Без рубрики

Підшукую хорошу вилочку

29.12.2017
Підшукую хорошу вилочку

Підшукую хорошу вилочку

— плюшева (не для спорту, а для комфорту в горах)

— регулювання на льоту під карабканье в гору і спуск

— вага значущий, але не на першому місці

— бюджет серйозний, але купувати &# 34; суперспорт&# 34; не хочу.

Виходячи з хотелок, мені сподобалася Revelation RCT3 (www.sram.com/rockshox/products/revelation-rct3) за її малу вагу і наявність 3х позиційного регулятора компресії: і в гірку і під гірку ніби як добре. Взагалі голова обертом пішла коли побільше заглибився в підбір вилки. Їх сотні, якщо враховувати модифікації. Все це систематизувати в голові не вдається. Може у нас є знавці вилочних технологій, які підкажуть плюси і мінуси мого вибору, порадять інші аналогічні вилки?

Спочатку спробую приміряти до Рекон штани від Пайка з віссю 20мм у Дмитра в Сормовском &# 34; Титані&# 34 ;. У понеділок / вівторок буде відомо про результат спроби схрещування. Якщо виявиться що схрестити не вдалося, то буду перепилювати свій бюджет на твою Талас (якщо вона 20мм).

Апдейт: сорі, ступив, розмова ж про вилку, яку продає mobster.

Як з’ясувалося заміна штанів у моїй &# 34; Рекон&# 34; відчутно зменшить хід, гадаю заодно і діапазон його регулювання, переводячи її швидше в розряд жорстоко-кантрійних. Я правильно переварив? Якщо так, то цей варіант мені не подобається.

Якщо виключити заміну штанів у Рекон, то з наявних варіантів залишаються Талас і ревіла. Обидві знову зажадають заміни штанів.

Заміна штанів у Ревель знову ж вбиває хід на 20мм, і докучаючи мені потрібен шток конусний. Загалом не варіант якось, на жаль 🙁

А що з заміною штанів у Талас? Теж одні дебафи і розлади?

Впринципі у мене залишився запасний варіант: взяти Талас з 15мм віссю і купити перехідник для своєї втілити (такий точно є і він вже підійде), але не дуже хочеться знову з перехідником морочитися.

Так що поки йде перевага в сторону придбання Талас. Сподіваюся на подальше обговорення з метою остаточного прояснення картинки.

Я значить неправильно зрозумів. Подумав що до Талас підійдуть штани від Пайка як рідні. Тоді все ясно, штани Пйка до Талас приміряти не будемо, все таки виробники різні, не варто.

Втулка — DT 440 під вісь 20мм.

З’явився такий питання до знавців: а від яких рокшоковскіх вилок, що мають в асортименті 20-міліметрову вісь, без всяких погіршень показників, хоча б теоретично, можна взяти штани для Рекон? На які вилки дивитися, щоб пошукати вилку-донора.

1. Купи нормальну вилку і продай рекон. І результат краще буде, і бабла зекономиш.

2. Продай втулку і купи нормальну. При оголошеному використанні имхо від осі не буде ніяких плюсів крім мінусів.

А чим DT 440 ненормальна? Фрірайднимі, так, не кантрійних і дорога. Але це дуже і дуже хороша топова втулка: проста як валянок, що не вбиває і майже не потребує обслуговування, з трухою замість мастила тисячу проїде. З такою я візьму один підшипник в гори і буду спокійний.

Мінусів у 20мм осі я поки бачу струму 2: трохи важче зняти колесо і ціна. В іншому, плюси підвищеної міцності і жорсткості. Взагалі таку вісь я вибрав тому що був відсутній у продажу варіант 9мм Thru-Bolt, який я хотів, а 5мм ексцентрик не хочу з релігійних міркувань. Примха звичайно, розумію, але мені хочеться так, так що прошу не штовхати.

Джерело: Підшукую хорошу вилочку

Підшукую хорошу вилочку

Також ви можете прочитати