Без рубрики

Висновок виконання фарбування волосся барвниками четвертої групи

12.01.2018
Висновок виконання фарбування волосся барвниками четвертої групи

ВИСНОВОК

Фарбування волосся, особливо якщо цим займається професіонал, є одним з найважливіших розділів перукарського мистецтва.

Використання сучасних барвників в поєднанні з передовими технологіями провідних студій і майстер-класів здатне дати часто приголомшливі результати, перетворюючи і народжуючи нову індивідуальність. І такий результат, звичайно ж, — те, до чого прагне кожен майстер, як досвідчений, так і початківець.

І можна з упевненістю сказати, що найкраще рішення на сьогоднішній день — саме візит до майстра, адже тільки майстер здатний врахувати всі на перший погляд несуттєві дрібниці, що впливають на кінцевий результат цієї процедури, який буде впливати на Ваш настрій протягом досить довгого часу: колір волосся повинен гармоніювати з фактурою волосся, характером стрижки, зачіски, і навпаки, вибір стрижки залежить від кольору волосся і майбутньої зачіски. Найчастіше при виборі кольору важливу роль відіграє навіть спосіб життя: робота в офісі диктує більш стримані тони; баклажановий (темно-ліловий) відтінок не годиться для тих, хто працює при тьмяному освітленні; любителям плавання в басейні світле забарвлення не підійде, так як під впливом домішок у воді волосся можуть придбати зеленуватий відтінок …

І все це — тільки незначна частина хитрощів, що враховуються майстрами в такому складному, відповідальному і, безсумнівно, творчому процесі, як фарбування волосся.

Модне і креативне фарбування — це не тільки актуальні кольору. В першу чергу, це професіоналізм майстра, що дає можливість представити Ваші принади в найбільш виграшному світлі. Це використання найсучасніших технологій і методик, застосування передових барвників і стійких пігментів. Зведення фарбування в ранг мистецтва і відрізняє якісне фарбування волосся в салоні від непрофесійних дій.

Змінити колір волосся можна двома способами — фарбуванням волосся фарбою, тобто хімічним пігментним складом, і фарбування хною — природним барвником. Відрізняють ці два методи час впливу — хну необхідно тримати на волоссі до чотирьох годин, і склад — в професійні фарбувальні склади входить аміак, хна ж — повністю природний матеріал. Професійна фарба підходить для фарбування як темних, так і світлих волосся, і навіть для фарбування сивого волосся з високим відсотковим співвідношенням сивини. А ось хна ідеально лягає на волосся середніх відтінків і практично не дає ефекту фарбування на чорному волоссі.

Натуральне фарбування волосся або тоніваніе — це вельми щадний метод додання локонам природного і рівного відтінку.

Висококваліфікований майстер повинен знати всі види барвників, технологію їх застосування, повинен розуміти суть хімічних процесів, що відбуваються під час такої процедури, і тоді хороший результат буде гарантований.

Сподіваюся, дана дипломна робота відкриє перукаря-професіонала нові можливості, а класифікація та способи використання барвників 4 гр. дозволять краще розібратися в перукарському мистецтві і продукції для волосся.

Джерело: ВИСНОВОК — Виконання фарбування волосся барвниками — четвертої групи

Також ви можете прочитати