Без рубрики

Темно-рудий колір волосся . HAIR FRESH

20.09.2015

Темно-рудий колір волосся

Попередня стаття Наступна стаття

Сьогодні темно-рудий колір волосся знову входить в моду. Це один з найяскравіших і розкішних відтінків за всю історію моди. Стилісти весь час експериментують з модними кольорами. В результаті, ми з вами можемо спостерігати, як з’являються сотні незвичайних відтінків. І сьогодні ми поговоримо про найбільш яскравих відтінках рудого кольору волосся, який є безумовним трендом цього року.

Темно-рудий колір волосся . HAIR FRESH

Звичайно, для більшості жінок насичений рудий колір волосся дуже відвертий. Може бути, тому його вибирають рідше, ніж темно-рудий. Темні нотки надають кольором аристократизму і жіночності. Насичені темні відтінки виглядають більш глибокими і більш яскравими. Разом з тим, зберігається та природність, яку так люблять жінки. Проблема в тому, що сьогодні є безліч відтінків рудого кольору волосся. І сьогодні ми спробуємо розібратися, які найактуальніші з них!

Темно-рудий колір волосся . HAIR FRESH

Однак для початку давайте з’ясуємо, кому підходить темно-рудий колір волосся?

Рудий колір волосся відмінно підходить жінкам з карими очима, особливо, якщо мова йде про темно-рудих відтінків волосся. Крім цього, ви могли помітити, наскільки добре темно-рудий колір підходить власницям світлої шкіри, блакитних або зелених очей. У цьому випадку стилісти наголошують, що відбувається своєрідна гра контрастів, в результаті чого ми бачимо перед собою яскравий і запам’ятовується образ. Темно-рудий колір стане відмінним рішенням для власниць смаглявої шкіри. А от жінкам з сірими очима і оливковою шкірою слід утриматися від експериментів з рудими відтінками волосся.

Темно-рудий колір волосся . HAIR FRESH

Колір бургунді

Бургунд – сорт вина, а ще модний відтінок волосся в цьому році. Вже довгі роки бургунд знаходиться на вершині популярності, і найчастіше його вибирають дорослі жінки. Сьогодні колір волосся бургунд ще більш насичений, ніж кілька років тому. Що представляє з себе бургунд?

Це унікальний відтінок волосся, який характеризується наявністю рудих, коричневих, червоних і навіть фіолетових ноток. В парі з діамантовим блиском волосся виглядає він просто приголомшливо! В цьому році зверніть увагу на колорування волосся бургунд плюс шоколадна палітра фарб.

Темно-рудий колір волосся . HAIR FRESH

Червоно-рудий

найпопулярніший відтінок волосся нашого часу – червоно-рудий колір волосся. Сьогодні його все частіше вибирають молоді дівчата, прагнучи виглядати яскраво і в теж час запам’ятовується. Зокрема, сучасний червоно-рудий колір волосся припускає наявність темно-рудих ноток і яскравого червоного кольору. Деякі дівчата воліють колорування волосся, яке передбачає багаторівневе поєднання рудого, чорного і червоного кольору волосся. Це відмінний яскравий відтінок, який ідеально буде виглядати в парі зі світлою шкірою і карими очима!

Темно-золотистий рудий

Темно-золотистий колір волосся з рудими нотками – унікальний відтінок, який виглядає дуже спокусливо! Золотистий відлив робить рудий колір волосся більш шикарним і яскравим. Такий відтінок волосся ідеально поєднується з чайним кольором очей. Це світло-карі очі, з насиченим коричневим відтінком. Темно-рудий золотистий колір волосся найчастіше можна зустріти на полицях магазинів з маркуванням «темна карамель», «золотистий каштан», «шоколадно-рудий» та ін

Темно-рудий колір волосся . HAIR FRESH

Мідний відтінок

Мідний колір волосся. напевно, самий популярний за останні 10 років. Це красивий колір волосся, який вибирають жінки різних смаків і віків. Мідний колір волосся це, по-суті темно-рудий колір волосся з бордовим відливом. Такий відтінок виглядає дуже спокусливо і стане відмінним варіантом для жінок з болотним або зеленим кольором очей. Мідний колір волосся нерідко називають темно-руде або темно-червоний. Він відмінно поєднується з блідою або порцеляновой шкірою. Крім цього, пофарбувати волосся в чорний колір досить просто навіть в домашніх умовах.

