Без рубрики

Сткіміт реї ву пм вісксеу що якщо

29.12.2017

сткіміт + реї ву пм вісксеу що, якщо. в цьому житті більше нічого ПОДІБНО ТОМУ, ЯК БОГ хепі к / Assassin&# 039; s Creed :: ctrl + alt + del (CAD) :: Смішні комікси (веб-комікси з гумором і їх переклади)

Сткіміт реї ву пм вісксеу що якщо

сткіміт + реї ву пм вісксеу що, якщо. в цьому житті більше нічого ПОДІБНО ТОМУ, ЯК БОГ хепі кожен день кАтггг СОНЦЕ по небосхилу, ЩО, Якщо ься життя — лише ВІЧНО повторюється цикл одних і ТИХ ЖЕ ПОДІЙ? НЕВЖЕ НАШІ нащадки ОЬРЕЧЕНИ ВИКОНУВАТИ одні і ТІ САМІ остогидлої ЗАВДАННЯ ЗНОВУ, ЗНОВУ і ЗНОВУ, МОВ відлуння в порожнечу СТОЛІТЬ? ЧИ БУДУТЬ ВОНИ НАВІКИ укласти в нескінченній КОЛЬЦО, І ЄДИНЕ, ЩО БУДЕ ЗМІНЮВАТИСЯ — це місце їх заточеним? зрозуміють ВОНИ, що ЗНАХОДЯТЬСЯ В ПОЛОНІ? ЗАХОЧУТЬ вони звільнитися? ЛАДНО, ПІШЛИ пошукайте БУДЬ-НЕБУДЬ стіг сенд в який МОЖНА стрибнути / НУ ось ТЕПЕР МЕНІ СУМНО. V «г А55А55 (М, 5 скеео: 0ИШ5 WWW.CAP-COMIC.COM

ctrl + alt + del, CAD, Смішні комікси, веб-комікси з гумором і їх переклади, Assassin&# 039; s Creed

ctrl + alt + del (1045)

Смішні комікси (118250)

Assassin&# 039; s Creed (972)

P.S. Хоча якщо зроблять ассассина про Візантію, то я можливо навіть куплю, якщо там трошки слов’янських дикунів додадуть.

Сткіміт реї ву пм вісксеу що якщо

А як можна зненавидіти серію ігор з першої частини, коли цієї самої "серії" ще не було? Перший АС навпаки став проривом. Завдяки успіху якого і запустилася вся ця серія. Друга закріпила результат. А далі. Мабуть, всі, хто сперечається про АС, так чи інакше сходяться на думці, що чорний прапор був придатним. Але я бачу це лише через його сетінг. Адже всі ми любили корсарів колись давно.

Після другої гри в першу краще навіть не потикатися.

Проблема в тому, що в ГТА і так є чим зайнятися. Хочеш — збирай, хочеш — штовхай хуи. А в першому АС побочек маленька писечка, ланцюжок вбивств за сюжетом — і дивіться титри.

Так що так, серіал і іноді полювання бездумно шпигувати ворогів і лазити по дахах, уявляючи себе довбаним котом. Зробили б гру про кота-ассасина, ціни б їм не було.

І знаючи вічний девіз ЮБИКОМ "хуяк-хуяк-в продакшн" — буде як з сьомими героями: натягнули подекуди нові текстурки — і атата.

Новий отсосін, здається, мій ноут не витягне, спробую, немає — так і хер би з ним, на ютубі "пройду"

Сткіміт реї ву пм вісксеу що якщо

Не знаю, що за ассасін Крід. І дізнаватися не хочу, тому що мені здається, що це тільки зіпсує жарт.

Джерело: Сткіміт реї ву пм вісксеу що, якщо

Також ви можете прочитати