Без рубрики

Палітра кольорів фарби для волосся Лореаль Кастинг Крем Глос: відгуки

27.09.2015

Палітра кольорів та відтінків фарби L’oreal Casting Creme Gloss

Палітра кольорів фарби для волосся Лореаль Кастинг Крем Глос: відгуки

Фарба Лореаль Кастинг Крем Глос створена з урахуванням самих передових технологій. Ваші волосся будуть приємними на дотик, м’якими з блискучим переливаються кольорами!

Компанія L’Oreal використовує новітні технології при створенні своєї косметики, проводить дослідження в області нанотехнологій, дерматології та фармацевтики. Тому косметика Лореаль Париж — це не тільки традиції, але маса інноваційних досягнень.

Фарба для волосся L’Oreal Professionnel — професійний інструмент, який не тільки змінить колір вашого волосся, але і подбати про них, забезпечить захист, і прокрас сивину без сліду. Колір вийде насичений, стійкий і рівномірний, а кінчики не будуть сіктися.

Палітра Casting Creme Gloss

Палітра кольорів фарби для волосся Лореаль Кастинг Крем Глос: відгуки

Фарба Лореаль Кастинг Крем Глос створена з урахуванням самих передових технологій у фарбуванні. Вона не містить аміак, повністю зафарбовує сиве волосся. Надає природні переливаються відтінки вашим волоссю. Крем-фарба L’oreal Casting Creme Gloss забезпечує стійке фарбування.

Casting Creme Gloss збагачений бджолиним маточним молочком, тому під час фарбування волосся зміцнюються як зсередини, так і зовні.

Так як у фарбі Кастинг Крем Глос немає аміаку, то і неприємного запаху ви не відчуєте. Вас буде оточувати аромат лісових ягід!

У палітрі кольорів L’oreal Casting Creme Gloss представлені світло-русяве, русяве, карамельні, червоні, каштанові, сливові, шоколадні і чорні природні блискучі відтінки.

В результаті ваші волосся будуть приємними на дотик, м’якими з блискучим переливаються кольорами! І відгуки покупців тільки підтверджують це.

Також зверніть увагу на фарбу для волосся Лореаль Преферанс або Лореаль Экселанс .

Не так давно компанія L’oreal представила революційну фарбу для волосся Иноа. Назва її походить від слова «Innovation No Ammonia» — то є інноваційне фарбування без аміаку.

І недарма Loreal Inoa зараз користується такою популярністю. Адже відсутність у ній аміаку допомагає усунути такі неприємні свербіж і печіння шкіри голови після фарбування.

Короткий опис статті: фарба для волосся лореаль Фарба Лореаль Кастинг Крем Глос створена з урахуванням самих передових технологій у фарбуванні. Не містить аміак. В результаті ваші волосся будуть приємними на дотик, м’якими з блискучим переливаються кольорами! фарба для волосся, професійна фарба лореаль, l’oreal professionel, лореаль професіонал, l’oreal Casting Creme Gloss, кольори, палітра, відтінки

Джерело: Палітра кольорів фарби для волосся Лореаль Кастинг Крем Глос: відгуки про Casting Creme Gloss

Палітра кольорів та відтінків фарби Loreal Casting Creme Gloss Фарба Лореаль Кастинг Крем Глос створена з урахуванням самих передових технологій. Ваші волосся будуть приємними на дотик, мякими з блискучим переливаються кольорами!

Також ви можете прочитати