Без рубрики

Рудий колір волосся Фото . Все про волосся

19.09.2015

Рудий колір волосся Фото

Вибір темно-рудого кольору волосся може надати пристрасті будь-якої зачіски, стрижки і текстурою волосся. Крім того, що цей колір виглядає зухвало, сміливо і спокусливо він ідеально підійде для жінок з оливковою і смаглявою засмаглою шкірою.

Якщо ви вирішили зробити вражень, то вам потрібно для початку вибрати той відтінок рудого кольору, які буде ідеально поєднуватися з вашим натуральним кольором волосся, доповнювати колір обличчя і підкреслювати колір очей.

Найчастіше рудий колір волосся (фото нижче) використовується для того, щоб додати гламуру сміливим стрижок в стилі панк і емо. Якщо вас не цікавить суцільний колір, то завжди можна вибрати мелірування з використання різних контрастних рудих відтінків.

Фото рудий колір волосся

Рудий колір волосся під колір шкіри

У тому випадку якщо у вас бронзова і злегка смаглява шкіра, то краще зупинити свій вибір на темно-рудому кольорі з золотистими відтінками, щоб нейтралізувати тон шкіри. Багатий каштановий колір червоного дерева буде виглядати втішному з дуже смаглявою шкірою, а ось такі тони як кораловий і яскраво-червоний або червоний відмінно підійдуть для всіх тонів шкіри.

Що стосується вашого натурального кольору, то блондинці краще вибирати полуничний блонд або світло-мідні тони. А от світло-русяве волосся можуть бути пофарбовані в темно-золотистий блонд або мідний колір.

Теплі відтінки рудого відмінно підійдуть для брюнеток зі світлою шкірою, наприклад, насичений рубіновий колір буде відмінним рішенням.

А ось світлошкірим треба вибирати яскраво-червону основу в поєднанні з мелірування рудим кольором. Особливо добре рудий колір виглядає з блакитними очима. Фіолетовий на основі червоного, наприклад, бордовий також буде чудово дивитися з холодними тонами шкіри.

Вибір фарби рудого кольору

Якщо ви хочете використовувати натуральні інгредієнти, то краще всього використовувати хну в поєднанні з іншими природними компонентами, щоб створити потрібний рудий колір на свій вибір. З іншого боку, в тому випадку, якщо ви вибираєте комерційну фарбу, віддавайте перевагу полустойким фарб, так як менш шкідливі для структури ваших натуральних волосся.

Темно-руде тонування буде хорошим вибором для чорних кучерявого волосся, особливо при фарбуванні передніх пасом. Крім того, цей насичений колір підкреслять красу карих і зелених очей.

При спробі знайти ідеальну фарбу для волосся, ви можете виявити, що такі відтінки як мідь і імбир, як правило, мають тенденцію наголошувати яскравість бічних пасм, в той час як, каштан і бурштин виглядають більш тонко і елегантно.

При фарбуванні у рудий колір, вам, можливо, доведеться освітлити колір брів, особливо якщо вони темно-коричневого кольору, щоб не зіпсувати весь ефект.

Ну а в тому випадку, якщо рудий це ваш натуральний колір волосся, то ви можете вибрати шоколадно-коричневий або попелясто-каштановий відтінок. Крім того темно-рудий колір виглядає карколомно з мелірування світлими відтінками.

до Речі, полоскання волосся натуральним червоним журавлинним соком це прекрасний спосіб офарбити кінчики в темно-рудий колір природним чином.

Враховуючи всі ідеї і варіанти рудого кольору волосся, фото яких представлені вище, майте на увазі, що рудий це досить-таки примхлива колір і має тенденцію швидко сходити. Тому якщо ви вибрали цей відтінок, то використовуйте спеціальні шампуні і кондиціонери, які спеціально розроблені для збереження червоного пігменту. Удачі!

Рудий колір волосся Фото . Все про волосся

Короткий опис статті: руда фарба для волосся Ідеї та варіанти рудого кольору волосся. Як вибрати рудий колір для кольору очей і шкіри. Темно-рудий і світлий відтінок рудого кольору. Фото рудий колір волосся фото,темно-рудий колір волосся,світло-рудий колір волосся

Джерело: Рудий колір волосся Фото | Все про волосся

Рудий колір волосся Фото Вибір темно-рудого кольору волосся може надати пристрасті будь-якої зачіски, стрижки і текстурою волосся. Крім того, що цей колір виглядає зухвало, сміливо і спокусливо він ідеально підійде для жінок з оливковою і смаглявою засмаглою шкірою.

Також ви можете прочитати