Без рубрики

Що шкідливо для волосся міфи і реальність

05.10.2015

Процедури шкідливі для волосся

Що шкідливо для волосся міфи і реальність

Красиві і доглянуті волосся, світяться здоров’ям — одне з безперечних переваг сучасної жінки, тим більше, що мало хто може похвалитися таким багатством. Причин, що роблять волосся слабкими і млявими, змушують їх рідшати і сіктися, на жаль, вистачає, але далеко не всі знають, що саме може погіршити стан волосся, і день у день повторюють звичні маніпуляції, навіть не замислюючись про згубний для волосся впливі фена, звичайної водопровідної води (особливо гарячого). Для того щоб звести до мінімуму шкоду і зберегти волосся розкішними, ми вирішили не просто перелічити всі процедури, що завдають шкоди волоссю, але і дати розумні поради про те, як мінімізувати наслідки.

Шкідливий вплив на волосся приладів для укладання волосся
Шкідливо випрямлення волосся?

Однозначну відповідь – так, шкідливо, в тому числі і кератинове. Кератинове випрямлення волосся сьогодні є однією з найпопулярніших, можна сказати, «масових» процедур щодо поліпшення зовнішнього вигляду волосся, в основному, завдяки широкій рекламі цієї дорогої процедури. В основі процедури – насичення волосся кератином, що саме по собі корисно. Однак під час «запечатування» в структурі кератину волосся використовується для завивки, який може пошкодити поверхню волосся. Але сама головна небезпека в тому, що в складі засоби для кератинового випрямлення знаходяться препарати формальдегіду, що, природно, не афішується (це глиоксал або оксальдегид). Ці речовини дуже токсичні для всього організму і можуть стати причиною онкологічних захворювань. Тому наважуючись на таку процедуру, потрібно мати вагомі причини для її проведення. Що стосується випрямлення волосся праскою, то про це ми вже сказали трохи вище.

Шкідливе ламінування волосся?

Незважаючи на те, що ламінування підноситься як процедура щодо поліпшення стану волосся і їх зовнішнього вигляду, більшість перукарів схильне вважати, що ламінування обважнює волосся, позбавляє їх природного дихання, що може призвести навіть до їх випадання. Використовувати ламінування бажано лише перед поїздкою до моря, так як солона вода і сильне сонце принесуть волоссю більшої шкоди, ніж процедура ламінування, яка в даному випадку виправдана.

Шкідливо фарбувати волосся, чи безпечні фарби для волосся?
Тонік шкідливий для волосся також як стійка фарба?

Тонуючі засоби є щадними, так як вони не проникають в структуру волосся, а діють поверхнево. Але це не означає, що вони можуть бути повністю безпечними, адже навіть в них повно хімії та реакція на них суто індивідуальна. Щоб убезпечити себе, перед застосуванням тоніка так само необхідно провести тест. Ні в якому разі не можна фарбувати волосся ні одним з видів фарб при одночасному прийомі лікарських засобів або алкоголю.

Може бути, що хна шкідлива для волосся?

Хна шкідлива лише в тому випадку, якщо є індивідуальна непереносимість цього рослинного барвника. Деяких в оману вводить назву «Біла хна» і вони використовують її для освітлення волосся. Насправді цей препарат нічого спільного з корисною і покращує структуру волосся натуральною хною не має і є повністю хімічним аміачним надає складом.

Шкідлива змивка для волосся?

Нерідко отриманий при фарбуванні колір викликає розчарування і це є приводом для використання змивки. Насправді краще перетерпіти пару тижнів і перефарбувати волосся, ніж піддавати їх такому агресивному впливу. Справа в тому, що професійні змивки буквально вытравляют штучний пігмент із структури волосся, пошкоджуючи їх. Так можна взагалі розлучитися з волоссям, які обломятся біля основи або истончатся. Повна змивка нерідко включає в себе кілька послідовних процедур мало чим відрізняються від знебарвлення і не менш шкідливих. Нешкідливою змиванням можна вважати лише домашню натуральну – вона може проводитися з використання меду, кефіру, квасу або відвару ромашки.

Всі ми чули, що нарощувати волосся шкідливо, так це?
Шкідливий чи лак для волосся?

Існує думка, що для волосся шкідливі лаки в будь ПАР (поверхнево-активні речовини), в тому числі лак і силікон.

Шкідливий силікон для волосся?

Короткий опис статті: стійка фарба для волосся Причин, що роблять волосся слабкими і млявими, змушують їх рідшати і сіктися, на жаль, вистачає, давайте розберемося, що шкідливо для волосся Що шкідливо для волосся – міфи і реальність

Джерело: Що шкідливо для волосся – міфи і реальність

Процедури шкідливі для волосся Красиві і доглянуті волосся, світяться здоровям — одне з безперечних переваг сучасної жінки, тим більше, що мало хто може похвалитися таким багатством. Причин, що роблять волосся слабкими і млявими, змушують їх рідшати і сіктися, на жаль, вистачає, але далеко не всі знають, що саме може погіршити стан волосся, і день у день повторюють звичні маніпуляції, навіть не замислюючись про згубний для волосся впливі фена, звичайної водопровідної води (особливо гарячого).

Також ви можете прочитати