Без рубрики

Як вибрати фен-щітку. Фен-стайлер для волосся

21.09.2015

Як вибрати фен-щітку (стайлер) або фен-гребінець для волосся

Як вибрати фен-щітку. Фен-стайлер для волосся
Ми вже розповідали про фенах-концентраторах і дифузорах і про їх незаперечні переваги. Але при укладанні волосся такими фенами доводиться тримати в одній руці гребінець, а в іншій сам прилад. У цій статті буде розповідь про те, як вибрати фен-щітку – пристрій, що з’єднало в собі обидві складові.

Незалежно від того, для індивідуального або професійного користування ви вибираєте прилад, необхідне знання його основних характеристик. З чого ж почати вибір хорошого фена?

Вибираємо фен-щітку (стайлер) для волосся

Для початку розберемося, що таке стайлер для волосся. На відміну від звичайного фена, основною функцією якого є сушка волосся, стайлер оснащений набором всіляких додаткових насадок для випрямлення і завивки волосся. Такі прилади ще називають мультистайлерами – можна зробити закінчену зачіску, не звертаючись до допомоги професійних перукарів. Вони замінюють фен, щітку, плойку, щипці для завивки, пластини для випрямлення волосся і т.д. Крім того, ці прилади можуть працювати на батарейках або газових балончиках, що дуже зручно в дорозі, коли немає можливості користуватися електрикою. В цілому, фени-щітки з набором насадок – це і є мультістайлери. Тому принципи їх вибору однакові.

Як вибрати фен-щітку. Фен-стайлер для волосся

Мультистайлер Rowenta

Зовнішній вигляд і зручність використання

Починаємо вибір фени-щітки (стайлера) з візуального огляду. Візьмемо фен у руки і трохи потримаємо його, щоб визначитися з тим, чи не важко буде руці під час роботи. Подивимося, чи зручно розташовані кнопки перемикання режимів, як знімаються і вставляються насадки. Зіставимо довжину шнура з умовами у використовуваному приміщенні. Прикинемо, чи можна помістити фен у сумці, щоб при необхідності мати його під рукою. І, нарешті, дизайн повинен радувати око.

Якщо за всім цим параметрам фен влаштовує, то переходимо до знайомства з його технічними можливостями.

Технічні характеристики

Ключовим параметром є потужність приладу, адже від неї залежить температура нагріву і сила повітряного потоку. Гаряче повітря висушить волосся, теплий допоможе укласти, а холодний закріпить результат. Але тим, хто часто користується феном-щіткою, краще не купувати фен з великою потужністю. Оптимальною вважається температура близько 60 градусів. Час нагріву (в ідеалі) не повинно перевищувати двох хвилин.

Для закріплення результату укладання фен повинен мати різні режими обдуву. Особливо звертаємо увагу на наявність режимів холодного обдуву, інфрачервоних нагрівачів, викиду пари і іонізації. Пара зволожує повітря, інфрачервоні нагрівачі не дають пересушити волосся, а іонізація знімає статичне напруження з поверхні волосся.

Оцінка функціональності, виходить з кількості насадок, допоможе визначити яку фен-щітку вибрати, щоб вона влаштовувала вас повністю. До стандартних моделей додається 2 насадки. Деякі виробники пропонують по 3-4 насадки. В окремих випадках їх число доходить до 6.

Як вибрати фен-щітку. Фен-стайлер для волосся

Фен-щітка для волосся з набором насадок

Зупинимося тепер на те, для чого потрібна та або інша насадка:

 • універсальна кругла щітка з пластмасовими зубами допоможе створити локони;
 • насадка-гребінець швидко висушить волосся і додасть обсяг вашій зачісці;
 • округла щітка, оснащена натуральною щетиною, наділяє блиском волосся під час сушіння;
 • щітки з прихованими зубчиками дозволяють створити ідеальні локони;
 • насадка у вигляді половинки округлої щітки розплутує волосся, навіть завиті хімічним шляхом;
 • універсальні щипці призначені для завивки волосся;
 • невеликі в діаметрі щипці завьют дуже дрібні локони;
 • деякі фени-щітки забезпечені дифузорами зі спеціальними «пальчиками», призначеними для додання волоссю бажаного обсягу.

