Без рубрики

Як прибрати жовтизну волосся . Зачіски

05.10.2015

Блондинка без жовтизни — світла мрія жовтої блондинки

Як прибрати жовтизну волосся . Зачіски
Забарвлюючи волосся, відтінок «блонд» жінка чекає появи приємних медових фарб на волоссі, теплого сяйва і сліпучого блиску. І як же буває розчарування, коли замість блондинки вона бачить у дзеркалі такого курчати. Як позбутися від неприємного ефекту і підкорити всіх красою свого волосся? Про це читайте далі.

Жовтизна волосся

Спершу давайте розберемося, чому взагалі фарбоване волосся жовтіє. Найчастіше з цією проблемою стикаються брюнетки, які зважилися на кардинальну зміну іміджу. Природний пігмент не хоче покидати своїх меж, відтіняючи світлий тон косметичного засобу яскравою жовтою або рудої ноткою. В результаті зачіска набуває колір запаленого вуличного ліхтаря.

Нерідко локони «жовтіють» при неправильному використанні фарби. Забарвлюючи волосся в домашніх умовах, жінки просто перетримують суміш на голові, спалюючи власні волосся.

Третьою причиною жовтизни є… кисень. Через деякий час після фарбування крізь кутикулу просочується повітря, відбувається реакція окислення, і світла тонування вимивається зі знебарвленням волосся. Залишається жовтий пігмент, і виходить ефект брудних волосся.

Як прибрати жовтизну волосся

На щастя, позбавитися від неприємної жовтизни можна. Для цього існує маса способів. Найефективніший метод — процедура догляду за волоссям до фарбування. Ще до того, як локонів торкнеться пензлик з фарбою, необхідно визначити їх стан, і, якщо вони пошкоджені, пройти курс лікування. Якщо ви недавно зробили хімічну завивку, дайте голові відпочити. Часте вплив хімікатів теж призводить до жовтизни.

При фарбуванні дотримуйтеся правил, викладених в інструкції. Чітке слідування приписам позбавить від появи небажаного ефекту.

Короткий опис статті: щадна фарба для волосся Красиві брови – красива жінка. BROVI.net – енциклопедія ідеальної форми брів. Про бровах: корекція брів, татуаж брів, пірсинг брови, брови фото брови, гарні брови, форма брів, форма обличчя, brovi

Джерело: Як прибрати жовтизну волосся | Зачіски

Блондинка без жовтизни — світла мрія жовтої блондинки Забарвлюючи волосся, відтінок «блонд» жінка чекає появи приємних медових фарб на волоссі, теплого сяйва і сліпучого блиску. І як же буває розчарування, коли замість блондинки вона бачить у дзеркалі такого курчати.

Також ви можете прочитати