Професійні процедури l anza салон краси lanza г

02.02.2018

Професійні процедури L&# 8217; ANZA

Професійні процедури LANZA для краси і здоров’я вашого волосся це:

Кератиновое протезування волосся від LANZA

LANZA Ultimate Treatment® &# 8212; це всього 3 кроки до зцілення волосся. Процедура кератинового протезування, що відповідає індивідуальним потребам волосся, може використовуватися перед фарбуванням, хімічною завивкою або випрямленням, а також незалежно для підтримки здоров’я волосся.

Професійні процедури l anza салон краси lanza г

кератин &# 8212; основний білок волосся і шкіри голови. Кератіновие з’єднання утворюють складні і міцні білки, які забезпечують стійкість волоса до хімічних і фізичних дій, розтягування і нагрівання. У процесі життєдіяльності кератин руйнується, і волосся стає ламким, тьмяним, що не пластичними, можна сказати, «хворими». За допомогою ПРОЦЕДУРИ ПРОТЕЗУВАННЯ від Lanza ми можемо повернути цей процеcc назад, «спротезіровать» втрачені частини кератину. Завдяки застосуванню нанотехнологій, лікувальні речовини проникають всередину волоса і надійно відновлюють пошкоджену структуру волосся зсередини.

Лікувальна фарбування волосся від LANZA

LANZA Healing Color ® &# 8212; це єдина фарба для волосся, яка зцілює, ущільнює і захищає завдяки неперевершеному квітковому Flower Shield Complex ®, що зберігає колір фарбованого волосся, і систему кератинового відновлення Keratin Healing System для підтримки волосся в прекрасному стані.

Професійні процедури l anza салон краси lanza г

Фарба для волосся Lanza з лікувальним ефектом &# 8212; фаворит серед професійних марок, використовуваних знаменитостями, фарбування волосся лікувальної фарбою Ланза є щадним, гіпоалергенним, не токсичним і абсолютно безпечним для волосся і нешкідливим для шкіри голови. Фарбування волосся LANZA дозволяє не тільки отримати приголомшливо яскраві і стійкі відтінки, а й дбайливо доглядає, ущільнює, зцілює волосся, а також фіксує фарбувальні пігменти всередині них і запобігає вимивання кольору!

Щадна лікувальна фарба LANZA має 122 неймовірних відтінку, делікатний щадний кремообразний оксид і пропонує повний сервіс по колористиці, плюс захист всього спектра кольору для всіх видів фарбування волосся &# 8212; ПЕРМАНЕНТ, напівперманент І ОЗДОРОВЧИЙ ПРОЗОРЕ безамміачний ТОНУВАННЯ в одному тюбику.

Це стало можливо завдяки ексклюзивним технологіям Lanza:

 • Система кератинового відновлення Keratin Healing System ™ проникає і «замикає» мікроелементи глибоко в структуру волосся, генеруючи вірний тон, яскравий, з діамантовим блиском. Результат: відновлені і захищені в процесі забарвлення волосся.
 • Квітковий захисний комплекс Flower Shield Complex ™ надає повний спектр захисту кольору. Містить компоненти з семи квіток, що перешкоджають втраті кольору: адже якщо рослини не втрачають свій колір, то чому фарба повинна? Результат: колір фарбованого волосся набагато довше (на 107% за висновком незалежних експертів) залишається яскраво вираженим і сяючим &# 8212; навіть якщо це яскраві, наприклад, червоні відтінки.
 • Нанотехнології дозволили зменшити молекули активних компанентов, в тому числі зволожуючих, які глибоко проникають всередину волоса і там надійно утримуються. Зцілення Healing працює з волоссям, що не обтяжуючи його.
 • Посилення блиску Translucent Color Catalyst &# 8212; фарба містить унікальний, абсолютно нешкідливий Каталізатор для посилення блиску при фарбуванні.

122 відтінку для безмежної творчості! Феєрія червоних і рудих відтінків, різноманітний холодний і теплий блонд, приголомшливі натуральні, сяючі мідні, світяться перлинні, глибокі чорні, фіолетові, благородні шоколадні, мерехтливі золотисті, глибокі медово-каштанові, стійкі попелясті і багато інших! Стовідсоткове зафарбовування сивини, в тому числі склоподібної.

Якщо структура волосся пошкоджена досить сильно, то лікувальний фарбування Lanza або оздоровче тонування волосся Ланза виконується одночасно з лікувальною процедурою трехступенчатого кератинового відновлення волосся від LANZA Ultimate Treatment. Ця процедура, фактично «протезування» волосся від L&# 8217; anza, унікальна і на сьогоднішній день не має собі рівних! В результаті процедури «Протезування» волосся насичуються кератином і ущільнюються, що прекрасно готує їх до майбутнього фарбування, тонування або ламінування.

Щадна екзотермічна завивка

LANZA Healing Texture ®

Унікальна завивка може застосовуватися одночасно з кератиновим протезуванням LANZA Ultimate Treatment ® для створення природного завитка і збереження структури волосся.

Екзотермічна завивка «Healing Texture Exothermic Perm» &# 8212; завивка останнього покоління може виконуватися одночасно з унікальним лікуванням волосся від компанії LANZA, тобто для оптимального результату використовується спільно з лікувальною процедурою трехступенчатого кератинового відновлення волосся від LANZA Ultimate Treatment.

Завдяки процедурі кератинового відновлення, після хімічної завивки структура волосся не погіршується, часто стає більш здоровою, ніж до завивки!

Професійні процедури l anza салон краси lanza г

 • Зміцнює слабкі й тендітні волосся.
 • Усуває пористість волосся і додає блиск.
 • Ефективна доставка поживних речовин (гранично маленький розмір молекули активної речовини &# 8212; Nano Science 10).
 • Зберігає колір фарбованого волосся.
 • Практично відсутній запах, волосся залишаються здоровими, шкіра голови менше піддається роздратуванню. Ультра-низьке 0.2% вміст амонію (в більшості представлених на ринку завивок 2-3%).
 • Простота використання для перукаря і клієнта.
 • Забезпечує ідеальний водно-ліпідний баланс.
 • Складається будь-яка комбінація з 3 запропонованих активаторів і поєднується з маскою для глибокого відновлення (крок 2).
 • Інтелектуальна система зупинки впливу при перевищенні рекомендованого часу.
 • Прискорює проникнення інгредієнтів (самонагрівається технологія).
 • Зменшує час впливу.
 • Низький ph 8.1.

Джерело: Професійні процедури L ANZA, Салон краси LANZA г

Також ви можете прочитати