Навіщо в ліках барвники? Кому важливо якого кольору таблетка?

26.12.2017

Навіщо в ліках барвники? Кому важливо, якого кольору таблетка?

Навіщо в ліках барвники? Кому важливо якого кольору таблетка?

Я вважаю, що зобов’язана вам відповісти тому, що, що вже майже рік, як мені зробили операцію на суглобах і м’язах, а я до цього дня на таблетках — знімаю запальний процес нозі тому, що болить сильно, коли міг спить.

Знаєте, olga-b, за цей рік я неодноразово дякувала виробників таблеток і ліків за те, що не всі ліки бувають гіркими і неприємними на смак — від гірких і противних швидко нудить.

Дякувала їм за форму ліки — не всі приємно і комфортно приймати і ковтати.

За різний колір тому, що в темряві о 2 годині ночі такі знайти простіше, а коли в аптечці ліків зібралося багато, то чи не переплутаєш з іншими потрібний засіб і шукати простіше.

І захисна оболонка — потрібна штука: таблетки не такі гіркі і шкоди на шлунок менше.

До того ж, не всі непокорства " кольорові" від добавок — деякі і від природно-рослинних компонентів в складі ліки.

Навіщо в ліках барвники? Кому важливо якого кольору таблетка?

Це і зроблено для зручності нас, пацієнтів.

щоб "свої" таблетки знали не тільки на смак, але і на вигляд. Адже це не має значення, коли ти тільки один препарат приймаєш, а якщо десяток?

А так відразу ж бачиш свою "веселку".

Крім того хвороби приходять зі старістю, і зір в цей час теж починає підводити — однакові таблетки легко переплутати, особливо коли біль зводить з розуму. Та й прихоплює біль не на яскравому сонці, а частіше темної ночі, і при тьмяному світлі теж легко переплутати, особливо коли в твоїй аптечці півсотні препаратів.

Барвники частіше натуральні, що не шкідливі, а деякі таблетки і солодкої оболонкою покриті — і їсти приємно, що не гірко і шлунок захищають.

Будьте здорові, і дай бог вам не пити і не розглядати таблетки!

Навіщо в ліках барвники? Кому важливо якого кольору таблетка?

Насправді барвники потрібно з кількох причин.

По-перше, це можливості розрізняти препарати. Є люди, які використовують в таблетки дуже рідко і не можуть переплутати одні з іншими, бо інших просто немає. А є ті, яким потрібно в день випивати 5-7 таблеток. Такі люди нерідко використовують органайзери, куди ці ж таблетки кладуть і носять з собою. І як зрозуміти, який препарат від чого. Гаразд, це легко, коли таблетки розрізняються за кольором, розміром і формою. А якщо всі вони білий, середнього розміру і однієї тієї ж форми. Як тоді розрізняти? Адже людина, у якого, наприклад, стався напад, візьме і сплутає один засіб з іншим.

По-друге, багато якраз думають, що таблетки все біленькі. І компоненти все такі ж. Але це не так. Без оболонки, яка найчастіше і має колір, препарат виглядає непрезентабельно — він найчастіше сіро-коричневий, іноді — навіть виглядає неоднорідним. Таке і ковтати не дуже-то і приємно. А ось вам яскрава оболонка, красивий колір. Так і таблетку проковтнути легко і просто.

Навіщо в ліках барвники? Кому важливо якого кольору таблетка?

Лікарські препарати відомі людству давно. І якщо таблетки не одного кольору, значить так треба.

Я дізнаюся таблетки, які приймаю, за кольором. І якщо не збереглося їх назва, так обрізала ножицями, то точно знаю, які ліки п’ю. Зручно.

Ліки не білого кольору зазвичай підсолоджені, і ти їх ковтаєш, не чуючи їх натурального смаку.

Таблетки в капсулах теж дар небес — не так дратують шлунок.

Так що згодна з тими, хто відповів до мене — кольорові ліки створені для нашого з вами зручності.

Хоча, звичайно, краще не знати ніякого зручності, не хворіючи, але не у всіх таке виходить.

Джерело: Навіщо в ліках барвники? Кому важливо, якого кольору таблетка?

Також ви можете прочитати