Швидко змивається фарба з волосся чому і що робити?

03.10.2015
Швидко змивається фарба з волосся чому і що робити? змивається фарба

Чому і що робити?

Фарбування волосся — одна з найбільш популярних і доступних процедур в салонах краси, і у домашньому догляді. Однак і в тому, і в іншому випадку нас підстерігає одна проблема: швидко змивається фарба з волосся. Чому так відбувається і що робити, щоб колір волосся не втрачав яскравості до наступного фарбування?

Стандартна стійкість кольору, яку виробники гарантують, варіюється від трьох тижнів до півтора місяців. Найдовше тримаються на волоссі темні кольори. Світлі і в особливості руді відтінки змушують нарікати, як швидко змивається фарба, нерідко вже через 7-10 днів після процедури фарбування. Причин швидкого вимивання фарбувального пігменту волосся може бути багато, а вирішення проблеми буде залежати від причини, що її породила.

З-за високого вмісту перекису водню в активаторі

Всі окислювачі працюють за одним принципом: перекис водню вспушивает лускатий шар волосся, частково знебарвлює натуральний пігмент та замінює його штучним. Чим світліше волосся потрібно отримати, тим вище концентрація перекису в окислителе, а значить, тим більше потенційне пошкодження, яке отримає волосся. Тому блондинки набагато частіше, ніж брюнетки, скаржаться на те, що швидко змивається фарба з волосся.

Що робити?

При повторному фарбуванні волосся в той же або близький відтінок не наносити барвник з активатором по всій довжині волосся, так як цим ви додатково ушкоджуєте їх, і на таких волоссі фарба тримається гірше. Для освіження кольору обробляйте фарбувальним складом тільки відрослі корені, які не були пофарбовані раніше.

Якщо ви фарбуєте волосся в салоні, не полінуйтеся потім простежити, щоб для коренів і для іншої довжини волосся майстер обов’язково використовував різні розведення фарби: в тому, який використовується для раніше пофарбованих волосся, перекису повинно бути набагато менше. Що робити, щоб уникнути непорозумінь і конфліктів? Обговоріть з майстром вашу тактику фарбування заздалегідь.

З-за неправильного підбору фарби

Якщо ви фарбуєте волосся вдома, і притому робите це регулярно за допомогою побутових барвників (тих, що продаються в супермаркетах і коштують дешево), з часом ви неминуче почнете помічати, що фарба змивається з волосся все швидше.

Що робити?

Спробуйте придбати професійну фарбу для волосся в спеціалізованому магазині, де роблять закупівлі перукарі. Попросіть консультанта допомогти підібрати для вас бажаний відтінок і порадити, як правильно вибрати активатор для коренів і для іншої довжини волосся.

З-за зловживання засобами догляду

Не всім відомо, що багато тоніки і маски для волосся, а також олії, які застосовуються в догляді за волоссям (наприклад, реп’яхову, оливкова, рицинова) дуже недружественны по відношенню до красящему пігменту. А шампуні «Два в одному» часто містять кератинові інгредієнти, які витісняють барвники. При такому догляді навіть свіжо пофарбовані волосся досить швидко набувають линялый відтінок.

Відповідь лежить на поверхні: користуватися для миття і подальшого догляду тільки тими засобами, на яких є спеціальна вказівка «Для фарбованого волосся».

ультрафіолету

Берегти від прямого попадання сонячних променів потрібно не тільки натуральні волосся, але і пофарбовані. Багато хто помічав, що на відпочинку волосся досить швидко можуть втратити блиск і стати блідими. Винен в цьому може бути не тільки ультрафіолет, але і солона морська вода.

Що робити?

Прикривати волосся косинкою або капелюхом, намагатися якомога рідше пірнати, застосовувати шампуні та спреї для волосся з фактором захисту від ультрафіолету. Не зашкодять і зволожуючі маски.

Тому що волосся пошкоджені

Помічено, що натуральні волосся, пофарбовані первинно, добре тримають колір. А з волосся, які зазнавали багаторазового фарбування, швидко змивається фарба. Також досить швидко «линяють» волосся, що до цього піддавалися хімічній завивці, обесцвечивались або мелировались. Так відбувається тому, що структура таких волосся стає пористою і вони починають погано утримувати пігмент.

Що робити?

Один з найсучасніших способів закріпити насиченість і яскравість кольору і продовжити життя фарбованого волосся — зробити процедуру ламінування. Здійснити її можна в салоні, але можна і вдома, придбавши спеціальний склад в магазині. Суть ламінування в тому, що кожен волосок покривається найтоншої повітронепроникної білковою оболонкою. Завдяки ламінування фарба на волоссі буде триматися значно довше, а самі волосся стануть виглядати більш доглянутими і густими.

З-за дефіциту пігменту у волоссі

Наш рідний пігмент — «липучка» для пігменту з фарби для волосся. Тому, після вимивання великої кількості рідного пігменту волосся (наприклад, блондування), подальше фарбування на тон-два темніше малоефективно: фарбі «не за що зачепитися», вона може нерівномірно фарбувати волосся і швидко вимиватися.

Препигментацию. Це насичення волосся пігментами близькими до натуральних пігментів волосся, які допоможуть, по-перше, розподілитися фарбі рівномірніше, і по-друге, довше залишатися їй в волоссі.

Короткий опис статті: руда фарба для волосся Що робити, якщо швидко змивається фарба з волосся. Чому фарбоване волосся швидко втрачають колір. Як можна добитися стійкого корашивания волосся. швидко змивається фарба

Джерело: Швидко змивається фарба з волосся – чому і що робити?

Чому і що робити? Фарбування волосся — одна з найбільш популярних і доступних процедур в салонах краси, і у домашньому догляді. Однак і в тому, і в іншому випадку нас підстерігає одна проблема: швидко змивається фарба з волосся.

Швидко змивається фарба з волосся чому і що робити? змивається фарба

Також ви можете прочитати