Як правильно вибрати фарбу для волосся . Beautyaround.ru

25.09.2015
Як правильно вибрати фарбу для волосся . Beautyaround.ru правильно вибрати

Як правильно вибрати фарбу для волосся

Головна » Краса » Догляд за волоссям » Як правильно вибрати фарбу для волосся

Жінки знають, що завершити або підкреслити образ допоможе ідеально підібрана зачіска і колір волосся. Тому їх так і хвилює, як правильно підібрати фарбу для волосся, яка дозволить кардинально змінити зовнішність і зробити це дуже швидко і просто. Але є ризик: можна купити тюбик сподобалася фарби, скористатися нею, а вона зовсім не виправдовує покладених на неї надій, дасть некрасивий відтінок, спалить волосся і зіпсує настрій надовго.

Правила вибору

Професіонали радять вибирати фарбу для волосся правильно. Виходити слід з таких факторів: колір шкіри і очей, форми обличчя, відтінку вен, проступающих на шкірі.

Існують певні правила:

  • відтінок фарби повинен бути контрастним або доповнює. Останній потрібно подирать такий, щоб він відповідав вашому кольоротипу, не кидався в очі і був частиною єдиного цілого. Що стосується контрастного відтінку, то його підібрати складніше, тут головне — не переступити міру і не перестаратися, щоб у підсумку не стати схожою на наречену вампіра»;
  • відтінок фарби повинен підходити під колір очей і шкіри. Якщо у вас бліда, погано піддається засмаги шкіра, світлі очі, то фарба повинна бути не дуже темною, природного тону. Дівчатам з карими і темно-синіми очима краще пофарбувати волосся в чорний колір;
  • природність не виходить з моди ніколи. Відомі стилісти вважають ідеальним кольором фарбованого волосся той, який відрізняється від даного природою всього на кілька тонів. Якщо ви хочете зробити яскравіше свій натуральний колір, то можна зробити мелірування або блондування;
  • любителькам експериментів слід йти на ризик обережніше. Перш, ніж зважиться змінити колір волосся на контрастний, варто спочатку спробувати відтіночний шампунь або мус. Тоді, у випадку результату, який вам не сподобається, цей колір можна швидко і легко змити. Якщо ж все вийде чудово, тоді вже можна використовувати фарбу, яка буде стійко триматися на волоссі.

Підбір по відтінку шкіри

При розгляді теми: «Як правильно вибрати фарбу для волосся», не можна упустити питання про роль відтінку шкіри в цьому. Для цього слід визначити, теплий або холодний відтінок у вас. Це можна зробити за допомогою декількох простих тестів:

  • подивіться на тильну сторону зап’ястя: теплий тон має зеленуватий відтінок шкіри або персиковий, холодний — блакитний або рожевий;
  • дівчина з теплим тоном шкіри носить золоті прикраси, а з холодним — з білого металу, срібні.

Власниць холодного тону шкіри теплі відтінки фарби нагородять землистим кольором обличчя, це можуть бути червоні, золотисті, мідні фарби. Зате для «теплих» жінок ці кольори будуть ідеальними, але зовсім не підходять чорні і попелясті.

Колір очей і фарба

Фарбу для волосся як правильно вибрати – питання не просте. Багато залежить ще й від кольору очей. Якщо все зробити правильно, то новий колір волосся підкреслить їх красу, яскравість, оживить, зробить іскристими. Неправильний вибір, навпаки, погасить очі, вони стануть втомленими і зовсім невиразними.

Власницям світло-карих або зелених очей варто пофарбувати волосся в насичені коричневі відтінки, наприклад, чорне дерево, шоколад або каштан. Також їм підійдуть пшеничні, русяве і золотисті відтінки. Під холодні сірі, світло-зелені або блакитні або очі краще підбирати платиновий блонд або попелястий відтінок.

В даний час палітри всіх професійних фарб розділені за типом зовнішності, тому особливої праці підбір фарби за кольоротипом не доставить.

Різновиди фарб

Існує три групи фарб:

  • фізичні барвники, швидко змиваються, так як не містять аміак;
  • хімічні — змінюють колір волосся, впливаючи на його структуру;
  • натуральні — басма, хна, ромашка, кора дуба і так далі.

Короткий опис статті: відтінки фарби для волосся Жінки знають, що завершити або підкреслити образ допоможе ідеально підібрана

Джерело: Як правильно вибрати фарбу для волосся | Beautyaround.ru

Як правильно вибрати фарбу для волосся Головна » Краса » Догляд за волоссям » Як правильно вибрати фарбу для волосся Жінки знають, що завершити або підкреслити образ допоможе ідеально підібрана зачіска і колір волосся.

Як правильно вибрати фарбу для волосся . Beautyaround.ru правильно вибрати

Також ви можете прочитати