Без рубрики

Попелястий колір волосся з мелірування. Попелясто-русявий колір

12.09.2015

Попелястий колір волосся з мелірування. Попелясто-русявий колір волосся

Попелястий колір волосся з мелірування. Попелясто-русявий колір

Багато хто з нас вважають, що попелясто-русявий колір волосся можна отримати виключно за рахунок фарбування пасом. Але це зовсім не так.

Наш природний пігмент волосся може набувати відтінки попелястого кольору, виключаючи, звичайно, сивину. Меланіни, природні темні пігменти волосся, умовно можна розділити на эумеланины і феомеланины. Причому перші з них мають темний пігмент, а ось феомеланинам властивий рудий відтінок. Як ви вже, напевно, здогадалися, володарки теплих відтінків волосся (пшеничний, каштановий, рудий), в основі структури волосся мають більшою мірою феомеланины. А от люди з холодними відтінками волосся – эумеланины.

Попелястий колір волосся з мелірування. Попелясто-русявий колір

Русявий колір волосся виходить в тому випадку, коли эумеланины слабко виражені і мають невелику концентрацію. У такому разі волосся мають світло-русявий відтінок. А ось попелястий відтінок з’являється на тих ділянках волосся, де меланіни практично відсутні. Це буває дуже часто, адже наші волосся неоднорідні за своєю структурою і кольором. Сьогодні попелясті відтінки волосся дуже модні, а в поєднанні з русявим кольором такий колір волосся виглядає дуже красиво.

Попелястий колір волосся з мелірування. Попелясто-русявий колір

Це й не дивно, адже більшість стилістів відзначають, що натуральний русявий колір волосся знову входить в моду. Якщо ви пішли від природного русявого кольору волосся, швидше повертайтеся до натурального відтінку. А ми тим часом поговоримо про найбільш модних відтінках попелястого кольору волосся, а також про те, як його зберегти.

Відтінки попелясто-русявого кольору волосся

Всього існує кілька відтінків попелясто-русявого кольору, різної інтенсивності. Власне кажучи, якщо у вас природний колір волосся, вам не доведеться довго роздумувати над тим, як зробити його більш яскравим. Але про це ми поговоримо трохи пізніше. А поки наведемо класифікацію відтінків попелясто-русявого кольору волосся для тих, хто планує вперше фарбувати волосся.

Попелястий колір волосся з мелірування. Попелясто-русявий колір

Світло-русяве попелясте волосся

Світло-русявий відтінок попелястого кольору досягається шляхом первісного знебарвлення волосся до нульового відтінки блонд), а вже слідом за цим проводиться тонування волосся. Досягнення бажаного кольору залежить від багатьох факторів – якості фарби, базового відтінку волосся, а також фахівця, який проводить цю процедуру. Світло-русяве попелясте волосся являють собою відтінок блонд з попелястим відливом.

Попелястий колір волосся з мелірування. Попелясто-русявий колір

Середньо-русявий колір волосся

Цей колір волосся найбільш популярний серед жінок. В більшості випадків його створюють шляхом первісного знебарвлення волосся. Однак, якщо у вас пшеничний або будь-який інший світлий колір волосся, досить буде процедури тонування. Середньо русявий колір має насичений холодний відтінок і сріблясті акценти.

Попелястий колір волосся з мелірування. Попелясто-русявий колір

Темно-русявий попелястий колір волосся

Темно-русявий колір волосся з попелястим відливом можна створити на базі будь-якого кольору волосся. В даному випадку перукар сам підбирає фарбувальні засоби для попередньої підготовки волосся. Це темний насичений колір з попелястим відливом, який має характерний сріблястий блиск.

Мелірування на попелясто-русяве волосся

Для тих, хто володіє натуральним попелястим відтінком волосся й хоче його удосконалити багато перукарі рекомендують проводити процедуру щадного фарбування волосся і мелірування. На русявого волосся будь-якого відтінку можна провести вертикальне мелірування пір’ям, створюючи якісь відблиски, наче сонце грає на ваших волоссі. Якщо фарбування агресивними фарбами вас не влаштовує, спробуйте колорування волосся.

Попелястий колір волосся з мелірування. Попелясто-русявий колір

Ця процедура передбачає освітлення волосся тонують, які не містять аміак. Щоправда можливості їх дуже обмежені, і освітлення можливо лише на 1-2 тони. Для світло-русявого волосся можна провести процедуру 3D колорування волосся, яка дозволить створити красивий і об’ємний відтінок волосся. Кому це потрібно? Найчастіше ця процедура користується популярністю серед жінок, волосся яких мають однорідний русявий відтінок і тьмяний блиск.

Попелястий колір волосся з мелірування. Попелясто-русявий колір

Щоб надати волоссю динаміки і яскравості багато фахівців рекомендують використовувати 3D мелірування волосся.

Як зберегти попелястий колір волосся?

Слід пам’ятати, що фарбоване волосся попелясто-русявого кольору дуже швидко втрачають свій відтінок. Найчастіше фарбування відбувається тонують, які швидко вимиваються і легко видаляються з волосся. Для підтримки кольору фахівці рекомендують використовувати тонуючі засоби, наприклад, шампуні і кондиціонери, які дарують природний блиск і тон після кожного миття волосся. Так само ви можете скористатися процедурою ламінування волосся, яка запечатує лусочки волоса і надовго зберігає колір волосся. Слід пам’ятати, що процедуру ламінування волосся слід проводити не раніше ніж за 2 тижні після фарбування волосся.

Попелястий колір волосся з мелірування. Попелясто-русявий колір

Попелясто-русявий колір волосся є одним з найбільш красивих відтінків на сьогоднішній день. Однак стилісти наголошують, щоб зробити образ більш яскравим, попелястий колір слід поєднувати з холодним блондом.

Короткий опис статті: фарба для волосся русявий колір

Джерело: Попелястий колір волосся з мелірування. Попелясто-русявий колір волосся

Попелястий колір волосся з мелірування. Попелясто-русявий колір волосся Багато хто з нас вважають, що попелясто-русявий колір волосся можна отримати виключно за рахунок фарбування пасом. Але це зовсім не так.

Також ви можете прочитати