Без рубрики

Рідина для ширяння яку вибрати? Краща рідина для електронних сигарет

20.12.2017

Рідина для ширяння: яку вибрати? Краща рідина для електронних сигарет

Якісна рідина для електронного ширяння і її грамотний підбір забезпечать отримання максимального гастрономічного задоволення від процесу е-куріння. У народі найважливіша складова вейпінга отримала назву «жижа». Наповнювач для електронних сигарет необов’язково шукати в магазинах дорогих брендів: придбати рідину можна за антикризовими цінами і навіть приготувати самостійно. Проте варто відзначити пошуковий досвід більшості е-курців: шляхом проб і помилок пошуки тієї єдиної можуть тривати довгі місяці. Представляємо вашій увазі поради щодо купівлі "рідини", Плюси і мінуси її використання, а також кращі рідини для ширяння.

Рідина для ширяння яку вибрати? Краща рідина для електронних сигарет

Е-рідини: асортимент

Першим питанням, яким здасться початківець власник електронних сигарет, найімовірніше, стане: з чого складається рідина для ширяння? Немає нічого дивного в подібному інтерес, адже саме склад продукту найчастіше прямо пропорційний його шкоді і відображає в собі вплив на організм. Однак у випадку з виробниками «рідини» ми зможемо відстежити закономірність сталості і незмінності складу. В якості основи завжди беруться однакові речовини, головна відмінність яких полягає в якості продукту.

Рідина для ширяння яку вибрати? Краща рідина для електронних сигарет

«Вихідні тексти» для виробництва е-рідин виступають такі речовини:

пропіленгліколь стає базою суміші для ширяння. Його властивості зводяться до поліпшення взаємодії між собою інших речовин, а також збільшення вираженості смакових характеристик пара;

гліцерин відповідає за пароутворення і пом’якшення «ударів по горлу». Складова частка даної речовини в суміші безпосередньо характеризує його м’якість і щедрість пара;

дистильована вода (дистилят) — розчинник. Елемент надає речовині для ширяння властивості рідини. Крім додання плинності дистилят поглинає інші елементи: наприклад, рідина для ширяння з великим вмістом води утворює менше пара, ніж "жижа" з меншою часткою дистиляту;

нікотин. Додавання цієї речовини в суміш дозволяє електронних сигарет стати альтернативою тютюновим. Залежно відсотка нікотину, що міститься в рідині, визначають його фортеця;

ароматизатор, можливо, не головна, але важлива складова, яка відповідає за отримане від куріння насолоду. За допомогою ароматизатора звичайного пару надають фруктові, шоколадні, м’ятні та інші нотки.

Середнє співвідношення пропиленгликоля, гліцерину, ароматизаторів, нікотину, дистиляту становить 55, 35, 10, 10 і 10% відповідно. Безумовно, використовувана пропорція елементів, так само як частка складових речовин, залежить від виробника. Так, деякі бренди воліють доповнювати традиційну рідина для ширяння іншими компонентами.

Рідина для ширяння яку вибрати? Краща рідина для електронних сигарет

Як визначити фортеця е-сигаретної рідини?

Як зазначалося раніше, фортеця суміші зумовлює дозування нікотину в "рідині". Залежно від змісту нікотинового речовини в 1 мл рідини наповнювач для електронних сигарет розділили на наступні загальноприйняті найменування категорій фортеці:

None (жодної) — 0 мг.

Lite (легка) — 3 мг.

Low (з низьким вмістом нікотину) — 6 мг.

Med (медіум) — 12 мг.

High (міцна) — 18 мг.

Very High (дуже міцна) — 24 мг.

На етикетках нерідко зустрічаються дозування в 9, 11 або 16 мг. Насправді незначні відхилення від стандартів фортеці рідини і вмісту в ній нікотину не смертельні.

Рідина для ширяння яку вибрати? Краща рідина для електронних сигарет

Рідина для ширяння: підбираємо фортеця

Загальновідомо, що електронна сигарета — один з методів позбавлення від тютюнової залежності. Отримати максимум задоволення від вдихання парів електронної сигарети можна, підібравши фортеця "рідини" відповідно до придбаних раніше смаковими звичками.

Насамперед поговоримо про «нулевке» або відсутності нікотину в е-рідини. Подібний трюк дозволяє не курівшім раніше відкрити для себе світ вейпінга без шкоди для здоров’я або небезпеки виникнення залежності. До нульової фортеці слід просуватися і досвідченим курцям, поступово знижуючи співвідношення нікотинових міліграмів до загальної маси суміші. Деякі відгуки свідчать про ефективність подібного способу подолання тяги до сигарет.