Як вибрати фен-щітку. Фен-стайлер для волосся

Фен-щітка BaByliss АС120Е

Фен-щітка обертається – як вибрати і правильно користуватися

Для того щоб покупка принесла вам задоволення недостатньо знати, як вибрати фен-гребінець, треба ще вміти правильно нею користуватися. Як і перед використанням будь-якого фена на підсушені волосся треба нанести мус або будь-який засіб для укладання. Процес починається з верхніх прядок, які піднімаємо пальцями або гребінцем.

Багато шуму наробили щітки з автоматичним обертанням насадок, хоча їх одиниці. Обертові круглі щітки піднімають, кучері і розчісують пасма – ваше завдання тільки правильно тримати фен. А в цьому і полягає головна трудність.

Як вибрати фен-щітку. Фен-стайлер для волосся

Обертається фен-щітка BaByliss AS130E

Існують дві речі, які нелегко відразу освоїти:

 1. На перших порах важко скоординувати напрямок обертання насадок. Тому краще включати обертання поряд з волоссям, щоб переконатися в правильності обраного напрямку. Не треба відразу використовувати високу швидкість обертання. Уважність і обережність – ось що допоможе набути необхідний навик.
 2. Так як доводиться довго тримати фен над головою, а моделі досить важкі, і затискають пальцем кнопку обертання, то і цей момент викликає труднощі. Але у разі неправильного обертання, ви можете відпустити кнопку, і воно миттєво припиниться.

Виходячи з практичного досвіду, можна порекомендувати:

 • Не захоплювати занадто великі пасма.
 • Вибирати швидкість в залежності від типу волосся. Для більш густого волосся включати другу, так як на першій швидкості фену важко розчесати пасма.
 • Так як ці фени погано справляються зі створенням об’єму біля коріння волосся, то перед укладанням краще підсушити їх насадкою-концентратором.
 • Обов’язково зберігати моделі з натуральною щетиною у пластикових контейнерах, так як щетина пушится і заламується.
 • Щоб замість завивки не отримати зворотний ефект випрямлення, треба зупинити обертання після накрутки волосся на щітку і прогріти пасмо кілька секунд.

Особливості різних моделей з обертовими насадками

У моделей фірм Rowenta, Philips, Lamark обертаються відразу дві круглі насадки, і є регулятор швидкості обертання. Але найбагатшу і продуману комплектацію надає фірма BaByliss. Самий довгий дріт мають моделі фірми Rowenta, він має довжину 220 см, в той час як решта – 180 див. У BaByliss і Skarlet є зйомні решітки для повітрозабірника. А так як в інших їх немає, то забивающаяся бруд зупиняє мотори фенів.

Як вибрати фен-щітку. Фен-стайлер для волосся

Фен-щітка Rowenta CF9320 з обертовими насадками

Тепер, коли ви знаєте, як вибрати фен-щітку або фен-стайлер для волосся та правила їх використання, це забезпечить вам здорові і блискучі волосся, красиву зачіску і, неодмінно, захоплені погляди оточуючих.

Короткий опис статті: фен для волосся Фен-стайлер має набір додаткових насадок для випрямлення і завивки волосся, що дозволяє зробити будь-яку зачіску. Поради, як вибрати фен-щітку для волосся. як вибрати фен щітку стайлер

Джерело: Як вибрати фен-щітку. Фен-стайлер для волосся

Як вибрати фен-щітку (стайлер) або фен-гребінець для волосся Ми вже розповідали про фенах-концентраторах і дифузорах і про їх незаперечні переваги. Але при укладанні волосся такими фенами доводиться тримати в одній руці гребінець, а в іншій сам прилад.

Також ви можете прочитати