Без рубрики

Як пофарбувати волосся в синій колір . Фарби. Ваші волосся

27.09.2015

Як пофарбувати волосся у синій колір

Як пофарбувати волосся в синій колір . Фарби. Ваші волосся

Якщо вас зацікавило питання, як пофарбувати волосся у синій колір, значить ви людина неординарний, творчий і не боїться експериментів. Волосся, пофарбовані у відтінки синього, допоможуть виділитися з натовпу і однозначно звернуть на себе увагу.

А кілька корисних порад допоможуть правильно пофарбувати волосся і уникнути плачевних помилок.

Синя фарба для волосся

Перш ніж фарбувати волосся в синій колір, потрібно визначитися з відтінком. Наприклад, синяво-чорне волосся будуть відливати синявою тільки при певному освітленні, що виглядає не настільки екстравагантно, як чиста блакить. Яскравий, насичений колір індиго буде виглядати дуже колоритно і неодмінно буде привертати увагу до вашої зачісці — відповідно, вона завжди повинна виглядати бездоганно, навіть якщо це «художній безлад». Світло-блакитні, ніжно-бірюзові відтінки додадуть образу беззахисність і жіночність, пом’якшать різкі риси обличчя. Але такий відтінок не радиться використовувати жінкам за 30, а також дівчатам з надмірно блідою шкірою.

Стійких фарб, які забезпечують фарбування волосся в синій колір, практично немає. Професійний колорист може підібрати кілька відтінків, з’єднавши які вийде синій колір, але він не буде яскраво вираженим. Кольори, максимально близькі до синього, є в професійних панелях, наприклад у фарби від Велла — Koleston perfect, відтінок 0/88 синій інтенсивний або у цього ж виробника в палітрі Color Touch, відтінки 2/8 Синьо-чорний і 0/88 Магічний сапфір.

Серед перманентних фарб окремо можна виділити два продукту, створених спеціально тільки для натуральних яскравих відтінків — відтінкову фарбу з ефектом ламінування — Антоціанин (Anthocyanin Second Edition Sarangsae), відтінки B02, B03, B04, B05 і фарбу для волосся Crazy Color Extreme, відтінки 44/синьо-блакитний, 59/небесно-блакитний.

Частіше для досягнення синього кольору волосся використовуються відтінкові шампуні і бальзами. Кошти з відтінками синього кольору випускаються фірмами «Роколор», «Stargazer», «SanoTint», «Тоніка ». Однозначний плюс таких фарб в тому, що вони не проникають глибоко в структуру волосся і з часом змиваються. Втім, фахівці відзначають, що навіть використовуючи нестійкі відтінкові бальзами, потрібно подбати про зміцнення волосся живильними засобами. Мінус нестійкого фарбування в тому, що потрапляння під дощ, купання в річці або басейні може призвести до того, що мокре волосся забруднять одяг і рушник в синій колір.

Як пофарбувати волосся в синій колір . Фарби. Ваші волосся

Як пофарбувати в синій колір темне волосся?

Для того, щоб синій колір виглядав яскравим і не відливав зеленню, перед фарбуванням будь-які волосся бажано знебарвити. Особливо це стосується темних волосся, на яких відтінкові шампуні і бальзами просто не візьмуться без попереднього освітлення. Знебарвити волосся можна як самостійно, використовуючи спеціальний крем або рідина, так і звернувшись до професіоналів (другий варіант однозначно краще). Потрібно пам’ятати, що до того, «як пофарбувати волосся у синій колір» після знебарвлення, їх обов’язково потрібно повністю висушити, інакше фарба не візьметься.

Як пофарбувати волосся у синій колір на один вечір?

Якщо ж ви не готові до радикального фарбування волосся, але хочете трохи поекспериментувати з кольором або незвичайний колір волосся необхідний лише на один вечір для вечірки, можна скористатися простими, швидко смывающимися засобами. Серед таких варто назвати кольоровий спрей для волосся, який дає дуже яскравий, соковитий колір («Color Xtreme Hair Art» чи «Kyolan Color Spray»), або ж звичайні пастельні крейди — для цього використовують тільки суху пастель, не масляне.

Як пофарбувати волосся в синій колір . Фарби. Ваші волосся

Сині волосся — це надзвичайно стильно і модно! Тільки пам’ятайте, що такий незвичайний колір волосся вимагає відповідних аксесуарів і акуратного підбору одягу.

Короткий опис статті: фарба для волосся синій колір

Джерело: Як пофарбувати волосся у синій колір | Барви| для волосся

Як пофарбувати волосся у синій колір Якщо вас зацікавило питання, як пофарбувати волосся у синій колір, значить ви людина неординарний, творчий і не боїться експериментів. Волосся, пофарбовані у відтінки синього, допоможуть виділитися з натовпу і однозначно звернуть на себе увагу.

Також ви можете прочитати