Якщо ж у ваших планах відсутній пункт «Кинути палити», це не означає, що електронна сигарета — непотрібна розкіш. Навпаки, придбання даного апарату дозволить замінити шкідливий тютюновий дим на нешкідливий пар без особливих психологічних примх організму. Курцям з досвідом рекомендовано підбирати насиченість рідини відповідно до фортецею використовуваних раніше сигарет. Для цього складаємо показники чадного газу, нікотину та смоли і отримуємо число, яке дорівнюватиме оптимальної ваших вподобань фортеці електронної сигарети.

Рідина для ширяння яку вибрати? Краща рідина для електронних сигарет

Яку небезпеку приховують наповнювачі електронних сигарет?

Затвердження про нешкідливість електронних сигарет отримало своє широке поширення, але наскільки воно правдиве і точно? Цілком ймовірно, що загальне навіювання точки зору про те, що електронна сигарета не представляє небезпеки для здоров’я, може бути лише піар-ходом виробників, охочих продати свою продукцію в найкоротші терміни.

Рідина для ширяння, склад якої ми розглядали вище, практично нешкідлива, оскільки, на відміну від тютюнових виробів, під час ширяння не відбувається виділення смол, сажі, окису азоту та інших шкідливих сполук.

Що лежить в основі пропіленгліколь найчастіше використовується в косметичних засобах. Становить небезпеку лише у випадках передозування (6 грам / 1 кг ваги людини). При помірному вживанні виводиться з організму природним шляхом.

Гліцерин, який використовується в медичній і фармакологічній областях, харчової промисловості, і зовсім робить лікувальні властивості. А про ароматизаторах і говорити не варто: якщо їх вживання в їжу не загрожує нашому здоров’ю, то просте вдихання і поготів.

Єдине, що слід враховувати, — індивідуальна непереносимість окремих інгредієнтів рідин.

Підбірка найкращих рідин для ширяння

Краща рідина для електронних сигарет — це зовсім не брендова етикетка або неповторна упаковка. Ідеальна «жижа» — це наповнювач, який повністю задовольняє ваші потреби, що не викликає відрази чи негативних емоцій. "жижа", Незалежно від того, під яким ім’ям вона постає, повинна викликати тільки приємні відчуття, насолода і абсолютне задоволення.

Пропонуємо вам ознайомитися з добіркою товарів, які зможуть боротися за горде звання «Краща рідина для електронних сигарет».

Рідина для ширяння яку вибрати? Краща рідина для електронних сигарет

Торгова марка Liqua — це досвід двох поколінь італійських майстрів. Поєднуючи в собі приємний аромат і густа пара, "ликв" завойовує популярність по всьому світу. Вона здатна задовольнити запити навіть самого вимогливого клієнта. Керівництво компанії величезну увагу приділяє асортименту своєї продукції.

Приставка «еко-» в назві рідини Ecoliquid повністю виправдовує себе. Для виготовлення наповнювача використовуються тільки екологічно чисті, натуральні компоненти, що відповідають вимогам європейського реєстру контролю якості.

Kairos — рідина для ширяння німецької якості. Різноманітність і насиченість смаків, густота парів, відчуття «меду на горло», антикризова ціна — у "Кайроса" маса переваг.

Незважаючи на те що рідина Prometey надійшла в продаж на територію СНД зовсім недавно, європейці і американці по достоїнству оцінили продукт з високоякісної сировини.

Зроби сам: два варіанти самозамеса

Самозамес рідини — один із способів підбору оптимальної для вас за смаковими якостями е-рідини, а головне, рецепти рідин для ширяння не мають гастрономічних обмежень! Створюється незвичайна за процентним співвідношенням суміш кількома шляхами:

Рідина для ширяння яку вибрати? Краща рідина для електронних сигарет

Змішування ароматизаторів. Елементарність цього методу полягає в комбінації ваших ароматичних фаворитів і додаванні їх в основу. Радимо змішувати ароманаполнітелі поступово, а також давати отриманої рідини «відпочити» протягом 2-3 днів.

Регульована фортеця досягається завдяки змішуванню основи нульовий і високої міцності з ароматизаторами. Бажана концентрація вираховується за такою формулою. Спершу обсяг рідини з високою концентрацією нікотину множимо на концентрацію в ній нікотину. Далі обсяг рідини з нульовою концентрацією нікотину множимо на 0. Отримані числа складаємо. Виведене число ділимо на загальний обсяг рідини. Концентрація рідини дорівнює підсумковій цифрі.

Джерело: Рідина для ширяння: яку вибрати? Краща рідина для електронних сигарет

Також ви можете прочитати