Без рубрики

Патологічна анатомія хвороб плоду і дитини

15.12.2017

Бібліотека Санкт-Петербурзький державний університет

новинки

Патологічна анатомія хвороб плоду і дитини. Том 1 Івановська Т.Є., Гусман Б.С.

Патологічна анатомія хвороб плоду і дитини

В рамках керованої ним наукової програми поєднані ураження коронарних артерій і судин мікроциркуляції міокарда при кардіоміопатії, хронічному легеневому серці, цереброкардіальном синдромі, осередкової ішемії та інфаркті міокарда було захищено більше 40 кандидатських і кілька докторських дисертацій співробітниками кафедри і лікарями-претендентами інших спеціальностей. Показано негативний вплив на стан сурфактантної системи порушень гемодинаміки в легенях, гіпоксії, впливу ряду фізичних і хімічних чинників. Звідси — збереглося на все життя почуття прекрасного, яке вона завжди намагалася розділити з співробітниками і учнями, відвідуючи разом з ними картинні галереї, концерти.

У 1995 році була випущена в світ монографія сурфактантная система легких і замісна сурфактантная терапія (співавт. Доповіді і повідомлення про патології легень і результати застосування замісної сурфактантної терапії звучали на багатьох міжнародних з’їздах, симпозіумах і конференціях — сша (1992, 1994), угорщина (1995 ), австрія (1997, 2000), германію (2000), росія (1996, 1997, 1999, 2000). Він першим почав впроваджувати в патогистологические дослідження гістохімічні методи, в тому числі, шик-реакцію, а також розробив новий спосіб послідовної забарвлення одного і того ж зрізу різними барвниками в спеціально сконструйованій камері.

Московському медінституті, захистив там докторську дисертацію (експериментальний інфаркт міокарда і вплив деяких станів на його розвиток) і повернувся на кафедру патологічної анатомії кримського медінституту, якою завідував майже 20 років (з 1967 по 1987 рр. З кінця 80-х років всі дослідження з легеневого сурфактанту виконувалися в рамках наукової програми функціональна морфологія респіраторного відділу і системи сурфактанту легень у різні вікові періоди при ХНЗЛ, дихальної недостатності різного походження та деяких впливах на організм. За слонам Ірина Костянтинівна, він був справжнім учителем, заражає своїх колег науковим ентузіазмом, прикладом високої відповідальності і чесності у науковій та професійній діяльності. Кубанський медичний інститут і був направлений на роботу в крим, де протягом 2-х років працював завідувачем райздороввідділу в сел.

Медична академія імені з і георгіївського фгаоу у Вперше в криму викладання патологічної анатомії почалося в 1921 році на. З 1954 по 1957 рр. Він проходив докторантуру в 1-м московському медінституті ,. Для лікарів патологічна анатомія хвороб плоду і дитини. Гусман, москва, 1981 2-е видання під ред Повний текст pdf — 220 643 kb Вісник проблем біології медицини 2015 вип. Шення діаметра капілярів до їх Пітом обєму 1 зона перікапілярної. Патологічна анатомія хвороб плоду і дитини (в 2-х томах) т.

Джерело: Патологічна анатомія хвороб плоду і дитини

Також ви можете прочитати