Тонік для волосся . Кольори, фото, застосування, палітра

21.09.2015

Тонік для волосся

Багато відомі бренди, які спеціалізуються по догляду за волоссям, виробляють тоніки для волосся і прочитайте відтінкові кошти. Колірна гамма таких коштів досить велика, але при виборі «свого» кольору треба бути особливо уважним. Велику роль в цьому питанні відіграє кольоротип жінки.

Тонік для волосся . Кольори, фото, застосування, палітра

Облік кольоротипу допоможе у створенні красивого, стильного і яскравого образу для будь-якої дівчини. Адже є велика кількість відтінків, починаючи від шоколадних, і закінчуючи синіми і червоними.

Русявий колір із золотистим відтінком відмінно підійде для тих, хто ставитися до кольоротипу «весна». «Літа» підійде світлий блонд, «зими» темні і досить насичені кольори. «Осінь» любить темно-русявий і рудий колір. Ну а тим, хто не боїться експериментувати, можуть спробувати рожевий, синій або червоний колір. Більшість дівчат і жінок віддають перевагу саме цьому засобу, тому що воно, на відміну від фарби, досить швидко змивається .

По-друге, тонік не здатний змінити саму пігментацію волоса. Відповідно, він не псує зачіску. А після його застосування не потрібні ніякі відновлюючі засоби. Просто. Швидко та не дорого. Так як же їм користуватися, щоб створити красивий і ефектний образ. Для використання тоніка знадобиться трохи часу і деякі приналежності. Не обійтися без гребінця з рідкими зубцями, шампунь, рукавички, скляна тарілочка для тоніка, рушник, щіточка для волосся і сам тонік.

Тонік для волосся . Кольори, фото, застосування, палітра
Перед початком фарбування треба зробити мазок на «пробної» пасма. У разі, якщо відтінок вийшов підходящий, можна сміливо приступати до повною процедурою. Сам же тонік не повинен відрізнятися від «рідного» кольору волосся більше, ніж на пару відтінків. В іншому випадку новий колір просто буде непомітний на шевелюрі. Для того, щоб приступити до процесу, необхідно розвести тонік в скляному посуді. На кожній упаковці зазвичай пишеться, як це правильно зробити. Відразу ж необхідно одягнути рукавички на руки, щоб уникнути «кольорових» пальчиків і довгого відтискання долоньок. Наносити контурний тонік треба на вологі волосся. Допоможе в цьому звичайна кисть для фарбування. Починати фарбувати волосся необхідно від коренів і просуватися вниз по всій довжині, як при звичайному фарбуванні. Для початку треба пофарбувати одну сторону голови, потім другу. Після повного нанесення консистенції на волосся їх треба прочесати гребінцем. Після треба влаштувати легкий масаж і масажувати голову до появи піни на волоссі. Потім слід півгодини відпочинку і очікування. За цей час волосся «візьмуть» необхідний пігмент.

Тонік для волосся . Кольори, фото, застосування, палітра
Через півгодини волосся необхідно промити великою кількістю води. Якщо вимити їх недостатньо добре, то є ризик «оновити» одяг і постільну. Тонік легко перейде з волосся на речі. Після ось таких нескладних процедур можна сміливо створювати бажаний образ і укладати волосся за своїм бажанням. Звичайно, не можна приступати до такої процедури, не ознайомившись з відгуками тих, хто вже користувався тоніком. Багато підтверджують позитивний ефект від використання такого засобів кошти. Колір волосся стає більш насиченим. Самі волосся виглядають набагато жвавіше і яскраво. Та й немає такого явища, як сухість. Після використання звичайної фарби волосся стають сухими і ламкими, втрачають свій блиск. З тоніком такого не станеться.

В загальному можна відзначити, що використання тоніка для волосся – це відмінний спосіб приміряти новий образ без шкоди для гаманця, свого часу і здоров’я волосся. Після того, як обраний колір змиється можна експериментувати з новими відтінками без побоювання зашкодити вашому волоссю.

Колірна палітра

Тонік для волосся . Кольори, фото, застосування, палітра

Тонік для волосся . Кольори, фото, застосування, палітра

Короткий опис статті: тонік для волосся Тонік для світлих, русявих і темних волосся, як змити тонік, а так само відгуки та результати — волосся після тоніка, фарбування волосся тоникой, відтінковий бальзам тонік тонік для волосся,фарбування волосся тоніком

Джерело: Тонік для волосся | Кольору, фото, застосування, палітра

Тонік для волосся Багато відомі бренди, які спеціалізуються по догляду за волоссям, виробляють тоніки для волосся і прочитайте відтінкові кошти. Колірна гамма таких коштів досить велика, але при виборі «свого» кольору треба бути особливо уважним.

Також ви можете прочитати