Скільки коштує змивка для волосся. Як зробити? Ціни

12.09.2015

Скільки коштує змивка для волосся. Як зробити? Ціни

Скільки коштує змивка для волосся. Як зробити? Ціни
Трапляється так, що новий образ, набутий у процесі зміни кольору локонів, перестає влаштовувати свою володарку. Як же бути? Напевно, всі чули, що сучасні салони краси пропонують повсюдно рішення цієї проблеми за певну плату. Скільки коштує зробити змивку волосся у салоні, і яка ціна засоби для домашнього застосування?

Звичайно, важко сперечатися з тим фактом, що кожен повинен займатися своєю справою. Професійний перукар знає величезну кількість нюансів, про які недосвідченим громадянам не відомо. Зрозуміло, це і є головною перевагою при виборі салонної процедури змивання фарби з волосся, вартість її нехай і значна. Зробити процедуру у професіонала, в залежності від класу салону, обійдеться в суму від однієї до чотирьох тисяч рублів. Причому, це дуже приблизна цифра, бо як дізнатися, у скільки вам обійдеться повна процедура, можна тільки після консультації майстра.

Остаточна вартість змивання фарби з волосся у професіонала буде залежати від багатьох факторів: початкового та бажаного кольору, об’єму, довжини та стану пасм. Можливо, перед процедурою знадобиться провести відновлювальний курс, який також позначитися на кінцевій ціні послуги.

Змивка фарби з волосся: ціни

З іншого боку, завжди є спокуса заощадити. Адже упаковка змивання фарби з волосся від пристойного бренду варто лише 250-400 рублів. Логічне запитання: скільки коштує змивка для волосся в домашніх умовах? Однак у даній ситуації вартість упаковки засоби — це не остаточна ціна. Також як і в першому випадку, зіграють роль в остаточній вартості і додаткові фактори.

Скільки коштує змивка для волосся. Як зробити? Ціни
Скільки знадобиться купити упаковок кошти, якщо процедурою будуть піддаватися довгі і густі локони? Як мінімум, потрібно буде придбати 2-3 упаковки. Але не слід купувати все відразу, особливо, якщо ви вперше використовуєте даний конкретний засіб. Завжди можна докупити ще одну коробочку, якщо результат буде спостерігатися, але все ще далекий від бажаного.

Скільки процедур для нейтралізації фарби знадобитися зробити, наприклад, на темні локони? В середньому потрібно 5-6 сеансів. Крім того, кожен раз після зняття засобу з прядок, рекомендується застосовувати спеціальний шампунь для глибокого очищення. Ціна такого шампуню в середньому 300 рублів.

У домашніх умовах можна заощадити і на відновлювальному комплексі, раз вже ми вирішили економити на всьому! Так, величезна кількість народних рецептів допоможуть відновити силу і блиск зачіски практично задарма. А зробити такі маски під силу абсолютно всім. Отже, середня змивки для волосся ціна проведення корекції кольору складе 550 — 700 рублів, що значно дешевше салонної процедури.

Вибір залишається за вами, милі дами!

Короткий опис статті: скільки коштує фарба для волосся

Джерело: Скільки коштує змивка для волосся. Як зробити? Ціни

Скільки коштує змивка для волосся. Як зробити? Ціни Трапляється так, що новий образ, набутий у процесі зміни кольору локонів, перестає влаштовувати свою володарку. Як же бути? Напевно, всі чули, що сучасні салони краси пропонують повсюдно рішення цієї проблеми за певну плату.

Також ви можете прочитати