Темно-рудий колір волосся . HAIR FRESH

Вишневий відтінок

Вишневий відтінок темно-рудого кольору волосся також є дуже популярним в наш час. Тут основний акцент належить червоному відливу. Вишневий колір більш яскравий і виразний, що, в свою чергу, дозволяє створювати гарні образи.

Вишневий відтінок волосся стане відмінним рішенням при поєднанні світлої шкіри і блакитних чи карих очей.

Фіолетовий відтінок

Темно-рудий колір волосся з фіолетовим відливом не така вже й рідкість. Це досить поширений колір волосся, який обирає певний тип жінок. І нехай він не входить в палітру трендових кольорів цього сезону, він все ж таки знаходиться в топі найбільш актуальних відтінків рудого кольору волосся.

Кому підходить темно-рудий колір волосся з фіолетовим відливом?

Темно-рудий колір волосся . HAIR FRESH

Перш за все, слід пам’ятати, що це складний відтінок. Більше всього він підходить власницям світлої шкіри, так як формується чіткий контраст між кольором волосся і шкіри.

Якщо говорити про колір очей, то тут кращим рішенням стануть карі або зелені очі.

Фарба темно-рудий колір волосся

  • Крем-фарба Revlon Professional Revlonissimo NMT, відтінок
  • л’ореаль Париж CASTING CREME GLOSS КРЕМ ГЛОС, ВІДТІНОК ВОЛОССЯ — 645 БУРШТИН
  • Крем-фарба Revlon Professional Revlonissimo NMT, відтінок 7-44 інтенсивний мідний блонд
  • л’ореаль Париж ПРЕФЕРАНС ФЕРИЯ, ВІДТІНОК ВОЛОССЯ — 74 МАНГО ІНТЕНСИВНИЙ МІДНИЙ
  • Крем-фарба Revlon Professional Revlonissimo, відтінок 3-20 темно-коричневий бургундія
  • л’ореаль Париж ПРЕФЕРАНС ФЕРИЯ, ВІДТІНОК ВОЛОССЯ — P50 СПРАВЖНІЙ БУРШТИН ІНТЕНСИВНИЙ ТЕМНО-РУДИЙ БУРШТИНОВИЙ
  • л’ореаль Париж SUBLIME MOUSSE, ВІДТІНОК ВОЛОССЯ — 660 ВИШНЕВИЙ СОРБЕТ
  • Крем-фарба Revlon Professional Revlonissimo NMT, відтінок 7-45 мідний блонд махагон

Темно-рудий колір волосся . HAIR FRESH
Темно-рудий колір волосся, колорування

Сьогодні стилісти все частіше експериментують з модними відтінками волосся. Зокрема, найбільш популярною стає методика фарбування волосся, колорування. Стилісти пропонують об’ємне фарбування волосся, яке виглядає дуже природно. Разом з тим, таке фарбування дозволяє поєднувати відразу кілька відтінків волосся. Так, наприклад, якщо говорити про темно-рудому кольорі волосся, то тут найбільш популярне поєднання: шоколадний, золотистий і червоно-рудий колір волосся!

Темно-рудий колір волосся . HAIR FRESH

Модних вам рішень і гарного настрою!

Джерело статті: Hair-Fresh

Короткий опис статті: руда фарба для волосся Сьогодні темно-рудий колір волосся знову входить в моду. Це один з найяскравіших і розкішних відтінків за всю історію моди. Стилісти весь час експериментують з Темно-рудий колір волосся

Джерело: Темно-рудий колір волосся | HAIR FRESH

Темно-рудий колір волосся Попередня стаття Наступна стаття Сьогодні темно-рудий колір волосся знову входить в моду. Це один з найяскравіших і розкішних відтінків за всю історію моди. Стилісти весь час експериментують з модними кольорами.

Також ви можете прочитати