика «не дружить» з такими барвниками). Але все-таки, для дітей краще вживати саме такі барвники. Та й нам дорослим набагато приємніше їсти продукти саме з такими барвниками, отриманими з натуральних продуктів самостійно на нашій кухні.

пропонуємо Вам таблицю, в якій перераховані натуральні продукти, що дають той чи інший колір.

Для отримання барвника з обраного фрукта або овоча вичавлюється сік і уварюють на повільному вогні до концентрованого стану.

Будьте здорові і Смачного!

(Цитування матеріалу можливо тільки з активним посиланням на статтю)

Поділитися в соц. мережах

2 Коментарів до запису &# 8220; Натуральні харчові барвники з натуральних продуктів&# 8221;

Також для червоного кольору підходять червоний перець, темно-червоні помідори, червонокачанна капуста, кип’ячений гранатовий сік і порошок солодкої паприки. Потужним харчовим барвником є ​​буряк.

Дякую за доповнення.

Залиште коментар

свіжі записи

Подписка по почте

Всі права захищені © 2012 — 2014 Marmelade. Солодке життя

Джерело: Натуральні харчові барвники з натуральних продуктів

Також ви можете прочитати